Bakalauras Pramonės inžinerijos ir vadybos

Jūs manote, kad didelis, didesnis, didžiausias. Norite dirbti kolosalus techniniais įrenginiais. Išlaikyti mamutas laivus. Remontas orlaiviai. Pramonės inžinerija ir vadyba programa yra perfect for you.

Kiekvieną dieną, šimtai žmonių lėktuvuose. Jūs įsitikinkite, kad šie lėktuvai yra geros darbinės būklės. Arba jūs esate atsakingi už didelius laivus. Arba gamybos įrenginius. Aptarnavimas taip pat labai svarbu tinkamai prižiūrėti ir energetikos sektoriuose.

Jūs

Jūs turite už technologiją nuojauta. Jūs greitai pamatyti, kaip mašinos ar procesus. Jūs suprantate, kokių priemonių reikia imtis. Kokia tvarka. Jūs išspręsti technines problemas. Arba užkirsti joms kelią. Jūs taip pat nori pažvelgti už sienų. Jūs nesate bijo asmuo. Jūs turite savęs tikėjimo. Ir jūs požiūris savo užduotis atsakingai.

Programa Pramonės inžinerija ir vadyba

Programa yra dėstoma anglų kalba, kuri yra naudinga, nes jūs netrukus dirba visame pasaulyje. Akivaizdu, kad ietigaliai yra technologija ir priežiūra. Bet taip pat valdymas. Vadovavimas ir derybos. Jūs parengti sąnaudų prognozes, grafikus ir ataskaitas. Ir pristatymus anglų kalba. Jūs išmoksite, kaip padėti įmonėms sustiprinti savo pozicijas rinkoje ir taupyti lėšas. Jūs aplankysite įvairias įmones. Nyderlanduose ir užsienyje. Jūs tai padaryti užduotis.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prieš kreipdamasis į Avans taikomųjų mokslų universiteto, atidžiai perskaitykite toliau pateiktus priėmimo reikalavimai.

Anglų reikalavimai tarptautiniams studentams

Egzaminas - Minimalus balas

  • IELTS bendras juosta: 6.0
  • TOEFL kompiuteriu: 232
  • TOEFL interneto pagrindu: 90

Pradžia studijų programos

Mėnuo: Rugsėjis

Galutinis ES 01 birželio

Terminas ne ES 01 rugpjūčio

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date