Read the Official Description

Mokslo laipsnį Politika

Trukmė studijų: 3 metai

Trukmė stažuotės:

  • 1-asis metai: per du mėnesius
  • 2-asis metai: per du mėnesius
  • 3 metai 2 mėn

Tikslai:

Mokslas laipsnį Politika disciplinų programos atvira šiuolaikinio pasaulio, o tiksliau skirta socialinė, ekonominė ir teisinė taip pat politikos, jos veikėjai, jos institucijų ir tarptautinių santykių studijų. Tai elitas programa, kuri leidžia studentui įgyti tvirtą mąstymo gebėjimus ir pademonstruoti kurio šiuolaikiniame pasaulyje supratimą.

Į Politikos mokslų licencija iš Europos mokyklos Tunisas yra pirmasis turi būti akredituota ir pripažinta Tuniso ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų.

Bilieto kaina:

Politikos mokslų licencija rasti bakalaureato ir / arba lygiavertes ar didesnes laipsnių. Kandidatų priėmimas yra taikomos atrankos procedūrą įrašyti ir vertinimo tyrimas.

Mobilumo programa, 3 metai užsienyje:

Užsienio mobilumo programa suteikia galimybę mūsų studentams praleisti trečius metus užsienyje, ar Sciences Po Prancūzijoje ar mokyklose ir universitetuose partnerių Politinių studijų mokyklos institutas Europos pranašesnis Tunisas.

"Outlook" ir toliau Išsilavinimas:

Į Politikos mokslų licencija suteikia papildomą išsilavinimą būsimiems studijų magistro ir MBA Viešosios politikos ar tarptautinių santykių. Į Politikos mokslų licencija taip pat teikia karjeros galimybes, kad melas veiklos pozicijas.

Mokymo organizavimas:

Į Politikos mokslų licencija dėmesys skiriamas pagrindinių šakų politologijos iš vienos pusės: politinės sociologijos, visuomenės politikos, tarptautinių santykių ir politinės minties. Ir, antra, teisinio ir ekonominio švietimo komponentas disciplinų programos.

Program taught in:
Prancūzų kalba
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date