Bakalauras - Sodininkystė ir verslo vadyba

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Sodininkystė ir verslo vadyba - tai komercinė daržovių, vaisių ir augalų gamyba. Kalbama apie tarptautinį verslą, technologijas, inovacijas ir tvarumą. Tai yra veiksmingas ir pelningas pirmos klasės produktų kūrimas, kurie daro mūsų mitybą sveikesnę, skanesnę ir įvairesnę, o mūsų gyvenamoji aplinka ekologiškesnė ir patrauklesnė.

Tyrimų metu sužinosite, kaip kuriamos naujos augalų, vaisių ar daržovių veislės ir kaip jas veiksmingai ir saugiai auginti. Taip pat žiūrėkite, kaip ir kur galima parduoti savo produktą. Tokiu būdu sužinosite visą sodininkystės tiekimo grandinę. Tai reiškia, kad jūs susiduriate su plačiu supratimu, kuris leidžia jums dirbti bet kuriame sodininkystės ar žemės ūkio pramonės sektoriuje.

Taigi ar esate pasirengęs iššūkiui? Tarptautinę karjerą pramonėje, kuri visada juda į priekį? Tuomet sodininkystės ir verslo vadyba yra tinkamiausia studijų programa!

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimas šiam 4 metų bakalauro studijų programai yra vidurinio mokslo diplomas, atitinkantis Olandijos HAVO diplomą, su paskutiniaisiais metais mokomojo dalyko matematika ir chemija. Praktinė (darbo) patirtis yra naudinga, bet neprivaloma. Jūsų diplomo lygis bus įvertintas, kai HAS gaus jūsų išsamią paraiškos formą. Jei norėsite sužinoti, kaip jūsų aukštojo mokslo diplomas yra įvertintas Nyderlanduose prieš pradedant taikyti, patikrinkite "Nuffic Country" modulių informaciją.

Kalbos reikalavimai

Jei jūsų ankstesnis išsilavinimas nebuvo visiškai išmokytas anglų kalba, taip pat turite sugebėti įrodyti, kad mokate anglų kalbos. HAS University of Applied Sciences teikia pirmenybę IELTS testui, akademinei programai: 6.0 (bendras grupės balas).

4 priežastys studijuoti HAS University of Applied Sciences :

  1. Verslingas, pasaulinės klasės universitetas, turintis išsamią agroverslo, maisto ir aplinkos programą
  2. Puikios karjeros galimybės, 70% mūsų absolventų susiranda darbą per 2 mėnesius nuo studijų baigimo
  3. Maži studijų mokesčiai, ES apytiksliai. 2000 eurų (pirmaisiais metais 50 proc. Sumažinta ES studentams), ne ES apytiksliai. 7500 eurų
  4. Nepriklausomas universitetas, aktyviai bendradarbiaujantis su vietos ir tarptautiniu verslu. Mūsų švietimo koncepcija orientuota į verslumo studijas, apimančias esminį kryžminimąsi su kasdiene verslo praktika. Šie ryšiai suteikia realios patirties mūsų studentams ir mokytojams, taip pat teikia didelę paramą verslui inovacijų, plėtros ir mokymosi visą gyvenimą srityje.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

HAS University of Applied Sciences is the dynamic centre of the agribusiness, food and the living environment. HAS is building its own supporting role in the innovation of the knowledge infrastructure ... Skaityti daugiau

HAS University of Applied Sciences is the dynamic centre of the agribusiness, food and the living environment. HAS is building its own supporting role in the innovation of the knowledge infrastructure of the sector, in the Netherlands, but also internationally. Skaityti mažiau
's Hertogenbosch , Venlo + 1 Daugiau Mažiau