Oficialus aprašymas

Programos aprašas

Bakalauro programa portugalų kalba ir Portugalijos kalbančių šalių yra skirtas užsienio studentams, kurių gimtoji kalba yra ne portugalų, su gilių žinių iš portugalų struktūrų, taip jie laisvai naudoti šią kalbą žodžiu ir savo raštu. Kita vertus, tai bakalauro programa suteikia gilių kompetencijas istorinės, socialinės ir ekonominės, verslo ir organizacinių santykių, ir kultūrinę įvairovę visoje portugalų kalbančių šalių, įskaitant Brazilijos, Angolos, Mozambiko, Žaliojo Kyšulio, Guiné Gvinėjoje, San Tomė ir Prinsipės Rytų Timoras. Tarptautiniai studentai gali atlikti galutinį stažuotės Portugalijoje ar vienoje iš šių Portugalijos kalbančių šalių. Tarptautiniai studentai gali lankyti šią bakalauro programą be jokių portugalų kalbos žinių. Studentai turėtų turėti kalbos mokėjimo lygis anglų.

Profilis Programos

Programos profilis apima techninės-mokslinės žinios ir profesinių įgūdžių plėtrą studijų sričių Portugalijos kalbą ir kultūrą, socialiniai mokslai, teisė, vadyba ir užsienio kalbomis.

Profesinės profiliai absolventų

Iš "Licenciado" (bakalauro) į portugalų kalba ir portugalų kalbančių šalių laipsnis priklauso švietimo ir mokymo srityje Verslo mokslų ir teisės. Absolventai yra kvalifikuoti sukurti profesionalią veiklą vykdys programos aprašymą.

  • Nacionalinių ir tarptautinių organizacijų, kurios skatina ir plitimas portugalų kalba ir portugališkai kalbančių šalių kultūrų; - Organizacijos iš portugalų bendruomenė kalbančiose šalyse; - Kultūros centrai; - Laisvai šalyse nuo Portugalijos kalbančių šalių bendrija.

Prieiga prie tolesnių tyrimų

Iš "Licenciado" laipsnis leidžia pereiti į antrosios pakopos universitetines studijas, atsižvelgiant į Portugalijos aukštojo mokslo sistemos schema, pateikta NARIC (http://www.dges.mctes.pt/DGES/pt/Reconhecimento/NARICENIC/~~HEAD=pobj ) ir pateikti diplomo priede 8 skyriuje.

Egzaminų reglamentai, įvertinimas ir rūšiavimas

Nagrinėjimas ir vertinimas yra reglamentuojamas IPB reglamentus.

Pripažinimas ankstesnio mokymosi

Po Bolonijos proceso įgyvendinimo ir dėl to teisės aktų dėl mokinių tarp laipsnių ir aukštojo mokslo institucijų mobilumą, ankstesnis mokymasis turi būti pripažintas ir kredituojama. Išankstinių mokymosi sąvoka apima visus ankstesnius mokymosi / mokymo imasi kitos aukštojo mokslo studijų ciklų nacionalinių ar tarptautinių institucijų (kreditavimo sertifikuotos mokymo), taip pat ankstesnę profesinę patirtį ir bet po vidurinės mokyklos mokymo ar išsilavinimą. Taigi, IPB skatina studento ankstesnio mokymosi kreditavimą Atvykus institucijoje. Siekiant greitai ir visapusiškai integruoti į jo / jos naujos švietimo programos studentas, pripažinimo procedūros turi būti pateiktas, kai registruojatės į IPB.

Kvalifikacijos reikalavimai ir taisyklės

Trejus metus arba 6 semestres. 60 ECTS per metus (3x60 = 180 ECTS). 30 ECTS per semestrą. Kiekvieną semestrą yra 18 savaičių klasių.

Reikalavimai

Tarptautinių studentų priėmimas į bakalauro laipsnius į IPB yra pagamintas naudojant Tarptautinis studento statusą. Pareiškėjai turi būti turėtojai vidurinio ugdymo kurso ar teisiškai lygiaverčiu žinoma jokio pašalinio šalyje, juridinio institucijai, kuri patvirtina, kad toje išsilavinimo patvirtinimo pažymėjimą, ir kad suteikia jiems taikomas aukštojo mokslo kursą jų šalyje galimybę ,

Darbo patirtis

Ne darbo patirtis yra privalomi.

Programos direktorius

Alexandra Filipa Soares Rodrigues (afsr@ipb.pt).

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Polytechnic Institute Of Bragança »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
1,090 EUR
100 € vienkartinis mokestis už paraišką, 1 090 € už mokesčio už mokslą per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date