Bakalauras Statybos inžinerijos

Technical University of Civil Engineering Bucharest

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Statybos inžinerijos

Technical University of Civil Engineering Bucharest

Bakalauras Statybos inžinerijos

Kurkime ateitį kartu!

Akredituota Rumunijos švietimo ministerijos, bakalauro teisę "Struktūrinis inžinerija" yra 4 metų bakalauro programos, su mokymo ir egzaminų visiškai anglų kalba arba prancūzų kalba.

Organizatoriai per inžinerijos fakulteto Užsienio kalbų (FILS) Technikos universiteto Civilinės inžinerijos Bukarešte (UTCB) Kadangi anksti 90s, kad bakalaurai yra 8 semestrus su susijusiu viso 240 ECTS (Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema).

R

Į bakalauro atidaromos Rumunijos ir užsienio bakalauro absolventai. Jie taip pat talpina Erasmus + "mainų studentų. UTCB yra 67 "Erasmus + sutartis su universitetais iš 17 šalių. Dėl mokslo metų 2016-2017 per 20 Erasmus studentai iš Prancūzijos, Ispanijos ir Graikijos jau registruotas sekti paskaitas mūsų fakultete (bakalauro arba magistro).

Tas pats bakalauro programa yra teikiamos FILS su mokymo ir egzaminų anglų arba prancūzų kalba. Valiutų studentai gali pasinaudoti apie tai, buvo leidžiama pasirinkti paskaitas abiem kalbomis ir todėl jie gali plėtoti savo užsienio kalbų įgūdžius.

Į bakalauro teikiamą ...... žemės drebėjimas atsparios dizaino koncepcijas ir programas, taip pat įtraukiami beveik visi paskaitas ir projektus, Rumunija yra žemės drebėjimas linkę šalis su senas tradicijas ir patirtį žemės drebėjimų inžinerijos.

Į bakalauro naudos iš per UTCB anketa seisminio rizikos vertinimo tyrimų centro (PTMV), svarbiu skaičiumi dėstytojų Būdamas PTMV narių veikla.

Su mažų grupių studentams ir artimo kontakto su dėstytojų, su puikia tarptautinėje aplinkoje (per FILS ten mokosi studentai iš 21 šalių, plius Erasmus studentai), Civilinės inžinerijos bakalaurai at FILS-UTCB yra puikus pasirinkimas studentams siekiant tarptautinės karjeros statybos pramonėje.

Francophonie yra stiprus turtas UTCB. Narys Agence Universitaire Frankofonijos (AUF) nuo 1995 metų, UTCB talpina prancūzų dėstytoją (per konvencijos su AUF ir Prancūzijos ambasada), prancūzų biblioteka, Centre de réussite universitetinė (CRU), organizuoja ir dalyvauja iki daug Frankofonijos veikla. Du bakalauro programos taip pat apgyvendinti atvykstančių dėstytojų per Erasmus + ".

d

Studijuodamas FILS-UTCB taip pat leis jums atrasti dinaminėje Studentų gyvenimas Bukarešte ir mėgautis Rumunijos grožį.

Po universiteto baigimo, galima tęsti magistrantūros studijas: Konstrukciniai statybos inžinerija (su mokymo anglų arba prancūzų).

UTCB ir Lježas universitetas (Belgija) yra galutiniame etape pasirašant sutartį dvigubo diplomo magistrantūros lygio. Tuo UTCB, kad FILS meistrai STATYBINĖS KONSTRUKCIJOS, anglų ir prancūzų kalbomis, yra susitarimo dalis.

UTCB absolventų, kurie yra atrenkami dvigubo diplomo sutartį su Ecole nationale des Ponts et chausees (Ponts ParisTech) gali stoti į Masters of struktūrinės inžinerijos (Anglų arba prancūzų), kurios yra sutarties dalis.

Priėmimas

ES piliečiai

Priėmimo grindžiamas LO rezultatus mažėjančia tvarka iki turimų vietų skaičiaus.

ES kandidatės gali studijuoti nemokamai turimais vietų rumunų ir piliečiams iš ES, Europos ekonominės erdvės (EUS) ar Šveicarijos Konfederacijos (pavyzdžiui 60 vietų akademinio 2016-2017 metais tiek bakalauro ribos su mokymu anglų ir prancūzų kalba), arba kurių metinė studijų mokestį 4500 lėja (~ 1000 eurų).

Vietų numeriai gali būti padidintas priklausomai nuo kandidatų skaičiaus, per vidaus priemonės, kaip apibrėžta universitete.

Kalbų mokėjimas:

Kandidatai, kurie turi pripažintos kalbos mokėjimo pažymėjimą (CAE, CPE, TOEFL, TOEIC,, IELTS, AQA, DELF, DALF, TCF, TEF, NPD, diplome de L'Alliance Française, dvikalbį klasės sertifikatas), kandidatai Anglophone arba prancūziškai šalių arba kandidatų, kuriuos studijavo LO anglų arba prancūzų kalba yra atleidžiami nuo kalbos testą. Kiti kandidatai turės praeiti kalbos mokėjimo testą (nepriklausomai nuo jų pasirinkimo valstybės remiamų vietoje arba vieta su studijų mokestį). Kandidatai pristatys sertifikato originalą kartu su kopija. Kiti kandidatai turi praeiti kalba kalbos testą per priėmimą (ES kandidačių be studijų mokestį) arba po jų atvykimo (ES kandidačių ir ES nepriklausančių kandidatų, turinčių studijų mokestį).

Priėmimo kalendorius:

  • registracija Rumunijos ir ES kandidačių - liepą ir 2017 m, tuo FILS sekretoriatui (. Bd Lacul Tei, no.124, Bukareštas)
  • Daugiau administracinės informacijos galima gauti iš tarptautinių santykių departamentas.
  • Registracijos mokestis priėmimo egzaminą yra 100 lėja (~ 22 EUR) studentams iš ES, pamatyti ar Šveicarijos Konfederacija.
E

Būstas

Rumunijos ir ES studentai turi pateikti prašymą turėti vietas studento bendrabučio metu dėl priėmimo registracijos.

Stipendijos

Rumunijos ir ES studentai priimami dėl valstybės biudžeto lėšų (ty be studijų mokestį) gali gauti stipendijas, kaip funkcija savo akademinius rezultatus ir jų asmeninė finansinė padėtis, atsižvelgiant į nustatytų taisyklių UTCB Senato ir priklausomai nuo stipendijų finansavimą ne UTCB iš ministerijos Švietimas.

Ne ES piliečiams Priėmimo grindžiamas bakalauro studijų rezultatus, mažėjančia tvarka iki turimų vietų skaičiaus.

Speciali priėmimo tvarka dygliavimo Rumunijoje yra reikalingas ne ES kandidatų.

Dėl ne ES studentams už mokslą yra 270 EURO per mėnesį visam mokslo metų (ty 9 mėnesių = 2430 eurų, arba 2700 eurų, įskaitant rudens egzaminų sesijos).

Stipendijos

Ne ES studentai gali gauti stipendijas studijuoti Rumunijoje iš jų vyriausybės, iš Rumunijos vyriausybės ar kitų tarptautinių organizacijų.

Mokesčiai:

Jei taikoma biudžeto finansuojamas vietas, nėra mokesčiai už ES piliečių, Europos ekonominės erdvės (EUS) ar Šveicarijos Konfederacijos. Dėl ne ES studentams už mokslą yra 270 EURO per mėnesį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
270 EUR
per mėnesį ne ES studentams
Locations
Rumunija - Bucharest, Bucharest
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Rumunija - Bucharest, Bucharest
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla