Bakalauras Vadybos informacinės sistemos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vadybos informacinės sistemos

Įkurta Vadybos katedra Informacinių sistemų akademinėje 2003-2004 metais, kaip šiame skyriuje siekiama sukurti ir plėtoti kompetencijas į valdymo informacines sistemas srityje ir, kaip valdyti šias sistemas per kokybės universitetinį išsilavinimą su kokybės ir labai efektyvus šioje srityje teikimo studentams, siekiant patenkinti vietos rinkos ir Arabų poreikius ir pasaulio. Skyrius yra mokymą, kurie turi daktaro laipsniai, vadovybės informacinių sistemų, informacinių technologijų ir verslo valdymo sistemos darbuotojų disciplinų.

žinutė

Rengti kvalifikuotus absolventų žinių ir profesinių įgūdžių vadybos informacinių sistemų srityje neatsilikti nuo mokslo ir technikos raidos, patenkinti kylančius poreikius darbo rinkoje

tikslai

  • Suteikti studentams pagrindinių žinių ir įgūdžių, valdymo informacijos ir verslo valdymo sistemų srityse.
  • Galimybę studentams dirba verslo valdymo koncepcijas projektavimo, kūrimo ir taikymo valdymo informacines sistemas.
  • Iš studentų analitinių pajėgumų vystymo.
  • Įgūdžių ir gebėjimų fakulteto nariai plėtra suspėti su naujų pokyčių ir mokslinius tyrimus.
  • Suderinimas su darbo rinkos reikalavimais ir neatsilikti nuo pokyčių žinių per nuolatinį modernizavimą ir plėtrą akademinių programų.
  • Priėmimas projektus ir partnerystę su vietos bendruomenės institucijomis.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Skaityti mažiau