Bakalauras vandens išteklių ir geografinės aplinkos mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas yra vandens išteklių mokslo misija?

Mokyti daugiadalykinius ekspertai tapti ateities mokslininkus ir vadovai mūsų vandens išteklius ir užpildyti vis augančio aukštos ekonominio poveikio vietų.

Unikali programa

Graduate Management Admission Test arba Vandens išteklių ir geo-Aplinkos mokslai Programa yra pirmasis ir šiuo metu vienintelis bakalauro pagrindinis siūlomi Libane.

Kokios problemos aš mokomi spręsti?

Arabų pasaulis yra daugiau kaip 90% sausas, ir pagrindinis rezervuaras vandens išteklių regione yra Libane. Taigi, mes sutelkti dėmesį sprendžiant klausimus vandens saugojimo, vandens taupymo, vandens valdymo ir vandens kokybės susidoroti su didėjančia paklausa vandens tiekimas.

Kas temas ar programa apima?

Studentai mokosi per unikalią programą, po tarpdalykinį požiūrį integruojant hidrogeologija, aplinka, socialinius ir ekonominius bei politinius aspektus vandens valymo ir tvarkymo į mokymo programas.

Kokios karjeros galimybės yra atviros, kai aš mokausi vandens išteklių mokslai?

Yra didėjantis poreikis vandens išteklių ekspertų Libane ir regione. Ši unikali programa apima platų specializacijų srityse, kaip antai: • Aplinkos mokslo ir klimato kaitos • Vandens valymo ir išpilstymo • nuotekų valymo ir pakartotinio • visuomenės ir aplinkos sveikatos • Vandens kokybės stebėsena ir kokybės kontrolė • Vandens POLITIKA • integruotą vandens išteklių valdymas

Kodėl turėčiau studijuoti Vandens Resursai mokslų AUT?

99-kredito programa yra nuolat atnaujinamas, kad atitiktų naujus iššūkius vandens trūkumo ir mokė viršų ekspertų vandenyje, įskaitant mokslininkų iš UNESCO instituto vandens Švietimo įsikūrusių Delft, Nyderlandai. Kviestinių profesorių kartu su AUT fakulteto užtikrinti, kad jūs susiduria su naujausiais moksliniais tyrimais ir technologijomis.

Be to, supratimo su energijos ir vandens ministerija memorandumas įsitikinkite, kad esate informuotas apie politikos pokyčių, kurie turi įtakos vandens sektorių Libane. Tinkamą stažuotės, kad jūs praleisti vandens bendrovių arba vyriausybinių agentūrų užtikrinti, kad jūs žinote, ką darbo rinkoje yra apie ir geriau ruošia Jus profesinės sėkmės.

Studentai vandens išteklių mokslų AUT dirbti su savivaldybėmis dėl bandymų vandens kokybę. To pavyzdys yra "Phoenix" projektas su Byblos savivaldybė. Kitas privalumas AUT siūlo yra patariamosios tarybos buvimas sudaro ekspertų viešajame ir privačiame sektoriuose, kurie konsultuoja studentus karjeros galimybes ir pataria dėl ugdymo turinio pokyčius fakultetas kartu naujausius pokyčius vandens srityje.

Kur yra karjeros galimybes prieinama su manimi?

Karjeros galimybės apima privatųjį sektorių, kaip antai aplinkos ar inžinerinių konsultantų, aplinkosaugos grupių, vandens išpilstymo ir gamybos pramonės ir įmonių, vandens valymo įrenginių, valdymo užtvankų, tarptautinėmis organizacijomis, kaip antai PSO, Jungtinių Tautų vystymo programa, FAO, UNEP, ESCWA, UNIDO, taip pat NVO. Viešasis sektorius (Energetikos ministerija ir vandens, Aplinkos ministerijos, Žemės ūkio ministerijos, ministerijos visuomenės sveikatos), Vandens institucijos ir Savivaldybės.

Kas didesnis akademinis laipsniai galiu dirbti po to, kai vandens išteklių ir geo-aplinkos mokslų bakalauras?

Kandidatai gali siekti magistrantūros ir doktorantūros laipsnių, vandens išteklių valdymo, aplinkos apsaugos mokslų, arba tarptautinėje vandens ir aplinkos apsaugos teisės, kai reikia aukštos paklausa ekspertai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates.

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates. Skaityti mažiau