Oficialus aprašymas

Programos aprašas

Ši bakalauro programa yra visiškai dėstė anglų ir siekiama rengti specialistus su žinių ir kompetencijų tarptautinės verslo vadybos srityje, turi galimybę atsirasti tikras europietiška dvasia ir dalyvauti aukštąjį išsilavinimą daugiakultūrėje aplinkoje. Tarptautiniai studentai gali praeiti vienerių mobilumo laikotarpį kitose Europos partnerių aukštojo mokslo institucijoje ir gauti dvigubą diplomą.

Profilis Programos

Programos profilis apima techninės-mokslinės žinios ir profesiniai įgūdžiai plėtrą studijų krypčių valdymas.

Pagrindiniai mokymosi rezultatai

Iš "Licenciado" (bakalauro) laipsnis Tarptautinio verslo vadybos suteikiamas tiems studentams, kurie parodo, kad šioje srityje, gebėjimas:

  • plėtoti ir gerinti įgytas kurią galėtų;
  • taikyti įgytas žinias ir supratimą pajėgumą siekiant aiškiai parodyti, profesionalus požiūris į atliktą darbą;
  • spręsti problemas, pagrįstus savo argumentus;
  • lygina, pasirinkti ir interpretuoti atitinkamą informaciją, kuri leistų jiems įtvirtinti sprendimus pateikti ir nuomones jie pateikdavo, įskaitant atitinkamų socialinių, mokslo ir etikos aspektų analizė;
  • perteikti informaciją, idėjas, problemas ir sprendimus, tiek ekspertų ir ne ekspertų;
  • plėtoti kompetencijas, kurios leis jiems pasinaudoti mokymosi visą gyvenimą su didele autonomija.

Užbaigti kvalifikaciją, studentas privalo perduoti visus privalomus kursų vienetų studijų plane.

Profesinės profiliai absolventų

Iš "Licenciado" (bakalauro) Tarptautinio verslo vadybos laipsnį priklauso švietimo ir mokymo srities verslo mokslų ir teisės. Absolventai yra kvalifikuoti plėtoti profesinę veiklą per programos profilio.

Prieiga prie tolesnių tyrimų

Iš "Licenciado" laipsnis leidžia pereiti į antrosios pakopos universitetines studijas, atsižvelgiant į Portugalijos aukštojo mokslo sistemos schema, pateikta NARIC (http://www.dges.mctes.pt/DGES/pt/Reconhecimento/NARICENIC/~~HEAD=pobj ) ir pateikti diplomo priede 8 skyriuje.

Egzaminų reglamentai, įvertinimas ir rūšiavimas

Nagrinėjimas ir vertinimas yra reglamentuojamas IPB reglamentus.

Suteikiama kvalifikacija (originalo kalba)

"Licenciatura em Gestão de Negocios Internacionais (Curso Europeu)". Pavadinimas "Licenciado".

Kvalifikacijos lygmuo

  1. studijų pakopoje. 6. EKS lygmuo ISCED 5.

Pripažinimas ankstesnio mokymosi

Po Bolonijos proceso įgyvendinimo ir dėl to teisės aktų dėl mokinių tarp laipsnių ir aukštojo mokslo institucijų mobilumą, ankstesnis mokymasis turi būti pripažintas ir kredituojama. Išankstinių mokymosi sąvoka apima visus ankstesnius mokymosi / mokymo imasi kitos aukštojo mokslo studijų ciklų nacionalinių ar tarptautinių institucijų (kreditavimo sertifikuotos mokymo), taip pat ankstesnę profesinę patirtį ir bet po vidurinės mokyklos mokymo ar išsilavinimą. Taigi, IPB skatina studento ankstesnio mokymosi kreditavimą Atvykus institucijoje. Siekiant greitai ir visapusiškai integruoti į jo / jos naujos švietimo programos studentas, pripažinimo procedūros turi būti pateiktas, kai registruojatės į IPB.

Kvalifikacijos reikalavimai ir taisyklės

6 semestrai (3 metų). 20 savaičių tyrimo, per semestrą, dieninio (40 per metus). 40 Iš viso valandų per savaitę. 810 Iš viso valandų per semestrą (1620 per metus). 180 ECTS kreditų (30 per semestrą); 1 kreditas atitinka 27 valandų. Ji apima galutinį projektą, kurį sudaro 12 kreditų. Šios kvalifikacijos turėtojai turi teisę kreiptis dėl vyresniųjų pozicijas tarptautinių įmonių.

Reikalavimai

Tarptautinių studentų priėmimas į bakalauro laipsnius į IPB yra pagamintas naudojant Tarptautinis studento statusą. Pareiškėjai turi būti turėtojai vidurinio ugdymo kurso ar teisiškai lygiaverčiu žinoma jokio pašalinio šalyje, juridinio institucijai, kuri patvirtina, kad toje išsilavinimo patvirtinimo pažymėjimą, ir kad suteikia jiems taikomas aukštojo mokslo kursą jų šalyje galimybę ,

Darbo patirtis

Ne darbo patirtis yra privalomi.

Programos direktorius

Alcina Maria Almeida Rodrigues Nunes (alcina@ipb.pt).

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Polytechnic Institute Of Bragança »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
1,090 EUR
100 € vienkartinis mokestis už paraišką, 1 090 € už mokesčio už mokslą per metus
Pagal vietas
Pagal datą