Bakalauras Socialinių ryšių

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Socialinės Komunikacijos fakultetas siekiama plėtoti abiejų komunikacijos specialistų moksliškai kompetentingas ir išsilavinusių vyrų, norinčių užsiimti ir integruoti Evangelijos žinią į naują sukurtą kultūrą priemonėmis šiuolaikines komunikacijos (...) su naujomis kalbomis, naujas technologijas ir naujus elgesio (plg John Paul II, Redemptoris MISIJOS, 37), nustatyti, kokią naudą ir kokius pavojus gali pateikti šią kultūrą, tapatybę ir Afrikos vertybes.

Norėdami pasiekti savo tikslų, fakultetas siūlo studentams, kurie lanko užsiėmimus, mokymo klasėje, praktiškas ir žmogaus, per savo turtinga mokymo, laboratorijose ir profesionaliose studijose, daugelio seminarų, seminarus ir konferencijas; rengimas, kuris siekia jos absolventai šias užduotis:

a) informacijos

surinkti reikalingus dokumentus dėl temos, ir padaryti atitinkamą objektyvią analizę dabartinių problemų.

b) animacija:

  • pasirengti ir veiksmingai vykdyti susitikimą - aktyviai dalyvauti grupės gyvenime yra skatinti kitų dalyvavimą - skatinti santykius pastatą.

c) žiniasklaidoje:

  • sukurti veiksmingas pranešimus skirtingoms tikslinėms grupėms - kalbėti efektyviai visuomenei - tarnauti kaip spaudos sekretorius ir palaikykite naujienų organizacija, - organizuoti ir vykdyti radijo ar TV šou.

d) viešosios nuomonės:

  • iki vertiname apklausos kokybę - prižiūrėti apklausą

e) Susisiekimo ministerijos ir evangelizacijos:

  • tinkamai atskleisti bendrąsias linijas krikščioniškosios doktrinos - atnešti krikščionišką požiūrį į dabartinius įvykius, - išreikšti etikos ir krikščionių simbolinę prasmę religinio žinių perdavimo.

Šio fakulteto studentas turi parengti mokslinį sąžiningumą įvesti vidinį pasaulį, kita, analitinį protą, galintį gauti pranešimą, bendro kultūros puoselėjamas geras žinias apie aplinką, palūkanų esmę stumiama kalbų ir kalbų ir puikus prisitaikymas.

Ji taip pat ugdyti gebėjimą populiarinti pagal žiniasklaidos Bažnyčios mokymas, gebėjimas kurti ir vykdyti visuomenės švietimo programas, organizuoti informavimo kampanijas plėtros veiksmų , Pradiniai tyrimai paskirstyti per penkerius metus, 3 metus absolventas ir 2 pakopos metų. Socialinės Komunikacijos studijų programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo lygio (organizuotame sumavimo vidurinį išsilavinimą, aukštojo laipsnis departamentui, kuris veikia per Filosofijos fakulteto agregacijos UCC), kuris suteikia teisę licencijos mokyti vidurinėse mokyklose.

Antrosios studijų pakopos lygyje, studentai gali įsigyti kategorijų baigė Aukštesniųjų studijų daktaras bei su jais bendradarbiaujančių aukštojo mokslo socialinių ryšių.

Galimybes.

Pasibaigus mokymo pabaigoje Socialinių ryšių absolventas dirbs tokiose srityse, kaip informacinės (analitiko ir vertėjo dienos ir specializuota spauda, ​​atstovas spaudai), viešųjų ryšių (komunikacijų politikos konsultantas, dizaineris komunikacijos projektų), rinkodaros (skatinimas produktams ir paslaugoms), kultūros sektorius (sudarytojas, treneris ir specializuotas socialinės-pedagoginės komunikacijos), politinis sektorius (patarėjas konsultantas politikai), sektorius švietimas ir moksliniai tyrimai (mokymo vidurinėje mokykloje, universitete ir aukštojo mokslo institucijose, darbas komunikacijos tyrimų centras).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

L’Université Catholique du Congo est une Université privée Catholique réputée par son excellence, par son dynamisme, par sa qualité exceptionnelle des enseignements offerts à ses étudiants et pour la ... Skaityti daugiau

L’Université Catholique du Congo est une Université privée Catholique réputée par son excellence, par son dynamisme, par sa qualité exceptionnelle des enseignements offerts à ses étudiants et pour la pertinence de son programme d’études. Skaityti mažiau