Bakalauras tiekimo inžinerijos

VIA University College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras tiekimo inžinerijos

VIA University College

bakalauras tiekimo inžinerijos

Bakalauro programa Tiekimo inžinerija yra 3½ metų dieninių programa dėstoma anglų kalba. Jei norėtumėte padėti spręsti problemas, susijusias su klimato kaita, potvyniai sukėlė debesis eilių, švaraus geriamojo vandens tiekimo, požeminio vandens apsaugą ir energijos tiekimo ateityje plėtrą, tada tiekimas inžinerijos studijų programa yra teisingas pasirinkimas ,

Kaip absolventas tiekimo inžinierius, galite dirbti komunalinių paslaugų įmonėms, Inžinerija įmonės, kompanijos rangovų ar viešajame sektoriuje.

Jūs turite daug galimybių dirbti į užsienį, kur švaraus vandens ir nuotekų apdorojimo trūkumas yra auganti pasaulinė problema, kuri reikalauja kvalifikuotų inžinierių.

Programa vyksta bendrabučiu Horsens.

Turinys ir struktūra

Programa yra organizuojamas septynių semestrų, ir visų semestrų jums dirbti tarpdalykinio projekto, kuri sujungia skirtingus dėstomus metu į galutinį projekto semestrą. Jūs patirsite, kad jūsų Kursinis darbas įgūdžiai pagerės nuo vieno semestro į kitą.

Apie 5 semestro šią programą, jūs turėsite įgyti praktinės patirties per stažuotę laikotarpiui galimybę. Apie 6 semestro, jums bus pasirinkti specializaciją bus 7 ir paskutinis semestras buvo atidėta savo Baigiamajame projekto tema savo pasirinkimą.

Specializacijos

Specializacija vyksta per šeštąją ir septintąją semestrų studijų programą. Galite pasirinkti specializuotis vienoje iš šių trijų sričių:

  • Vandens tiekimas - Jūs dirbate su požeminio vandens, vandens valymo, geriamojo vandens paskirstymą ir vartojimą.
  • Nuotekų - Jūs dirbate su nuotekomis iš vartotojų, nuotekų transportavimo, valymo įrenginių, dumblo ir gavėjams.
  • Centralizuotas šildymas - Jūs dirbate su energijos gamyba, procesus ir technologijas ir šildymo skirstymo vartotojams.

Kai jūs turite nusprendė savo linijos specializacijos, galite pasirinkti tarp pasirenkant, susijusių su savo specializaciją, kuri jums mokytis be privalomųjų dalykų skaičiaus.

Jūs taip pat galite pasirinkti iš trijų linijų specializacijų derinys. Tokiu atveju ne specializacijos linija bus rodomas ant jūsų diplomo, bet jūs turėsite galimybę pasirinkti dalykus, kurie jus domina labiausiai.

Priėmimo sąlygos

VIA University College priims prašymus iš tarptautinių studentų, turinčių ne mažiau kaip 12 metų kartu pradinio ir vidurinio ugdymo skyrimo diplomą iš akredituotos vidurinės mokyklos. Jūs privalote turėti matematikos aukštesnįjį (atitinka Danijos A lygio), fizika vidutiniame lygyje (atitinkančio Danijos B lygio) ir chemijos bazinėmis lygio (atitinka Danijos C lygio).

Be to, savo vidurinės mokyklos diplomą, turite dokumentuoti savo matematikos lygį teikiant išverstą versiją savo vidurinės mokyklos aukštesniojo lygio matematikos kurso mokymo programą.

Trukmė ir kaina

  • Pradžios data: 2016 rugsėjo
  • Trukmė: 3,5 metų
  • Kaina: 46.000 LTL (Taikoma visiškai ne ES piliečiams)
  • Su bendrabučiu / Vieta: Horsens
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
7 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
46,000 EUR
Mokestis už mokslą taikoma ne ES piliečiams
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Locations
Danija - Horsens
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Danija - Horsens
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla