Bakalauras psichologijos mokslo

University of Padova

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras psichologijos mokslo

University of Padova

Kurso aprašymas

Programa yra skirta suteikti jums tvirtus pagrindus psichologijos. Jūs mokysite tokius dalykus kaip smegenys ir elgesys, vystymosi psichologija, socialinė psichologija ir bendravimas, klinikinė psichologija ir sveikatos psichologijos pagrindai. Kursas apima privalomus ir neprivalomus mokymus ir siekia nustatyti mokslinį pagrindą savo būsimiems studijoms šioje srityje ir pasirengti dirbti įvairiuose sektoriuose. Teorinis mokymasis bus integruotas į praktinį darbą ir eksperimentinę veiklą, todėl lankysis paskaitose ir taip pat dirba studijų grupėse. Seminarai ir seminarai taip pat bus jūsų švietimo mokymo dalis. Mūsų tikslas - paskatinti moksleivius kritiškai vertinti savo studijas ir įgyti tarptautinę perspektyvą.

Kurso struktūra

  • Pirmieji metai : pirmaisiais programos metais bus: pagrindinės psichologijos koncepcijos, smegenys ir elgesys, vystymosi psichologija, socialinė psichologija ir komunikacija, dinaminė psichologija.
  • Antrieji metai : Antruoju metu bus: Statistiniai metodai psichologijoje, Darbo ir organizacinė psichologija, Klinikinė psichologija, Gyvūnų psichologija ir Neuropsichologija
  • Trečiaisiais metais : trečiaisiais metais bus: genai ir elgesys, pažinimo ir jutimo suvokimas, erdvinis pažinimas, kalbos psichologija, sveikatos psichologija ir, žinoma, trejų metų kursas: baigimas!

Kiekvienais metais studentai taip pat turi lankyti pasirinktinius kursus, tokius kaip Žmonių seksualumas, Dirbtinis intelektas ir daugelis kitų, norint pasiekti reikalingą kreditų skaičių.

Karjeros galimybės

Psichologinės mokslų absolventai gali rasti profesines profesijas viešosiose ar privačiose įstaigose, švietimo įstaigose ir trečiojo sektoriaus įmonėse bei organizacijose.

Profesijos psichologo priežiūroje jie gali dirbti su asmens, grupių, organizacijų ir bendruomenių globos paslaugomis, skatindami sveikatą. Visi šie sektoriai yra susiję su psichometriniu vertinimu, psichosocialine pagalba ir žmogiškųjų išteklių vystymu visą gyvenimą.

Patekimo reikalavimai

Priėmimo reikalavimai yra šie:

  • Vidurinio ugdymo diplomas
  • SAT testas

Jei kandidatai neturėtų turėti SAT bandymo, tik ne ES piliečiai bus pakviesti dalyvauti "Skype" interviu.

Jei po pirmojo pasirinkimo turėsite kokių nors vietų, bus paskelbtas naujas priėmimo pranešimas su sąlyga, kad rašytinis testas Paduoje bus priimtas per trumpą laiką. Šis atvykimo testas yra sudarytas iš 40 klausimų su daugybe pasirinkimų, susijusių su biologija, chemija, žmogaus mokslu, matematika ir logika.

Ne ES piliečiai, gyvenantys užsienyje, turi pateikti savo paraišką dėl įstojimo į užsienį savo šalies Italijos ambasadoje.

Kalbos reikalavimai

Ši programa nereikalauja, kad studentai įrodytų, kad yra anglų kalbos lygio, tačiau labai svarbu turėti anglų kalbos lygį, o tai yra visi BA dalykai (pvz., Paskaitos, egzaminai, vadovėliai ir kt.), Kurie yra anglų kalba.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 24, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
2,597 EUR
Už 2017/18 mokslo metus: 2,597 EUR
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
28th February 2018 (early selection for candidates with a foreign degree).
Locations
Italija - Padua, Veneto
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
28th February 2018 (early selection for candidates with a foreign degree).
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Italija - Padua, Veneto
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
28th February 2018 (early selection for candidates with a foreign degree).
Pabaigos data Susisiekti su mokykla