Bakalauras Politikos mokslų

Sciences Po Tunis

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Politikos mokslų

Sciences Po Tunis

Mokslo laipsnį Politika

Trukmė studijų: 3 metai

Trukmė stažuotės:

  • 1-asis metai: per du mėnesius
  • 2-asis metai: per du mėnesius
  • 3 metai 2 mėn

Tikslai:

Mokslas laipsnį Politika disciplinų programos atvira šiuolaikinio pasaulio, o tiksliau skirta socialinė, ekonominė ir teisinė taip pat politikos, jos veikėjai, jos institucijų ir tarptautinių santykių studijų. Tai elitas programa, kuri leidžia studentui įgyti tvirtą mąstymo gebėjimus ir pademonstruoti kurio šiuolaikiniame pasaulyje supratimą.

Į Politikos mokslų licencija iš Europos mokyklos Tunisas yra pirmasis turi būti akredituota ir pripažinta Tuniso ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų.

Bilieto kaina:

Politikos mokslų licencija rasti bakalaureato ir / arba lygiavertes ar didesnes laipsnių. Kandidatų priėmimas yra taikomos atrankos procedūrą įrašyti ir vertinimo tyrimas.

Mobilumo programa, 3 metai užsienyje:

Užsienio mobilumo programa suteikia galimybę mūsų studentams praleisti trečius metus užsienyje, ar Sciences Po Prancūzijoje ar mokyklose ir universitetuose partnerių Politinių studijų mokyklos institutas Europos pranašesnis Tunisas.

"Outlook" ir toliau Išsilavinimas:

Į Politikos mokslų licencija suteikia papildomą išsilavinimą būsimiems studijų magistro ir MBA Viešosios politikos ar tarptautinių santykių. Į Politikos mokslų licencija taip pat teikia karjeros galimybes, kad melas veiklos pozicijas.

Mokymo organizavimas:

Į Politikos mokslų licencija dėmesys skiriamas pagrindinių šakų politologijos iš vienos pusės: politinės sociologijos, visuomenės politikos, tarptautinių santykių ir politinės minties. Ir, antra, teisinio ir ekonominio švietimo komponentas disciplinų programos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Prancūzų kalba
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Locations
Tunisas - Tunis, Tunis
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Tunisas - Tunis, Tunis
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla