Bakalauras scenarijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ketverių metų scenarijų laipsnis dėmesys skiriamas plėtoti žinias žanrų, praktinio taikymo ir leidybos darbą, o pastatas platformas, tinklus, ir mokymosi įgūdžius kiekvienas menininkas-verslininkas turi kurti savo verslą ir prekės ženklą.

Jūs išmoksite ne tik raštu amatą, bet ir išmokti įvaldyti įrankius ir metodus, siekti karjeros, kaip rašytojas.

Pradėkite savo pirmuosius metus su visais kūrybinio rašymo formų pamatų. Antrus metus supažindina jus su istorija ir analizės dėl scenarijaus, daugiausia dėmesio skiriant Holivudo ir Global kino su klasių 3-Act struktūrą, Copyright, Rašymas už biudžetą, atlikti tyrimus, ir ties str. Trečius metus išsiplečia per šiuolaikinio kino ir adaptacijos tyrimo dėmesio dokumentinių ir eksperimentinės scenarijų. Jūs plėtoti įgūdžius, charakterio vystymąsi ir autentiško dialogo, o taip pat išmokti parašyti kino peržiūros, santrauką, scenarijų analizę ir filmografiją. Jūsų ketvirtus metus, rašote pilnametražis scenarijaus ir užklausos agentai, o tiriant menininkų rezidentūros programas, taip pat kuriant marketingo strategiją, suteikti taikymą, ir rafinuotas žingsnio.

Šis laipsnis yra miesteliu ar internetu. Check out žemiau esančią programą.

52232_Curricula_Screenwriting_June_2017

Bendrosios Priėmimo sąlygos

Pietų vartai Visuomenė studijų programos reikalauja Abiturientams surengti iš aukštosios mokyklos diplomą arba vidurinės mokyklos išėjimo egzaminą minimumą. Dėl griežtos suma skaitymo ir rašymo, studentai turi turėti aukšto lygio kalbos įgūdžiai ir gebėjimai. Žemiau rasite informaciją apie priėmimo sąlygos, Kalba lygis, mokslą, stipendijos ir stipendijos, būsto, Namų taikymas, saugos ir sveikatos, gyvena ir dirba Danijoje, mokymosi Danish nemokamai, ir bankininkystė.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi kursai yra dėstomi anglų kalba, todėl reikia, kad studentai mokėtų kalbą. Dauguma užduotys bus parašyta anglų kalba, kol ketvirtųjų metų, kurioje studentai pasirenka rašyti savo galutinius projektus anglų kalba arba jų gimtąja kalba.

Studentai neturi imtis vieno iš šių bandymų, tačiau nuoroda, jūsų anglų kalbos turėtų būti bent vienas iš toliau išvardytų lygių. Jūsų Anglų lygis bus įvertintas per savo Personal Statement ir rašyti mėginys per jūsų paraiška. Danijos studentų, B lygio nereikia.

  • IELTS (International English Language Testing System) - Bendras pažymys 6,5 pageidaujama, nieko mažesnio nei 5,5 bet kuriuo iš subkategorijas.
  • TOEFL (Test anglų kalbos kaip užsienio kalbos) - minimalus balas 85 už interneto testas be jokių balai mažesni nei 80 subkategorijų.

Dokumentais pagrįstų įrodymų, anglų kalbos žinios

Pietų vartai Visuomenė pasilieka teisę reikalauti papildomų dokumentų iš pareiškėjo anglų kalbos pagal Danijos ministrų įsakymu Nr 9 skyriuje. 2012 gruodžio Access, narystės ir palikti tt 1212 17 Ši dokumentacija turi būti sudaryta iš vieno iš angliškų testų pirmiau išvardytų, taip pat interviu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The South Gate School is the first, four-year Creative Writing School in Denmark and it opened in August 2014.

The South Gate School is the first, four-year Creative Writing School in Denmark and it opened in August 2014. Skaityti mažiau