Bakalauras Taikomoji matematika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nesvarbu, ar tai jūsų mobilusis telefonas, saugumo detales savo banko kortele, produktų tiekimo į parduotuves, vaizdo apdorojimo medicinos srityje arba skaitmeninio prototipo už automobilį: nė vienas iš jų būtų egzistuoti be matematikos. Galbūt ne taip dažnai net suteikti jai mintį, bet matematika yra svarbi dalis mūsų šiuolaikiniame pasaulyje.

Štai kodėl yra taip pat pastovus poreikis universalus ir plačiai dislokuojamas matematikai, žmonėms, kurie mėgsta spręsti problemas ir kurti naujus produktus iššūkis. Yra įtrauktos kuriant šiandienos ir rytojaus kažką, kad kreipiasi į Jus pasaulį? Ar jums patinka gauti dantis į problemą, o nuolat ieškant tirpalu, kol kažkas buvo išspręsta? Jei taip, mūsų programa Taikomoji matematika yra vienas už jus.

Kas yra taikomosios matematikos?

Taikomoji matematika yra speciali forma matematika. Tai reiškia, taikant matematinius modelius, siekiant suplanuoti matematinė branduolį praktinės problemos. Su taikomosios matematikos, galite išspręsti problemas, kurios iš pradžių gali net pasirodyti, kad matematinis pobūdžio. Tai gali būti, pavyzdžiui, praktinių problemų, kad egzistuoja pramonėje arba (vyriausybinių) institucijose.

Kaip matematinė problema kartais reikalauja tyrimą ir tiriant matematikos esmingesniais lygio, jums gali tekti atlikti išsamų tyrimą, kaip taikomosios matematikas. Ir kaip jūs dažnai bendradarbiauti su kitų sričių specialistais, taip pat reikės galimybę pažvelgti anapus savo specializaciją. Tai, ką daro Taikomoji matematika taip žavi.

matematinis modelis

Taikomoji matematikai gaminti iš problemos modelį, o tada naudoti šį modelį atlikti skaičiavimus, kad būtų pasiektas sprendimas. Išspręsti problemą naudojant matematinį modelį apima 3 elementus:

  • Modeliavimas: jums gaminti matematinį modelį praktiškai problemą. Norėdami tai padaryti, jums reikia išmanyti matematikos ir lauko, iš kurios kyla problema. Todėl dažnai nutinka, kad jūs, kaip matematikas dirbti kartu su specialistu iš lauko, kuriame kyla problema.
  • Sprendimas: jei matematinė problema yra paprasta, lauke specialistas padės išspręsti vien problemos. Jei jis yra sudėtingesnis, jums kaip taikomosios matematikas dirbti kartu su srities specialistas.
  • Retransliavimui tirpalo į pradinį problema: jūs konvertuoti matematinės problemos Pasak praktinės problemos sprendimą, kad specialistai iš kitoje srityje gali jį naudoti.

NVAO akreditacija

Ši programa yra teisiškai pripažinta ir akredituota akreditavimo organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje (NVAO).

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2016

Apie mokyklą

Eindhoven University of Technology (TU / e) yra inžinerijos mokslų universitetasmokslas visuomenei: pagrindinių visuomenės problemų sprendimas ir gerovės bei gerovės didinimas, sutelkiant dėmesį į str... Skaityti daugiau