Apie

University of Central Missouri bakalauro studijų programa anglų kalba siūlo įvairius kursus iš įvairių laikų, tautų ir perspektyvų. "UCM" didžiosios anglų studijų temos - nuo viduramžių romanų iki šiuolaikinių dystopijų; nuo Jane Austeno Anglijos iki Langstono Hughes'o Harlemo; nuo Hamleto iki Huckleberry Finn.

Mūsų didžiosios bendrovės taip pat intensyviai dirba raštu ir moksliniams tyrimams, kurie bus gerai jiems tarnauti XXI amžiaus ekonomikoje, kurioje šie įgūdžiai yra daug paklausūs. Tai pagrindinis dalykas, susijęs su skaitymo ir mąstymo iššūkiais ir malonumais.

Anglų magistrų karjera

UCM anglų specialistai, mokantys raštu, kritinį mąstymą ir literatūrą, gali klestėti daugelyje karjeros. Naujausi UCM English alums dabar dirba karjeros leidybos, redagavimo, viešųjų ryšių, teisės, reklamos, interneto raštu, pramogų ir techninių raštu ir tyrimų. UCM anglų kalbos magistras taip pat gali padėti kurti akademinę erdvę. 2017 m. Rudenį neseniai buvo priimami į prestižinį daktaro laipsnį. programos Viskonsino universitete ir Kanzaso universitete - abiem atvejais su stipendijomis ir asistentais, kad padengtų aukštojo mokslo mokyklos išlaidas. Daugelis anglų specialistų suporuoja savo laipsnį su nepilnamečiais, pavyzdžiui, technine rašyba, kūrybiniu rašymu ar verslu, kad taptų dar labiau konkurencingesni darbo rinkoje.

Majoras, menų bakalauro laipsnis

Magistras, turintis anglų kalbos bakalauro laipsnį, pasinaudos šia programa gautais žanais ir įgūdžiais:

  • Naudokite literatūrinio tyrimo metodus ir metodus, kad galėtumėte sukurti glaudžius skaitymo ir literatūrinės analizės įgūdžius.
  • Rašykite su aiškumu, originalumu, gramatikos teisingumu, tinkamu naudojimu ir logika, demonstruojant sėkmingam bendravimui reikalingą retorinį įgūdį.
  • Atlikite pirminį ir antrinį tyrimą, įtraukdami rezultatus į formalias rašytines prezentacijas, suprasdami tinkamus kritinius požiūrius.
  • Suprasti santykius tarp literatūros kūrinių ir istorinių / kultūrinių kontekstų, kuriuose jie buvo parašyti.
  • Parodyti literatūros laikotarpių, metodų, žanrų ir pagrindinių kūrinių žinias.
Programa mokoma:
  • Anglų
University of Central Missouri

Peržiūrėti 25 daugiau kursų University of Central Missouri »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 13, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
451 USD
Misūrio gyventojas: 225,65 $ už kredito valandą. Ne rezidentas: 451,30 $ už kredito valandą. Per kredito valandų įkainius neįskaičiuojami privalomi mokesčiai, būstas ar vadovėliai.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date