Read the Official Description

HSU sporto mokymo skirta būsimų atletiškas mokymo specialistų ugdymą mūsų sporto mokymo studijų programą. Mes tvirtai tikime, kad mūsų šiltą ir miesteliu su savo skirta specialistams suteikti studentams su unikalus ir naudingas galimybes asmeniškai ir profesionaliai augti kaip sporto trenerių per "mokslo šviesuolių tikėjimu." Mes skatiname jus ištirti daug galimybių, kad HSU sporto mokymas gali pasiūlymas.

Ats yra sveikatos priežiūros specialistai, kurie bendradarbiauja su gydytojais optimizuoti veiklą ir dalyvavimą pacientų ir klientų. Ats galima rasti bet kur yra aktyvūs žmonės.

Sporto mokymo praktikuoja sporto trenerių, sveikatos priežiūros specialistams, kurie bendradarbiauja su gydytojais optimizuoti veiklą ir dalyvavimą pacientų ir klientų. Sporto mokymo apima prevenciją, diagnozavimą ir intervenciją į ekstremalias situacijas, ūmių ir lėtinių sveikatos sutrikimų, susijusių sutrikimas, funkcinius apribojimus ir negalia. (Www.nata.org)

Sporto mokymo Švietimas Misija

Graduate Management Admission Test arba Hardin-Simmons universitetas Athletic mokymo programa (AT) suteikia pagrindą profesinio pasirengimo ir augimo athletic mokymo studentams ir darbuotojams, per formaliojo ir neformaliojo švietimo kartu kartu su struktūrizuotų praktinės patirties krikščionių aplinkoje galimybę. Tiek klasėje ir įvairūs klinikiniai parametrai suteikia puikią aplinką sporto mokymo studentams gauti reikiamą susitikti individualius išteklius ir patirtį, turi tapti akredituoto atletiškas treneriai, išlaikant literatūra, prietaisais ir metodais dabartinę su mokslo ir technikos tendencijas sporto mokymo bendruomenė.

Objektyviai, AT siekiama sukurti teigiamą reputaciją tarp sporto mokymo studentams, studentą sportininkų, tėvų, administratoriams, gydytojams, bendruomenės ir regiono, išlaikant profesionalų ir etišką aplinką, užtikrinti sporto mokymo studentas yra pasirengę tapti sėkminga sporto mokymo profesionalus po baigimo.

Speciali fakultetą HSU AT siekiame būti lyderiais visose sporto mokymo srityse. Šie tikslai ir filosofija bus pamatas, ant kurio yra palaikoma visa programa. Athletic mokymo fakultetas bus prognozuoja apie kvalifikuotą, darbštūs įvaizdį, vientisumas varoma ir labdaros profesionalus, o naudojant etiką, profesionalumą ir gerą sprendimą, centravimo ant gerovei ir sporto mokymo studentas kad pakreiptų mūsų požiūrį ir veiksmus.

Siekiant užtikrinti meistriškumą sporto mokymo švietimo, dažnai vertinimai bus atliekami, skirtas ugdyti stipriąsias ir lyderio savybes, taip pat gerinti individualius trūkumus, visų studentų ir fakulteto nariai. Šie vertinimai, taip pat credentialing egzaminų rezultatai ir pirmo kurso magistrantų ir darbdavių apklausas, tiesiogiai didinti AT. Tai įsipareigojimas nuolat vertinimo programos stipriąsias ir silpnąsias puses leis būtini patobulinimai turi būti atlikti siekiant sustiprinti AT.

Programos tikslai ir uždaviniai

 • Suteikti studentams, norintis dalyvauti mažas, Christian University galimybę uždirbti bakalauro laipsnį sporto mokymo kurie bus paruošti juos pateikti plačiausią sporto mokymo paslaugas, įskaitant traumų prevencijos, pripažinimo, įvertinimo, gydymo ir reabilitacijos, per tiek Klasės ir klinikinių patirtis.
 • Teikti sporto mokymo studentams žinių, gebėjimų, vertybių ir gebėjimų sėkmingai užbaigti visus reikalavimus valstybės ia ir BOC sertifikavimo.
 • Siekiant veiksmingai parengti studentus įvesti sporto mokymo profesiją savo pasirinktoje aplinkoje, todėl jie gali padidinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo per profilaktikos, diagnostikos ir intervencijos su avarinio, ūmių ir lėtinių sveikatos sutrikimų.
 • Skatinti sporto mokymą sąjungininkės sveikatos priežiūros profesijos, ir teigiamai įtakoti visuomenės nuomonę apie sporto mokymo ir jo vaidmenį pasaulinėje sveikatos priežiūros bendruomenėje.

Akreditavimas

Pirmoji sertifikuota / licencijuota atletiškas treneris atvyko į Hardin-Simmons 1982 ir sporto mokymo tradicija HSU gimė. Nuo 1986-1999, Hardin-Simmons turėjo stiprus internship- remiantis sporto mokymo programą. 1999 HSU pradėjo siūlyti didelį vedanti į elgesys Mokslas (BBS) bakalauro laipsnį Athletic mokymo. AT programa iš pradžių buvo akredituota pagal Komisijos akreditacijos Sąjungininkų sveikatos mokymo programas (CAAHEP) 2005 m. AT programa patyrė reaccreditation 2009-2010 akademiniais metais ir šiuo metu yra akredituota pagal Komisijos akreditacijos Athletic Training Švietimas (CAATE) per 2019-2020. Atletiškas mokymo Studentai, sėkmingai baigę AT laipsnį yra tinkamos siūlo Teksaso departamento valstybės sveikatos tarnybų Teksaso valstijoje sporto mokymo ia egzaminą / Patariamoji taryba Athletic treneriai ir sertifikavimo tarnybos, Inc (BOC) egzaminą. Sėkmingas šių credentialing egzaminų teiks sporto mokymo absolventas Texas ia ir nacionalinės sertifikavimo kaip sporto treneris.

Priėmimo

Atvykstančių studentų turi atitikti žemiau AT priėmimo kriterijai. Studentai, kurie perkelti į HSU taip pat turi atitikti šiuos reikalavimus įgyti pripažinimą į programą. Athletic mokymo Švietimo direktorius peržiūrės perdavimo studento stenograma siekiant nustatyti, ar perduodančios kursai ir kreditai susitikti laipsnio reikalavimus. Prašome kreiptis į atlikęs ne Transfer politikos čia.

Pripildytos Priėmimo kriterijai yra šie:

 • Užbaigimas mažiausiai 12 semestro valandų
 • Sąlyga kursai:
 • ATTR 1310 - Įvadas į sporto mokymo (klasė B arba didesnis)
 • Rekomenduojama, bet nereikalaujama kursą:
 • BIOL 2410 - Pagrindai Žmogaus anatomija ir fiziologija
 • Apskritai VPS bent 2,5 visose kitose kursinių
 • Įrodymas dabartinės pirmosios pagalbos ir CPR profesionaliam gelbėtojas sertifikatų (gali būti uždirbtas ATTR 1310)

Studentų atrankos kriterijai, taip pat bus grindžiamas taip:

Tikslus baigus priėmimo taikymo

 • Užbaigimas AT Priėmimo Klausimynas
 • Laiškas rekomendaciją iš buvusios prižiūrinti sporto instruktorių / Autobusai / giminingų Sveikata / medicinos specialistų (naudojimo forma, su sąlyga).
 • Pasirašyta techninių standartų dokumente (yra čia).
 • Veikimas įvertinamas profesionalių priežiūros numatytos metu suplanuotų stebėjimų patirtimi. Tai apims darbo etika, punktualumas, laikytis politikos (aprangos kodą, konfidencialumo, ir tt), profesionalumą ir tt
 • Asmeninis pokalbis su AT programa fakulteto preceptors ir / ar esamiems studentams

Visos paraiškos tapti HSU nuosavybė ir yra išlaikomos studento AT prašymo bylos. Paraiškų medžiagos yra peržiūrimi programos direktorius, siekiant užtikrinti minimalūs priėmimo reikalavimai yra įvykdyti, ir su sąlyga, kad kitos fakultete. Studentų interesams ir yra laikomi ateities tikslai, taip pat stiprybės ir silpnybės laikomas reikšmingu mokinių ugdymo procese ir būsimų sporto mokymo karjerą. Peržiūrėję taikymo medžiagų, studento paraiškos balas skaičiuojamas naudojant pareiškėjo vertinimo lapą ir AT direktorius daro studento priimtinumo į programą ryžtą.

Jei studentas atitinka nurodytus kriterijus ir demonstruoja savybes, rodantys sėkmės sporto mokymo profesijos, jis arba ji yra priimami. Jei yra daugiau kvalifikuotų kandidatų, nei yra pozicijos programą, kandidatai yra rangas užsisakyti pagal akademinės įrašus ir asmens kvalifikaciją naudojant taikomąją programą rezultatą lapą.

Jei studentas rodo pažadas sėkmės šioje srityje, tačiau turi susirūpinimą teritoriją arba nevisiškai atitiko kriterijų, studentas gali būti leista laikinai. Studentas turi remontas trūkumui per abipusiai susitarta laiką (paprastai vieną semestrą).

Norėdami išlaikyti gerą autoritetą AT, studentai privalo išlaikyti minimalų VPS ir kitų toliau išvardytų reikalavimų:

 • 2,5 bendras minimalus VPS
 • 3,0 minimalus VPS ATTR kursai
 • Patenkinama progresavimo klinikinių įgūdžių, profesionalumo ir metinių praktinių vertinimų (žr atitinkamą laukelį Patirtis mokymo programą)

NATA nariai (dalis FSSC profesinės raidos reikalavimas) Gradacija Reikalavimai yra visi aukščiau, plius:

 • Profesionalus pristatymas suteikta per vyresnysis metus (kredito pateikti ATTR 4121)
 • pateiktas BOC egzaminą taikymas (kredito pateikti ATTR 4121)

Atletiškas mokymo studentai įtraukiami į programą pradedama esme darbą sporto mokymo ir mokosi kiekvieną semestrą klinikinių / lauko patirtimi su klinikiniais instruktoriai NCAA- rėmėjų sportu Hsu, taip pat klinikinių / lauko patirtimi ne

 • Abilene sporto medicinos ir ortopedijos
 • Teksaso Midwest chirurgijos centras, Teksasas Sportas ir stuburo
 • D1 Elito Fizinė terapija
 • Čadas Ezzell MD (pirminės sveikatos priežiūros / sporto medicina) biuro
 • Abilene-Cooperis vidurinėje mokykloje.
Program taught in:
Anglų

See 8 more programs offered by Hardin-Simmons University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Price
12,615 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019