Oficialus aprašymas

Bakalauras Tarptautinio verslo

Tarptautinio verslo laipsnių sukurta siekiant suteikti išsamią ekspertizę konkrečiam verslo disciplinos kartu su platesne pasaulio verslo perspektyvą. Jos taip pat suteikia tarpdisciplininį pasaulinę perspektyvą, įskaitant kalbų mokėjimą, kultūrinio sąmoningumo ir studijų užsienyje patirtį. Studentai pasirinkti iš septynių tarptautinių verslo didžiųjų, įskaitant apskaitos, ekonomikos, verslumo, finansų, vadybos, rinkodaros ar vadybos informacinių sistemų.

Labiau nei bet kada, technologijų pažanga, prekybos barjerų sumažinimo bei augančių ekonomikų Brazilijos, Indijos ir Kinijos, atsiradimas, be kita ko, daro įtaką verslo sandorius. Jie taip pat yra veiksniai, kurie didina tarptautinio verslo laipsnį vertę.

Temos studijos

 • Global Business iššūkiai apskaitos, finansų, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, viešųjų ryšių, gamybos ir logistikos.
 • Socialinius, ekonominius, geografinius, istorinius, teisinius, reguliavimo ir politiniai veiksniai, darantys įtaką tarptautinio verslo, prekybos ir investicijų.
 • Strategijos patekti į užsienio rinkas, įskaitant eksporto, licencijavimo, strateginių aljansų ir tiesioginių užsienio investicijų.
 • Valdymas kultūrinių skirtumų ir organizavimo tarptautinėse derybose.
 • Etikos sprendimų priėmimo pasauliniu mastu.
 • Tarptautinėse kapitalo rinkose ir ir finansiniai, politiniai, ir ekonominiai tarptautinių riziką.
 • Kaip kultūra, infrastruktūra, vyriausybės ir vartojimo charakteristikos įtakos tarptautinei prekybai.
 • Analizė pasaulinės pramonės ir konkurentus.

Karjeros galimybės

UT skatina mokinius domėtis pasaulines karjeros galimybes įvairiose srityse ir sektoriuose. Tarptautiniai verslo didžiųjų dažnai siekti karjeros daugianacionalinių įmonių ir mažų nepriklausomų bendrovių, turinčių tarptautinę veiklą ar vyriausybinių agentūrų. Absolventai taip pat gali užsiimti bankininkystės perspektyvas, pavyzdžiui, įmonių skolinimo ir tarptautinių investicijų darbe.

Patirtinio mokymosi galimybių

UT švietimo užsienyje programas parengti studentus būti pasaulinio pasiruošę. Studentai gali vykdyti išsilavinimą užsienyje reikalavimas dalyvaujant:

 • UT Kelionės Kursai
 • Tarptautinės stažuotės
 • Semestras / Year Abroad programos
 • Bendruomeninės Paslaugos Mokymasis užsienyje

Prestižinis. Susijusios.

Sykes College of Business vienija talentingi dėstytojai, sudėtingas technologijas ir pažangiausius mokymo suteikti studentams įrankius, kad pavyks besikeičiančiame pasaulyje. Aukštos kvalifikacijos studentai įvairių amžiaus ir išsilavinimo gaus pažangias mokymo yra disciplinų masyvo nuo fakulteto nariai su verslo bendruomenę pulsą.

Tuo Sykes College of Business, mes didžiuojamės funkcijų, kurios išskiria mus iš geriausių pasaulio verslo programų, pavyzdžiui, taip:

Aukščiausia Akreditacija: AACSB Tarptautinis

Sykes College of Business yra elitas privati ​​mokykla akredituota tiek absolventas ir bakalauro lygio AACSB International - asociacijos Advance Collegiate Schools of Business.

Prinstono Apžvalga

Jau šeštus metus iš eilės, iš Tampa John H. Sykes College of Business universitetas buvo pavadintas "The Princeton Review kaip puikus verslo mokykloje - ir vienas iš 296 geriausių verslo mokyklų pasaulyje. Prinstono Apžvalga funkcijos neseniai paskelbta 2013 leidime Best Verslo mokyklų mokyklą.

Tampa Bay Verslo leidinys

Tampa MBA programos universitetas buvo išvardytos kaip "Mėgstamiausia MBA programą" į antrąją metinę Tampa Bay Verslo leidinys Best į Biz: Readers 'Choice Awards. Atsiliekantis UT buvo MBA programas iš Floridos universiteto (Nr 2) Pietų Floridos universiteto MBA (Nr 3) USF-Sankt. Peterburge ir Sankt Liūtas universitetas.

Novatoriškas Gyvenimo

Mūsų unikaliai suprojektuoti mokymo skatina verslo pagrindų su supratimu, kad rytojaus Inovacijos ir technologijos yra labai svarbus verslo sėkmės.

Neįvykdyti fakultetas

Mūsų labai gerbiamas fakultetas pasiekė nacionalinius ir tarptautinius reputaciją akademinės ir verslo sėkmės savo srityse. Devyniasdešimt septyni procentai hold daktaro laipsniai ir 80 procentų turi praktinės verslo patirties.

Patirtinio mokymosi

Sykes College of Business skatina realaus pasaulio gyvenimą. Kiekvienas absolventas verslo programa yra patirtinis mokymasis kliento projektus, stažuotes, atvejų analizė, konsultavimas, strateginio planavimo ir duomenų rinkimą ir analizę. Koledžo tvirti tarptautinės kelionės programos padeda studentams įtraukti bendrą vaizdą į savo tyrimus.

High-Tech Įranga

Nuo valdyti investicijas į mūsų Huizenga Family Foundation Trading Center praktinio mokymo SAP ir kitų verslo sistemų, mūsų absolventas verslo studentai pasiekti naujausią technologiją per savo užsiėmimuose.

Bakalauro Tarptautinės Priėmimo

Su studentai iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, studentus iš viso už pirmakursis arba perdavimo priėmimo pasaulyje. Įrodymas anglų kalbos nereikia. (Tai yra netaikomas tarptautiniams studentams iš Sandraugos Karibuose, Bermudų salos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Airija, Australija ir Naujoji Zelandija).

Studentai turėtų būti taikoma per UT internetinėje taikymo. Norint peržiūrėti studento prašymą, universitetas turi gauti taip:

 • Oficialius protokolus iš visų vidurinių mokyklų kursinių ir klasių išverstų anglų kalba ("pareigūnas" reiškia, kad jūs turite paprašyti savo mokyklą siųsti nuorašai tiesiai į UT priėmimo biure. Jei tai neįmanoma, kopijas, kurie buvo sertifikuoti savo mokykloje, nes "kopija tikra" originalų, kai jie yra nukopijuoti. Savo mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip "kopijos originalių").
 • Esė anglų kalba
 • Rekomendacija parašė patarėju, mokytoju ar mokyklos direktoriaus.

Pareiškėjai turi pateikti vieną iš šių veiksmų:

 • TOEFL: mažiausias priimtinas rezultatas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (interneto pagrindu) egzaminą.
 • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema - minimalus klasė 6,5.
 • EP: sertifikatas anglų kalbos mokėjimą - klasių "C" ar geriau
 • Pearsono bandymas anglų (PTE): mažiausias balas iš 58.
 • Sėkmingas anglų 112 sertifikatą siūlo ELS kalbų centrų lydi rekomendacinį laišką iš administratoriaus ir 500 žodžių anglų rašymo mėginyje.

Tarptautiniai studentai, kurie atitinka priėmimo reikalavimus, tačiau reikia papildomų anglų kalbos mokymą, prieš įvažiuojant kaip dieninių studijų studentas gali stoti į vieną iš kelių ESL programas.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo įrodyti turimų lėšų padengti savo pirmųjų metų studijų ir kiekvienais paskesniais metais. Išskirtinės naujos įvežamų studentai su puikiu akademinių pasiekimų gauna dalines stipendijas ($ 4,000- $ 7,000 per mokslo metus), kuri apima tik nedidelę dalį visų išlaidų. Studentai gali dirbti universiteto iki 20 valandų per savaitę.

Po priėmimo į universitetą ir patenkinamai užbaigus finansinę ataskaitą, I-20 forma bus išsiųsta pareiškėjams iš UT anketa priėmimo biure. Pareiškėjai privalo imtis I-20 formą, jų priėmimo raštu ir finansinės atskaitomybės kopiją į artimiausią JAV ambasadą ar konsulatą. Po interviu, ambasada ar konsulatas nuspręs, ar F-1 Studentų vizos gali būti išduotas. Norėdami įvesti į Jungtines Valstijas, studentai turi šia viza pase ir I-20 formą. Studentai negali patekti į šalį su turistine viza, su ketinimą studijuoti JAV

Į tarptautinių programų Tarnybos darbuotojai padeda studentams iš anksto atvykimo informavimo, orientavimo ir konsultavimo apie akademinių, socialinių, kultūrinių ir darbo teisės klausimais.

Vidutinė kaina už dieninių bakalauro studijų studentai už 2013-2014 mokslo metus (rudenį ir pavasarį).

 • Mokestis (12-18 kredito valandos per semestrą): $ 23,990
 • Privalomi Mokesčiai (privaloma): $ 1782
 • Kambarių ir valdybos (dvivietis kambarys, 15 kartus per savaitę): $ 9388
 • Iš viso: $ 35,160
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University of Tampa - Sykes College of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
35,160 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date