Bakalauras Tarptautinio verslo

Haaga-Helia University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Tarptautinio verslo

Haaga-Helia University of Applied Sciences

Tarptautinis verslas studijos siūlome puikią bazę karjeros pasaulio verslo. BBA absolventai turi plataus masto žinių, įgūdžių ir kompetencijų, jie gali taikyti įvairiose verslo situacijose. Iš BBA studijų branduolį sudaro plėtoti verslą, kad galėtų analizuoti verslo duomenis ir pateikti sprendimus, inovacijas ir įgyvendinant skaitmeninius sprendimus, kurti santykius ir palengvinti žinių apie strateginius sprendimus. Priklausomai nuo mokinių dauguma pasirinkimų 2-5 iš šių specializacijos takelius siūlomi:

 • Ryšių su klientais valdymas ir komunikacija
 • verslumas
 • Finansų valdymas
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Tiekimo grandinės valdymas.

Studentas taip pat gali pasirinkti palaikomojo kursus iš kitų specializacijų. Keletas kalbos ir komunikacijos studijų galimybės yra siūlomos taip pat. Karjera planuoja su aptarnavimo ir pardavimo orientacija yra stipriai remiama. Studentų daugiakultūrėje komandoje, derybų ir bendradarbiavimo įgūdžius yra sukurtas mokymosi metodų įvairovė, pavyzdžiui, problemos ir projektą, paremtą mokymąsi. Bendradarbiavimas su tarptautinėmis kompanijomis yra neatskiriama studijų. Visi studentai yra skatinami įtraukti mainų semestrui ar stažuotę užsienyje laipsnį; Tai yra privalomas suomių studentai. Nuolatinis grįžtamasis ryšys iš absolventai ir įmonių metinėje planavimo mokymo turinio įgyvendinimu yra atsižvelgta.

»Haaga-Helia buvo išskirtiniai siūlo studentams dirbti daugiakultūrėje grupių realių įmonių. Šie kursai nebuvo tik išmokyti mane teorinę dalį, žinoma, bet jie taip pat davė man konkrečios patirties, kaip viskas veikia realiomis įmonių. Įgijau vertingos patirties būdami Haaga-Helia. Aš specializuojasi finansų valdymo Global Business. Šiuo metu aš dirbu Koodiviidakko Oy, kaip dalis mūsų labai kompetentinga pardavimų komanda. Mano darbas susideda iš konsultacinių įmonių pardavimams, kai aš elgtis su rinkodaros direktorių ir įmonių vadovai per parą. Perėjimas iš Haaga-Helia dirbti gyvenimą buvo lengvas dėl Haaga-Helia mokytojų pagalba. Apskritai, man patiko mano laiko ne Haaga-Helia ir suteikė puikią "Starters komplektas" pradėti savo nuosavą karjerą versle.

Tuomo Röppänen, Account Manager, Koodiviidakko Oy "
VB International Business, Helsinkyje

Profilis studijų programos Tarptautinio verslo

Kodėl pasirinkti Haaga-Helia BBA Tarptautinis verslas, Helsinki Pasila?

Jūsų tikslas yra:

 • Įgyti mąstyseną nuolatinio asmeninio ir profesinio tobulėjimo.
 • Turėti stiprią profesinę orientaciją į pasaulio verslo.
 • Plėtoti kompetencijas veiksmingai daugiakultūrėje komandinio darbo ir bendravimo.
 • Įgyti iš reikalingų verslo kūrėjams, skaitmeninių vykdytojams, žinių pagalbininkų, santykių statybininkai ir sprendimų teikėjų kompetencijų įvairovė.
 • Tapk vienu iš pagrindinių sričių pasaulio verslo ekspertų, tokių kaip Customer Relationship Management ir komunikacijos, verslumo, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir tiekimo grandinės valdymas.

Pagrindiniai mokymosi rezultatai Studij programos

Haaga-Helia Tarptautinis verslas absolventai yra labai konkurencingos žinių darbuotojai pasaulinėje darbo rinkoje. Absolventai turi įgūdžių ir plataus masto žinių reikalingą pasaulio profesionalų B2B paslaugos orientuotas aplinkoje. Jie numatyti ateities tendencijas ir susidoroti aktyviai su pasaulio rinkų nepastovumą. Mūsų pardavimo ir paslaugų bendraminčių absolventų sukurti pridėtinę vertę per aktyvią tinklų tarptautinėse kontekstuose. Be to, jie valdyti ir lemti tarptautinių projektų naudojant veiksmingą komandinį darbą, skaitmeninių priemonių, laiko valdymo, ryšių ir derybų įgūdžius. Jie taip pat vertiname tvarumo ir verslo etikos svarbą.

Mokymas 8500 El
Studentų apgyvendinimas (įsk. Vandens ir elektros) 300 E / mėn
Maistas 150-250 E / mėn
transportas 50 E / mėn
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
7 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
8,500 EUR
per metus.
Locations
Suomija - Helsinki
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Suomija - Helsinki
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla