Bakalauras politikos mokslų ir tarptautinių santykių

Istanbul Aydin University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras politikos mokslų ir tarptautinių santykių

Istanbul Aydin University

Bakalauro studijų programos Politikos mokslų ir tarptautinių santykių departamento yra 240 ECTS kreditų programa 4 metus sudaro aštuoni semestrai, kiekvienas su 30 ECTS darbo krūviu. Vienas ECTS yra lygus 25,5 valandų studento darbo krūvis per semestrą.

Politinis mokslai ir tarptautinių santykių departamento Stambulo Aydın universiteto siekiama parengti studentus su gilias žinias ir įvairiapusiškų nuomonėmis apie šiuolaikinio pasaulio, taip pat vidaus politinių ir tarptautinių problemų. Studentai turės pagrindines žinias apie įvairių problemų tiek laukų šaltinių. Be to, programos dalyviams bus gauti reikiamus įgūdžius kuriant ir analizuojant politikos pagrindinių dalykų.

Mokymai anglų kalba.

tikslas : Pagrindinis tikslas Politikos mokslų ir tarptautinių santykių departamento Stambulo Aydin universiteto tiekti puikiai įrengta specialistų į viešąjį sektorių ar privataus sektoriaus institucijų, kurios reikalauja veiksmingą indėlį ekspertų, apmokytų politinių mokslų ir tarptautinių santykių jų atitinkamų sritys profesionaliems darbams.

Tikslai : Skyriaus tikslas yra mokyti studentus viešosios politikos analizės, plėtros, valdymo ir vertinimo, ir mokyti juos į pareigas viešajame sektoriuje įstaigos ir kurią reikia žinių ir įgūdžių, politinių mokslų ir tarptautinių santykių. Departamentas taip pat siekiama mokyti studentus statramsčių privataus sektoriaus įmonėms, kuriems reikia žinių ir įgūdžių, politinių mokslų ir tarptautinių santykių.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Turkija - Istanbul, Istanbul
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Istanbul, Istanbul
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla