Bakalauras psichologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dailės bakalauras Psichologija

Įdomu APIE PSICHOLOGIJA?

Iš psichologijos studijų tikslas yra suteikti išsilavinimą, informuoja savo sąveiką su kitais už visą likusį savo gyvenimą. Studentai pasirenka studijuoti psichologiją, nes jie nori sužinoti, kaip ir kodėl jie ir kiti mąstyti ir elgtis taip, kaip jie padaryti. Nagrinėdami psichologiją, jums įgyti pažvelgti į žmogaus prigimtį, kurie yra be galo svarbi jūsų kasdieniniame gyvenime. Ne tik jūs galėsite suprasti tų aplink jus veiksmus, tiriant psichologiją galite tapti geriau mąstytojas, daugiau labdaros klausytojas, daugiau susidomėjusi dalyvis pasaulio aplink jus. Mes tikime, žinių įgysite mūsų psichologijos programos padės jums tapti žmogus, kuris pagerina gerovę kitiems.

PAGRINDINIAI Psichologijos

Majoras Psichologijos reikalauja, kad studentas baigia tris pagrindinius kursus psichologijos (1000/2000/3000), taip pat PSY 1050 ir su Statistikos laukas (2750). C arba geriau laipsnio kiekvienoje šios disciplinos kursą reikalingas dur. Jei ženklas yra mažesnis Žinoma dar gali tikėtis į visų kredito valandos, bet ne pagrindinis. Be to, studentas privalo imtis septynis aukštesniojo lygio pasirenkant Psichologija (21 kredito valandos), kuri turi būti šešių kredito valandos iš kitų socialinių mokslų minimumą. Šios kredito valandos, taip pat turi apimti bent vieną seminarą kursus (dažniausiai tyrimų metodai 4750) taip pat gali būti darbas. Tačiau tik trys kredito valandos iš disertacija gali būti įtrauktos į jos 21 kredito valandos reikalingos viršutinio lygio viso electives.Throughout savo studijų programą, Psichologija studentai privalo imtis bent du iš trijų pagrindinių kursų trijų keturių Pagrindinės Humanitariniai dalykai taip pat *PASTABA: Studentai atsižvelgiant Psichologija major gali būti reikalaujama imtis du ar tris kursus internetu prieinama per SSU, UNB ar UM (Maine) per savo programą ir / arba kursuose, teikiamos hibridinių kursai numatytų gegužės arba rugpjūčio mėn.

Šalutinis PSICHOLOGIJA

Nepilnametis yra prieinama visiems studentams, kurie baigti pagrindinius kursus plius 18 kredito valandų didžiąsias lygio psichologijos ir socialinių mokslų kursus. Statistika nereikia. C arba geriau laipsnio kiekvienoje šios disciplinos kursą reikalingas nepilnamečio. Jei ženklas yra mažesnis Žinoma dar gali tikėtis į visų kredito valandos, bet ne mažas. Per savo studijų programą, Psichologija studentai privalo imtis bent du iš trijų pagrindinių kursų trijose iš keturių pagrindinių humanitarinių dalykų taip pat.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2015

Apie mokyklą

Proudly the smallest university in Canada, St. Stephen's University is a premier Liberal Arts university, only accepting up to 30 students each year.

Proudly the smallest university in Canada, St. Stephen's University is a premier Liberal Arts university, only accepting up to 30 students each year. Skaityti mažiau