Bakalauras Politikos mokslų ir viešojo administravimo

Bilkent University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Politikos mokslų ir viešojo administravimo

Bilkent University

Politikos mokslų ir viešojo administravimo departamento, didelis fakultetas apima narių, kurie specializuojasi ne tik politikos mokslų ir viešojo administravimo, bet ir sociologijos, psichologijos, antropologijos, teisės ir politinės ekonomijos srityse. Ši įvairovė suteikia studentams tikrai tarpdisciplininį švietimą. Be to, jie naudos ne tik iš dieninių ir Lankymūsi tarptautinės fakulteto buvimą, bet ir nuo išorės tyrėjams, kurie kviečiami kiekvienais metais Departamento padaryti pristatymus savo kompetencijos srityse. Be to, Bilkent anketa vieta Turkijos sostinėje suteikia studentams unikalią taško, iš kurio galimybė studentams mokytis turkų politinę sistemą.

Kodėl reiktų studijuoti ne Bilkent University


Bilkento universitetas buvo įkurta siekiant teikti aplinką mokymuisi ir intelektinio augimo, apimančio mokslai, technologijos, humanitarinių ir menų.


Bilkento siūlo stimuliuojančią mokymosi aplinką ir spalvinga socialinę atmosferą. Jo platus Campus suteikia patogų pagrindą studijų ir užklasinė dalyvavimo, o turinčio yra artimas klestinčią metropolis privalumų. Studentai gali važinėti į kampusie per nemokamomis pervežimo sistemą.


Bilkento universitetas užima 32. steigiamajame Times Higher Education 100 pagal 50 sąrašą geriausių pasaulio jaunų universitetų. Pasak ISI citavimo indeksai, Bilkento toliau pirmauja Turkija skaičius paskelbtus dokumentus per fakulteto narys ir užima aukštą tarptautiniu mastu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla