Oficialus aprašymas

Studijų krypties Tarptautinių ryšių ir Europos politika (Dėstoma anglų kalba) daro studentai susipažinę su pagrindiniais klausimais, tarptautinių santykių ir Europos studijų su daug dėmesio skiriant tarptautinių santykių teorijos ir teorijų Europos integracija.

MUFSS

Pagrindinės sritys, studijų programos apima tarptautinių santykių ir Europos istoriją, užsienio politiką pasirinktų dalyvių ir saugumo aspektus tarptautinių santykių, įskaitant energijos saugumą. Studentai gali dar labiau specializuotis per pasirenkamųjų kursų sutelktas į konkrečius klausimus tarptautinių santykių ir organizacijos, taip pat užsienio politikos konkrečių šalių ir regionų.

Sėkmingas absolventas galės

  • suprasti teorijos tarptautiniuose santykiuose ir teisingai naudoti, kad drausmės terminologiją;
  • suprasti IR, Europoje, ir jos pagrindinių tendencijų istoriją;
  • Apibūdinti pagrindinius matmenis IR (ekonomikos, saugumo, tarptautinė teisė);
  • analizuoti užsienio politiką valstybių ir Europos politikoje pasirinktuose regionuose;
  • orientuotis į pagrindinių metodikų IR.

baigė darbą

Į IREP absolventai gali įsidarbinti į profesinių sričių, ypač didelėse įmonėse, tarptautinėse organizacijose, moksliniai institutai, valstybės valdymo ir diplomatinės tarnybos, aparatai politinių partijų ir žurnalistikos.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo komitetas įvertina kandidatus, remiantis pateiktais dokumentais ir video interviu: dokumentai mes renkame, yra: motyvacinis laiškas iš 500 žodžių esė - 1500 žodžių esė apie tarptautinės pasaulio politikos tema savo pasirinkimą vidurinės mokyklos pažymėjimo ir bendrus rezultatus (jei taikoma ) įrodymas anglų ID arba paso kopija

Vertinimo kriterijai

Priėmimo komitetas peržiūri medžiagą ir interviu ir vertina juos (ne daugiau kaip 100 taškų). Perdavimai lygį yra 60 taškų.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
2,200 EUR
per metus.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date