Read the Official Description

apie departamento

civilinės inžinerijos skyrius apima statybos, hidraulinis, transportavimą bei geotechninius žinias, taip pat pagrindus apie civilinės inžinerijos. Katedros principas yra plėtoti studentų kūrybiškumą, mokyti juos, kaip padaryti tyrimų, projektavimo, planą ir taikyti. Pirmenybė turi absolventus, kurie socialiai sukurtas, gali tobulėti, gaminti mokslinę informaciją, kad analizę ir sintezę, mokslinių tyrimų. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad mūsų absolventai taikyti informacijos jie gauna per švietimo laikotarpiu tinkamai jų profesinį gyvenimą ir prisitaikyti prie pokyčių.

Įdarbinimo galimybės

civilinės inžinerijos yra viena iš inžinerinių disciplinų, kurios turi platų užimtumo galimybių. Inžinieriai dirbti beveik visose privačių ir viešųjų įstaigų rūšių. Civilinė inžinerija yra viena iš vietų, kurios turi specialias darbo sąlygas. Absolventai gali atidaryti savo verslą ir dirbti inžinieriumi. Turkijos statybos bendrovės dalyvauja tarptautiniuose projektuose, ypač pastaraisiais metais. Todėl inžinieriai turi galimybę dirbti užsienyje. Civilinės statybos inžinieriai gali tiek dirbti biuruose ir statybos srityse. Kadangi yra labai daug investicijų į statybų sektorių mūsų šalyje, tiek užsienyje, kvalifikuoti inžinieriai, reikia šioje srityje. Dėl šios priežasties kolegija civilinių inžinierių prisijungė prie Europos Tarybos civilinių inžinierių.

apie kursai

Iš departamentas civilinės inžinerijos siūlo kursus, kurie informaciją, kad gali būti naudojami kiekvienoje profesinio gyvenimo etape. Įvadas į civilinės inžinerijos, profesionalių matematikos, geodeziniai, kanalizacija, statybvietės administravimo, plieno konstrukcijų, profesionalus anglų yra pagrindiniai kursai. Daugelis pasirenkamuosius kursus apie konkrečių dalykų siūlomi studentams, taip pat.

Įsiurbimas

  • On-campus rugsėjo ir vasario kiekvienų metų
  • Prisijungę: ištisus metus studentas gali įtraukti bet kokią metų mėnuo
Program taught in:
Turkų

See 4 more programs offered by Nisantasi University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Vas 2019
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
6,300 EUR
On-campus: 6300 €; Prisijungę: 5300 €
By locations
By date
Start Date
Vas 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Vas 2019

Location
Application deadline
End Date

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date