Read the Official Description

Kurso aprašymas

Programa yra skirta suteikti jums tvirtus pagrindus psichologijos. Jūs mokysite tokius dalykus kaip smegenys ir elgesys, vystymosi psichologija, socialinė psichologija ir bendravimas, klinikinė psichologija ir sveikatos psichologijos pagrindai. Kursas apima privalomus ir neprivalomus mokymus ir siekia nustatyti mokslinį pagrindą savo būsimiems studijoms šioje srityje ir pasirengti dirbti įvairiuose sektoriuose. Teorinis mokymasis bus integruotas į praktinį darbą ir eksperimentinę veiklą, todėl lankysis paskaitose ir taip pat dirba studijų grupėse. Seminarai ir seminarai taip pat bus jūsų švietimo mokymo dalis. Mūsų tikslas - paskatinti moksleivius kritiškai vertinti savo studijas ir įgyti tarptautinę perspektyvą.

Kurso struktūra

  • Pirmieji metai : pirmaisiais programos metais bus: pagrindinės psichologijos koncepcijos, smegenys ir elgesys, vystymosi psichologija, socialinė psichologija ir komunikacija, dinaminė psichologija.
  • Antrieji metai : Antruoju metu bus: Statistiniai metodai psichologijoje, Darbo ir organizacinė psichologija, Klinikinė psichologija, Gyvūnų psichologija ir Neuropsichologija
  • Trečiaisiais metais : trečiaisiais metais bus: genai ir elgesys, pažinimo ir jutimo suvokimas, erdvinis pažinimas, kalbos psichologija, sveikatos psichologija ir, žinoma, trejų metų kursas: baigimas!

Kiekvienais metais studentai taip pat turi lankyti pasirinktinius kursus, tokius kaip Žmonių seksualumas, Dirbtinis intelektas ir daugelis kitų, norint pasiekti reikalingą kreditų skaičių.

Karjeros galimybės

Psichologinės mokslų absolventai gali rasti profesines profesijas viešosiose ar privačiose įstaigose, švietimo įstaigose ir trečiojo sektoriaus įmonėse bei organizacijose.

Profesijos psichologo priežiūroje jie gali dirbti su asmens, grupių, organizacijų ir bendruomenių globos paslaugomis, skatindami sveikatą. Visi šie sektoriai yra susiję su psichometriniu vertinimu, psichosocialine pagalba ir žmogiškųjų išteklių vystymu visą gyvenimą.

Patekimo reikalavimai

Priėmimo reikalavimai yra šie:

  • Vidurinio ugdymo diplomas
  • SAT testas

Jei kandidatai neturėtų turėti SAT bandymo, tik ne ES piliečiai bus pakviesti dalyvauti "Skype" interviu.

Jei po pirmojo pasirinkimo turėsite kokių nors vietų, bus paskelbtas naujas priėmimo pranešimas su sąlyga, kad rašytinis testas Paduoje bus priimtas per trumpą laiką. Šis atvykimo testas yra sudarytas iš 40 klausimų su daugybe pasirinkimų, susijusių su biologija, chemija, žmogaus mokslu, matematika ir logika.

Ne ES piliečiai, gyvenantys užsienyje, turi pateikti savo paraišką dėl įstojimo į užsienį savo šalies Italijos ambasadoje.

Kalbos reikalavimai

Ši programa nereikalauja, kad studentai įrodytų, kad yra anglų kalbos lygio, tačiau labai svarbu turėti anglų kalbos lygį, o tai yra visi BA dalykai (pvz., Paskaitos, egzaminai, vadovėliai ir kt.), Kurie yra anglų kalba.

Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by University of Padova »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
2,597 EUR
Už 2017/18 mokslo metus: 2,597 EUR
Deadline
Susisiekti su mokykla
28th February 2018 (early selection for candidates with a foreign degree).
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Susisiekti su mokykla
28th February 2018 (early selection for candidates with a foreign degree).

Spal 2019

Location
Application deadline
Susisiekti su mokykla
28th February 2018 (early selection for candidates with a foreign degree).
End Date