Kolegijos Menų ir Socialinių mokslų

Ekonomikos ir plėtros studijų skyrius buvo vienas iš padalinių, sukurtų 1999 metais ties Igbinedion universiteto Okada pradžios.

Už departamento mokymo programa buvo parengta per bendromis pastangomis garsių profesorių Ekonomikos užsiimančių kaip konsultantai ir Pioneer personalo departamentas.
Nuo 1999 m Mokymo buvo įgyvendintas pasiekti baigė garso ekonomistai bakalauro mokslo laipsnį ekonomikos ir plėtros studijų, laikantis filosofija ir tikslai steigimo Departamentui tikslą.

Politikos mokslų ir viešojo administravimo Igbinedion universiteto kaip vienas iš pamatų departamentų universitete yra unikalus skyrius, kad nuo pat jo įkūrimo buvo išdėstyti skirtingus kelius į akademinės kompetencijos. Jis turi programas, kurios yra labai plati sritis, atviros ir prieinamos visiems.

Departamentas nuo pat jo įkūrimo 1999 m sukūrė programą, kuri įveikia tradicinius apribojimus mokymosi panašių padalinių kituose universitetuose, tokiu būdu peržengia visas socialines dalybos laiko. Tai tikrai skyrius tiems, kurie yra kvalifikuoti ir atvira studijuoti savo pagrindines profesinio srityse.

Departamentas šiandien yra išsamus tyrimų departamentas, kad susiedamas pagrindinius elementus panašių padalinių bet Ivy lygos universitetų su neįprastai stiprus viešųjų paslaugų misiją. Daug žodžių gali būti naudojamas apibūdinti šio departamento gamtą kaip visumą: sudėtingas, kūrybingas, verslumo, žymių ir užsiima.

Studijų programos yra prieinami tiek bakalauro ir magistro lygio. Tuo pakopos, mūsų mokymo apima dalykus Politikos mokslų srityse, įskaitant lyginamosios politikos, viešojo administravimo, politinės filosofijos, tarptautinių santykių ir nacionalinės vyriausybės.

Tuo antrosios pakopos lygmenyje, siūlome (i) magistrantai Politikos mokslų specializacija arba lyginamosios politikos, viešojo administravimo ir politologijos; (II) antrosios pakopos studijų diplomas Viešojo administravimo; (III) magistro laipsnis / doktorantūros; (iv) daktaras visi iš Politikos mokslų srityse.

Tikslai

Į Politikos mokslų ir viešojo administravimo departamento uždaviniai yra: 1. Gaminti aukšto lygio darbo jėgos svarbiose tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose biurokratijos poreikius; 2. Supažindinti ir studentus su nuodugniai suprasti principus, teorija ir praktika politikos ir administravimo; 3. Skatinti puoselėjant, imbibing ir išlaikymą priimtino demokratijos principus, į reikiamą darbo jėgą už tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose ekonomikos mokymą; 4. Mokyti mokinius sudominti žinių ir įgūdžių siekimas ir taip stengiasi aukštojo mokslo laipsnių ir žinių. Šiuo atžvilgiu, mes teikiame reikalingą pagrindą tokiam vykdymui; 5. Gaminti studentams, kurie galėtų prisidėti savo kvotą į neatsiejama šalies vystymosi.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Igbinedion University, Okada »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date