Bakalauras Socialinių mokslų

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Bakalauras Socialinių mokslų

Jūs ištirti vairuotojų ir įtakas už žmonijos ir kodėl visuomenė veikia ypač būdais, kai jūs studijuoti Socialinių mokslų bakalauro ne Waikato. Laipsnis dėmesys skiriamas šiuolaikinių socialinių klausimų, būdai, kuriais žmonės sąveikauja su šiais klausimais, ir kaip tokie veiksmai gali būti stebimi ir keičiami.

Waikato baigiamųjų socialinių mokslų (BSocSc) bus iššūkis savo mąstymą apie pasaulį ir žmonių, kurie joje gyvena. Sudaro daugiausia kaip mokslinių tyrimų orientuota laipsnį, BSocSc apima šiuolaikinius ir atitinkamas studijų sritis, pavyzdžiui, darbo santykių, socialinės politikos ir aplinkos planavimo.

Jums sukurti neįkainojamas mokslinių tyrimų pajėgumus ir įgūdžius informacijos rinkimas, analizė, ataskaitų teikimo ir informuoti sprendimų priėmimo pagal ekspertų rekomendacijas mūsų pasaulyje pripažintas mokslininkų.

Siūlome įdomių dalykų ir specializacijų pasirinkti iš įvairių. Du iš mūsų pagrindinių dalykų - geografijos ir sociologijos - yra reitinguojami tarp geriausių 250 pasaulio (QS reitinguose).

Šis laipsnis taip pat gali būti tiriamas ne iš Waikato universiteto Tauranga.

Karjeros galimybės

  • Bendrijos darbuotojų sveikatos
  • demografas
  • Diplomatas
  • Ekonomistas
  • Darbo santykiai advokatas
  • aplinkos konsultantas
  • patarėjas etikos klausimais
  • zmogiskuju istekliu vadybininkas
  • IWI arba Maorių išteklių plėtros pareigūnas
  • politikos analitikas

Praktinė patirtis

BSocSc priima praktinį požiūrį su dalykinių patirtimi ir galimybėmis jums. Tai apima aplinkos planavimo išvykas, Labs studijuoja gyvūnų elgesį ir eismo ir kelių eismo saugos (degutas) laboratoriją studijuoti vairavimui.

Daugelis Menų fakulteto ir Socialinių mokslų "laipsnių pasiūlyti darbo vietą galimybių ar projektus su verslo ir bendruomenės grupėms. Daugeliu atvejų, šie gali būti įskaitytas į savo studijų programą.

Aplankykite mūsų darbo vietą puslapis sužinoti daugiau.

Priėmimo ir registracija

Jums bus teisę kreiptis dėl šio laipsnio, jei turite universitetą ir patenkinti bet kokius papildomus reikalavimus kvalifikacijai. Visi kiti prašymai bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Kai pirmą metų dokumentai gali turėti specialių prielaidų, todėl prašome patikrinti katalogas dokumentus atsargiai. Jei neatitinkate prielaidas, susisiekite su wfass@waikato.ac.nz nes gali būti kitų keliai, kurių galite imtis studijuoti šioje srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau