Read the Official Description

Ar miestas turi dvasią? Kodėl žmonės, gyvenantys mieste jaučiasi vieniši? Ar mūsų tapatybės daugiau nei tai, kas parašyta apie mūsų asmens tapatybės korteles? Kodėl mes visada girdėti apie postmodernizmo? Kodėl kai kurie dalykai madingi ir kiti ne? Koks buvo gyvenimas prieš interneto ir mobiliųjų telefonų? Kaip visuomenėje konfliktus galima išspręsti? Kaip įmonės, vyriausybė ir NVO veikia? Kaip padaryti, kultūros ir politikos įtakos vieni kitiems? Kas verčia žmones religinė, nacionalistinė, liberalai ar konservatyvus? Kaip religijos ir ideologijos formuoja mūsų elgesį, vertybes, ir net mūsų ekonomika? Kodėl civilizacijos kilti ir kristi? Jei ieškote atsakymų į šiuos svarbius klausimus tipų Sociologijos katedros bus jums tinka.

Sociologijos katedros Stambulo Miestas universitete, trumpai tariant

Miestas yra įsikūręs Stambule, unikalaus laboratorija sociologai. Vienas iš didžiausių pasaulio miestų, Stambulas turi dinamišką ekonomiką ir kultūriniame gyvenime, ir yra neįtikėtinai lobis sociologai šiandien ir rytoj. Mūsų departamentas, su savo studentą orientuoto požiūrio, suteikia studentams platų informacijos. Sociologija yra disciplina su artimais ryšiais su istorijos, ekonomikos, vadybos, politologijos, tarptautinių santykių, psichologijos, filosofijos ir literatūros srityse. Sociologijos katedros sieks, kad mokiniai galėtų galvoti giliai ir kritiškai apie visuomenę, kurioje jie gyvena, taip pat paruošti juos įvairių profesijų už po baigimo.

Ką galima sociologija Specialybių Ar po baigimo?

Mes suteiksime mūsų absolventai su intelektinės įrangos ir profesinių gebėjimų, reikalingą sužinosite prestižinį darbą. Mūsų absolventai bus rasti darbą, kaip sociologai, mokytojų ir ekspertų, viešajame sektoriuje, o įvairių sričių žiniasklaidos, reklamos, tarptautinio verslo ir prekybos, importo-eksporto, ir žmogiškųjų išteklių departamentai vietos ir tarptautinių kompanijų, privačiame sektoriuje. Be to, gali būti sudarytos galimybės dirbti vietos ir tarptautinių NVO, UNICEF, Jungtinių Tautų vystymo programa, Kas ir panašių organizacijų. Be to, jis yra mūsų departamento prioritetas, kad mūsų studentai iki lygmens, būtino siekiant tęsti studijas magistro ir doktorantūros programos pirmaujančių pasaulio universitetų.

Kvalifikacijų - Mokymosi rezultatai

  1. Gamins tarpdisciplininį žinių nacionalinių ir globalių problemų, susijusių su įvairių visuomenių 2. Žinos kokybinių ir kiekybinių tyrimų duomenų rinkimo metodų pagrindus, analizuoti duomenis ir juos interpretuoti 3. Žinos Sociologijos atsiradimą kaip disciplinos ir dinamiką, kuri lėmė plėtros sociologijos istorijoje 4 d. Bus susipažinę su darbais ir teorijos klasikinės, taip pat šiuolaikinių socialinių mąstytojų 5. Turės stiprų humanitarinių mokslų fone ir sociologinius vaizduotę, kuri padeda suprasti socialinius įvykius istorinių kontekstų 6. Bus susipažinę su pagrindinėmis sąvokomis ir diskusijų socialiniuose 7 moksluose. Nepakenktų iš universalių ir mokslo etikos principų 8. Gebės įvertinti analizuojant ir interpretuojant socialines problemas pasauliniu ir vietos lygmeniu, kaip sociologas 9 įmokas. Turės stiprią komandą kalbų, ypač anglų, kalbant apie ne tik skaityti, bet ir rašyti, ir kalbėti 10 d. Turės socialinę sąmonę ir atsakomybę dėl socialinių problemų pasauliniu ir nacionaliniu 11 lygio. Bus pademonstruoti gebėjimą taikyti tinkamus koncepcijas ir idėjas ir tinkamas bendravimo formas, pagal žiūrovams
Program taught in:
Anglų

See 11 more programs offered by Istanbul Sehir University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date