Okan universiteto, Vienas iš labiausiai žinomų ir garsių pamatų universitetų Turkijoje, yra namo įvairialypėje pirmosios ir antrosios pakopos studentų kūno 14.000. Šiuo metu Okan University yra studentų iš 43 skirtingų šalių. Ji siūlo daugiau nei 138 bakalauro ir magistro programas. Universitetas sudaro šeši fakultetai, du Taikomieji mokslai mokyklas ir tris Aukštųjų mokyklų. Universitetas taip pat siūlo dvejų metų asocijuotos laipsnio programas, kurios atitinka į pareikalavimą profesinio galimybių įvairovė.

Okan universiteto yra Stambule, vienintelis miestas, kuri apima du žemynus, Europoje ir Azijoje. Be pagrindinės miestelio dėl Azijos dalis Stambule, su savo modernių fakulteto pastatų, gyvenamųjų korpusų ir socialinių objektų, Okan universiteto turi dar tris miesteliai centrinių vietose tiek Europos, tiek Azijos pusių miestą.

Naujas pasaulio verslo era rėmelių verslo santykius reikalauja naują rinkinį inžinerijos kompetencijas. Okan Universitetas Automobiliai inžinerija Bakalauro programaAtsižvelgęs į peržiūrėjo savo programas atitinkamai, siūlo turtingą pasirinkimą koncentracijos srityse, siekiant patenkinti unikalius karjeros poreikius mūsų studentams. Mūsų pasaulinės klasės fakulteto nariai iš įvairių sluoksnių pateikti teorijos ir praktikos pusiausvyrą mokymo programos vykdymą.

Mes didelę reikšmę plėtojant "Mokymasis mokytis" įgūdžiai mūsų studentai aprūpinti juos su gebėjimu išlikti konkurencinga savo karjerą. Strateginiai, novatorišką, sistemos ir kritinio mąstymo schemos yra esminiai mūsų mokymo programos, teikiančios plataus vadybinius gebėjimus, taip pat būtinus įrankius, metodus ir išteklius mūsų studentai sėkmingai globalioje pasaulio inžinerijos ir su juo susijusio verslo. Šie aspektai svyruoti nuo vidaus darbu automobilių variklio išorės aspektus, tokius kaip transporto priemonių aerodinamines savybes ir iš medžiagų, naudojamų automobilių su vežimu analizės savybių. Teoriniai pagrindai pramoninę praktiką ir praktiniai taikymai mechanikos, dinamikos, degimui, aerodinamika ir tt teorijos bus pateikiami subalansuotai būdu. Atstovai iš pramonės bus pakviesti kartais lektorių suteikti seminarus dabartinę padėtį ir tendencijas automobilių sektoriuje.

Programos absolventai bus aprūpinta gilinti supratimą apie automobilio kaip inžinerinės sistemos, kaip visumos. Šie absolventai, išgyveno papildomą ir orientuota mokymo, gali užimti pagrindines pozicijas pramonėje ilgą laiką.

Norėtume, kad mūsų studentai mano, Okan universiteto Automobiliai inžinerija Bakalauro programa kaip investicija įgyti konkurencinį pranašumą profesionalų ir mėgautis sėkmingą karjerą gyvenimą. Mūsų vakare ir savaitgaliais klasės yra skirtos palengvinti laiko valdymą profesinį gyvenimą kartu su pakopos išsilavinimą

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Okan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date