Bakalauras Pramonės inžinerijos

Istanbul Aydin University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Pramonės inžinerijos

Istanbul Aydin University

Bakalauro studijų programos iš Pramonės inžinerijos departamento yra 240 ECTS kreditų 4 metų programa sudaryta iš aštuonių semestrų, kurių kiekvienas turi 30 ECTS darbo krūvį. Vienas ECTS lygus 25,5 valandų studento darbo krūvis per semestrą.

Pramoniniai Inžinieriai analizuoti žmogaus, mašiną, įrangą ir kitus panašius elementus tiek pramonės ir paslaugų sektoriuose. Iš Pramonės inžinerijos departamento tikslas yra mokyti inžinierių, kurie gali užkirsti kelią ir spręsti problemas, kuriant sistemas, modelių ir metodų planuoti, organizuoti, įgyvendinti ir auditas visuose sektoriuose.

Pramoniniai Inžinieriai gali dirbti visose pramonės srityse. Jie prisiima atsakomybę visose produkto kūrimo etapus; nuo produkto projektavimo iki paties įgyvendinimo procese. Pramoniniai Inžinieriai gali dirbti gamybos inžinierius, techninės priežiūros ir repairment vadovams, kokybės kontrolės inžinierius, AR-GE inžinierių, gamybos planavimo ir rinkodaros-pardavimų ekspertai. Pramonės inžinerijos kaip studijų srityje tyrinėja šias temas išsamiai: Pelningumas, panaudojimo efektyvumą, produktyvumą, lankstumą, jautrumą ir teikti aukštesnės kokybės.

Mūsų programa Stambule Aydın universiteto padėti studentams supranta produktų ir paslaugų gerinimą. Siekiant šio tikslo, departamentas daugiausia dėmesio šiose srityse: elgesio vadybos mokslo, IT Technologijos, žmogiškųjų išteklių, socialiniai mokslai, ir bendravimo įgūdžius. Mūsų absolventai tapti sėkmingu sistemos projektavimo ir kūrimo ir įgyvendinimo nuolatinį pastangų į atnaujinimo kursų medžiagą, mokslinį švietimą ir šiuolaikines technologijas programą. Dėstomoji mūsų programos kalba yra anglų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Turkija - Istanbul, Istanbul
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Istanbul, Istanbul
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla