Šiuo funkcijos ir uždaviniai psichologinių specialistų reiškia, kad jie turi patirties įvairiose srityse, psichologijos ir susijusiose srityse, nes tik tada galima atlikti savo veiklą remiantis holistiniu ir integruotos perspektyvos žmogaus elgesį. Šia prasme, 1-ojo ciklo formavimasis siekia suteikti studentams pagrindinių žinių ir įgūdžių, bendrųjų teorinių ir konceptualių lygių ir mokslinių tyrimų įvairiose srityse, psichologijos ir su ja susijusiose srityse.

Tai 1-asis ciklas apima šias mokslo sritis: - psichologija; - Biologija; - Metodologijos Taikomoji psichologija; - Socialiniai mokslai.

Kartu paėmus, šios sritys yra skirtos plėtoti šiuos įgūdžius: - Kadravimo istorinių ir epistemologinės bazes žmogaus elgesį; - Interpretuoti ir suprasti socialinių mokslų reiškinius; - Žinoti biologinių pamatus elgesį ir jų atitinkamos peržiūros procesus; - Nustatyti ir apibūdinti pagrindinius etapus metodinės procesą, užtikrinant technines perspektyvas, mokslo ir mokslinių tyrimų etikos socialinių ir humanitarinių mokslų; - Mokyti ir vykdyti teisingą naudojimą atitinkamais statistiniais metodais duomenų analizę; - Nustatyti ir jutiminius procesus, įžvalgus, motyvacinį, emocinis ir dėmesio ir atitinkama veikla; - Atpažinti ir taikyti teorijas ir modelius, mokymosi ir atminties švietimo ir klinikinių kontekstuose; - Suvokti sąvokas ir priemones, neatskiriamais nuo informacijos apie tarpusavio pažinimo ir smegenų asociacijos tvarkymą; - Gilinti modelių žmogaus vystymosi per gyvavimo ciklą; - Suprasti prielaidas, psichologinį įvertinimą, ir žinoti ir taikyti stebėjimo ir vertinimo įvairiuose politiniuose kontekstuose metodus; - Atpažinti ir taikyti pagrindines procedūras psichometriniame vertinimo, siekiant užtikrinti teisingą naudojimą psichologinio vertinimo priemones; - Nustatyti psichosocialinę sveikatą lemiančius veiksnius ir ligų, skatinant sveikatos prevencijos modelių taikymą; - Suprasti psichopatologijos vystymosi modelį, skirtą tinkamą pripažinimą įvairių nosological subjektų; - Teikti išsamią modelį skirtingų klinikinių nuotraukas pagal įrodymais paremtomis intervencijos; - Pasinaudoti modelius ir metodus, psichologijos skatinti kritišką vertinimo gebėjimus, atsižvelgiant į eksploatavimo ir valdymo organizacijomis; - Plėtoti analizės gebėjimus reiškinių ir grupės procesų.

1 psichologija ciklas paklausa, kaip visuma, suteikti studentams pagrindinių žinių ir įgūdžių, būtų galima atlikti sklandų perėjimą 2 studijų kursą.

Galiausiai taip pat reikėtų paminėti, tarp 1-ojo ciklo tikslų, skatinti studentų dalyvavimą jų mokymo statybai, ir jie gali pasirinkti skirtingus kursus, susijusius su daugiau konkrečių sričių psichologinių žinių (neprivaloma kursai) , Kai kurie iš šių neprivalomų kursų pateikti pirmąjį kontaktą su teorijų pagrindinių skirtingus gydymo metodus, siekiant padėti studentams jų sprendimų priėmimo procesas, susijęs su 2-os pakopos.

KARJERA

1 psichologija ciklas yra pirmasis žingsnis formuojant psichologą. Šis pagrindinis mokymas suteikia prieigą prie 2-ojo ciklo psichologijos, pastarasis labiau specializuotos. Kartu šie du studijų ciklai yra privalomas reikalavimas įtraukimo į Portugalijos psichologų (OPP) ir į psichologo profesine veikla, atlikę stažuotes saugomą OPP.

Patekimo į rinką reikalavimai - tarnaitė Portugalijos ISMT

TARPTAUTINIS studentas ISMT - Kokie prieigos sąlygos?

Gali būti taikomos konkurencijos tarptautinių studentų, kurie: 1) turintys kvalifikaciją, kurios toje šalyje, kurioje jie buvo gauti,, suteikti jiems teisę būti kandidatais ir teisę į aukštąjį mokslą šioje šalyje. Tai reikalauja pristatymas dokumentą Kvalifikacijos pavadinimas, nurodant galutinę klasifikaciją, patvirtintą kompetentingos institucijos tos šalies 2) Laikykite Portugalijos vidurinio mokslo diplomą arba lygiavertį laipsnį. Pastaruoju atveju reikia dokumento pateikimas lygiavertiškumo ne Portugalijos žinoma Portugalų švietimo sistemos, nurodant galutinę klasifikaciją

Programa mokoma:
Portugalų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date