Bakalauras Verslo rinkodaros

Kurso apžvalga

Šiandieninėje konkurencinėje rinkoje, Avondale verslo laipsnį padės jums vieną žingsnį į priekį nuo poilsio. Nesvarbu, ar jūsų aistra yra apskaitos, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, ar dėl minėtų būdų kombinacijos, iš Verslo bakalauras padės jums atverti duris į platų karjeros galimybes. Laipsnis yra skirta išmokyti jus verslo pagrindai, pavyzdžiui, kaip turi būti veiksminga lyderis rinką produktą, biudžetą, ir parduoti savo idėjas. Jūs taip pat ištirs, kaip ekonomika veikia ir ką tai reiškia valdyti savo verslą, suteikiant Jums tvirtą supratimą apie verslo praktikos ir strategijos.

Rinkodara majoras apžvalga

AVONDALE marketingo programa leis jums suprasti ir panaudoti įvairias priemones ir sistemas, naudojamas sukurti efektyvias reklamines strategijas. Sužinosite apie vartotojų elgseną, strateginių principų, ir suprasti išorinius ir vidinius veiksnius, kurie paveikti verslo efektyvumą.

Dalyko kodas

4350

Kurso trukmė

Trys metai dieninių (arba ne visą darbo dienos ekvivalentas)

Studijų būdas

On-campus

Akreditavimas

Verslo žinoma bakalauras yra akredituota pagal aukštojo mokslo kokybę ir standartų agentūros (TEQSA).

Karjera

Produktų rinkodaros vadybininkas, atstovė ryšiams su visuomene, reklama vykdomasis, rinkos tyrėjas, reklama ir kūrybos koncepcija Gamintojas ir Verslo ir rinkodaros vykdomosios

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Avondale College of Higher Education »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date