Tvaraus inovacijų jums mokytis naujovių technologiniu, ekonominės ir socialinės perspektyvos, kad visuomenei vartoti ir gaminti tvariai.

Tyrimas ne tik pažvelgti į elektros automobilio dizainas, pavyzdžiui, bet tuo kartu dizainas su reikiama infrastruktūra (įkrovimo stočių), taip pat rinkos plėtrą, įstatymus ir teisės aktus, o platesnius poveikį mobilumo modeliai, miestų planavimo ir klimatą.

Šis projektavimo procesą natūra visada apima kelis veikėjus, pavyzdžiui, vyriausybės, pramonės, visuomenės grupes, žinias institutai ir vartotojams.

Visuomenė ir technologijos

Studentai tvaraus inovacijų programą yra mokomi naudoti technologiją, siekiant išspręsti socialines problemas, stiprinti gerovę ir gerovę visame pasaulyje. Tik keli pavyzdžiai:

  • Nyderlandų pozicija Europos tvarios energetikos rinkos
  • išmaniųjų namų ir elektros tinklų projektavimas
  • technologinės inovacijos besivystančiose šalyse, pavyzdžiui, biokuro Indijoje
  • vertinant privalumus ir trūkumus naujų technologijų, pavyzdžiui, požeminių CO2 saugojimo
  • nustatyti visuomeninius klausimus, susijusius su naujomis technologijomis, pavyzdžiui, elektrinius automobilius

Geriausias vertinta Turistinis vadovas po Nurodykite universitetas ir Elsevier

Darnus Inovacijos yra pagrindinis, kuris oficialiai yra dalis bakalauro programos inovacijų mokslai (Technische Innovatiewetenschappen). Inovacijų mokslų bakalauro programa, gavęs aukštą reitingą į Keuzegids Universiteiten 2016 (olandų kalba) (Turistinis vadovas po Nurodykite universitetas 2016). Programa gavo labai lyginant su kitomis panašiomis programomis.

Į Elsevier 2015 Inovacijų mokslų bakalauro programa yra vertinama (labai) geras pagal studentų. Eindhovenas studentų inovacijų mokslų teigti, kad jie yra labai patenkinti mokytojų, programos turinio bei egzaminus.

Eindhovenas technologijos universitetas (TU / e) yra geriausias universitetas (technologijos) Nyderlanduose, atsižvelgiant į 2015 m Elsevier ir Keuzegids Universiteiten 2016 (vadovas Nurodykite universitetas 2016). Eindhovenas technologijos universitetas taip pat buvo geriausias užėmė olandų universiteto Pasaulinio Įsidarbinimo tyrimo.

Majoras Darnus inovacijų

Jūsų ateitis prasideda TU / E bakalauro College, namo į universiteto bakalauro studijų programas. Kaip šio bakalauro Aukštesnysis gausite daug apimties rašyti savo studiją dėl savo interesų ir ambicijų pagrindu. Bakalauro koledžo jūs pradėsite su trejų metų bakalauro, po kelių privalomų dalykų, pavyzdžiui, matematikos ir fizikos ir mokymosi inžinerinio projektavimo numerį. Bakalauro koledžo jums sukurti įgūdžių, kad jums reikia pramonėje ir išmokti išversti savo technologines žinias į programų, kurios yra svarbios visuomenei. Jūsų pagrindiniai formų didelė dalis savo bakalauro studijų. Tai vieta, kur jums pasirinkti lauką, kuriame norite dirbti vėliau kaip inžinierius. Tai yra jūsų studijų programos pagrindas.

Ši svetainė suteikia daugiau informacijos apie pagrindines darnaus inovacijų. Darnus Inovacijos yra pagrindinis, kuris oficialiai yra dalis bakalauro programos inovacijų mokslai (Technische Innovatiewetenschappen). Po universiteto baigimo šiuo ypatingu gausite Bakalauro programos inovacijų mokslai (Technische Innovatiewetenschappen) diplomą. ir bakalauro mokslo laipsnį subalansuotos inovacijų.

Darnus Inovacijos yra vienas iš dviejų didžiųjų per bakalauro programos inovacijų mokslai (Technische Innovatiewetenschappen). Kitas svarbus yra: Psichologija ir technologijos. Mokymo programa (Pasirenkant) leidžia jums sekti tiek.

NVAO akreditacija

Ši programa yra teisiškai pripažinta ir akredituota akreditavimo organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje (NVAO).

Programa mokoma:
  • Anglų
Eindhoven University of Technology

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Eindhoven University of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date