Bakalauras paveldo valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras paveldo valdymas

The IFT anketa BA Paveldo tvarkybos yra programa, skirta su šiuolaikinės svetingumo specialistas galvoje. Programa apima 42 kursų, stažuotės (trečioji metus) ir disertacijos rašymo. Šių kursų yra sąraše, inter alia: Įvadas į paveldo valdymas Šis kursas supažindina su paveldo valdymo tema ir suteikia visų šio dalyko specializacijos kursų sistemą. Žinoma, bus iš esmės ištirti pagrindinius principus, paveldo valdymą. Ji išnagrinės, kaip paveldo tvarkymo darbai ir kaip ji gali būti naudinga pradėti partnerystę su turizmo valdyti bendrus išteklius, kad jie abu dalintis tvariai. Kurso tikslas suteikti studentams analizuoti papildomus ir konkuruojančius reikalavimus atliktus paveldo valdymo ir turizmo verslo valdymo sistemą. Kaip tokie reikalavimai kyla planuojant ir plėtojant paveldą turizmo atrakcionų ir gaminius bus svarstomas per visą kursą, naudojant vietinius ir tarptautinius pavyzdžius. Paveldo aiškinimas aiškinimo ir pateikimo paveldas turto AIDS kultūros vertę tokio turto lankytojų supratimo veiksmingumas. Šis kursas padės spręsti kaip paveldo turtas gali tapti atrakcionai, kad lankytojai galėtų lengvai vartoja ir supranta (ypač, kai švietimo balansas su pramogų yra dešinėje). Vertimo žodžiu diskusija šiame kurse apims koncepcijas ir metodus, skirtus pranešimus apie kultūrinės vertės turto ar traukos lankytojas kartos. Žinoma, bus svarstoma, kaip lankytojas patirtis yra svarbiausias žodžiu pranešimų įsisavinimo ir valdymo ir planavimo tokių vietų. Tai bus numatyti koncepcijas ir strategijas, šiuo metu dirbančius už geriausią praktikos aiškinimą / pateikimo ir aptarti kai kuriuos konkrečius atvejus detaliai. Paveldo chartijų ir teisės aktų Šis kursas supažindina tarptautines, regionines ir vietos principus ir teisinius pagrindus dėl paveldo valdymą. Studentai turėtų kritiškai peržiūrėti pagrindinius įstatus ir vietovių metrikų įstatymus ir analizuoti principus, pateiktus chartijų ir veiksmingumo tam tikroje srityje įstatymų svarbą. Stažuotės iš 6 mėnesių bakalauro stažuotės programos tikslas yra suteikti studentams galimybę:

  • Lavinti įgūdžius ir kompetencijas, skirtus ir profesijas, svetingumo ir turizmo pramonės įvairovę ir toliau tyrinėti karjeros krypčių.
  • Didinti žinių jie įgyja išsilavinimą savo akademinių užsiėmimuose per praktiką ir realaus gyvenimo taikymo sąvokas ir principus, jie įvaldę.
  • Tinklo su specialistų, vadovų ir narių, pramonės, leidžiant mokiniams plėtoti profesinius partnerystes ir pramonės ryšius.
  • Užsiimti savišvieta ir siekti temas interesų, kurie gali būti jų būsimo asmeninio tyrimų objektas.
  • Įgyti realią darbo patirtį ir suteikti jiems galimybę būti funkciškai pasirengę ir veiksminga jų būsimo darbo.
 • Naršykite ir vykdyti verslumo ir kitas kūrybines iniciatyvas.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Institute for Tourism Studies (IFT), established in 1995, is a public institution of higher education that falls under the governance of the Secretary for Social Affairs and Culture of the Macao Speci ... Skaityti daugiau

Institute for Tourism Studies (IFT), established in 1995, is a public institution of higher education that falls under the governance of the Secretary for Social Affairs and Culture of the Macao Special Administrative Region Government, People’s Republic of China. Skaityti mažiau