Read the Official Description

Kodėl pagrindinis anglų kalba?

Anglų didžiosios bendrovės dažniausiai yra skaitytojai ar rašytojai. Daugelis abu yra. Studijuojant literatūroje, raštu, kalbotyroje ir anglų kalbos istorijoje, mokiniai išmoksta įvairias tekstų, kurių tikslas - tapti apgalvotais ir gerai pažįstamais skaitytojais, rašytojais, mąstytojais, komunikatoriais ir menininkais.

Be skaitymo ir rašymo, studentai supažindinami su lingvistikos, rašymo pedagogikos, bendruomenės literatūros, leidybos, darbo rašymo ir kūrybinio rašymo principais. Jie skaito ir įsitraukia į diskusijas apie literatūros kūrinius, dalyvauja literatūrinėje kritikoje, rašo įvairius analitinius argumentuotus ir kūrybinius žanrus ir susiduria su sunkumais kalbą per meninius, socialinius ir mokslinius lęšius.

Mažoji anglų kalba

Nepilnametis anglų kalba moko studentus Amerikos ir anglų literatūros pagrindus. Be to, mokiniai mokysis įgūdžių apie kūrybinį rašymą, rašymo specialistams ir dramaturgą. Priėmę reikalingus kursus, studentai gali pritaikyti savo nepilnametį iš patvirtintų pasirenkamųjų dalykų sąrašo. Norėdami rasti reikiamų kursų sąrašą, apsilankykite akademiniame kataloge. Šiam nepilnamečiui reikia 24 kreditų valandų.

Karjeros galimybės

91%
paskirties vieta

91% studentų, baigusių anglų kalbos laipsnį, gauna užimtumą arba tęsia studijas per šešis mėnesius po baigimo. Su šia svarbia veikla susiję pavadinimai yra šie:

 • Rašytojas
 • Redaktorius
 • Leidėjas
 • Kopijuoti rašytojas
 • Technikos rašytojas
 • Kalbos rašytojas

* Remiantis savarankiškai pateiktais duomenimis

Profesinio mokymo patirtis

"GreenTower Press" yra nedidelis skyrių palaikomas spaudas, kurį valdo du fakulteto nariai. "GreenTower Press" skelbia labai pasveikintą literatūrinį žurnalą The Laurel Review . Kiekvieną semestrą studentų praktikantai įgijo profesionalios leidybos patirties "GreenTower Press" ir "Laurel Review" . " The Laurel Review" studentai dirba kaip edukatoriai, kuriuose jie skaito, teisina ir redaguoja rankraščius publikavimui.

Vidutinis svoris "Forks" - tai menas ir literatūrinis žurnalas, kurį studentai paskelbia leidinių įgūdžių kursuose kiekvieną pavasario semestrą.

Rašymo centras teikia pagalbines ir kitas paslaugas visiems Šiaurės vakarų studentams, o daugelis šio departamento studentų gauna vertingos patirties raštu dėstytojais ir studentų vadovais. Studentai taip pat turi galimybę dirbti kaip rašymo bičiuliai su fakultetu klasėse.

Profesinio rašymo studentai sudaro praktinius užsiėmimus darbo vietos žanruose, įskaitant realius regioninius verslo ir organizacijų projektus realiu laiku.

Studentai keliauja su fakultetu į konferencijas, tokias kaip Rašytojų ir rašymo programų asociacijos metinė konferencija, lyginamoji dramos konferencija ir Kolegijos kompozicijos ir komunikacijos konferencija.

Studentų organizacijos

"Sigma Tau Delta", anglų garbės draugija, kasmet siunčia studentus į nacionalinę konferenciją, skirtą kritiškai ir kūrybingai dirbti. "Sigma Tau Delta" buvo įkurta 1931 m. Šiaurės vakarų dalyje.

"Scribblers", "Northwest" kūrybinio rašymo klubas, susitinka kas savaitę, kad galėtų dalytis kūrybine veikla ir rašyti kartu.

Išsamus studentų organizacijų sąrašas departamente »

Karjera paruošta. Pirma diena.

Šiaurės vakarai užtikrina, kad studentai pasirengę karjerai, pirmoji - per stažuotes, lauko patirtį ir tinklų kūrimo galimybes.
Skaityti Korbino istoriją »

Stažuotės

Nors stažuotes su anglų kalbos mokytoju nereikia, jie yra labai skatinami. Stažuotojai dirbo su šiomis organizacijomis:

 • "GreenTower Press" (Šiaurės vakarų universitetas)
 • KZLX radijo stotis (Šiaurės vakarų kampelis)
 • Granto koordinatorius (Šiaurės vakarų universitetas)
 • Šiaurės vakarų Misūris (studentų laikraštis)
 • Bokšto metraštis
 • Geresnės namų ir sodų
 • Nodaway County istorijos draugija
 • Nuo A iki Z komunikacijos

Studijuoti užsienyje

Studijos užsienyje yra galimybė studentams pritaikyti praktinę tarptautinę patirtį savo pačių akademinei plėtrai. Fakulteto nariai teikia trumpalaikes studijų programas, kurios rengia studentus prieš programą, jos metu ir po jos. Yra dviejų tipų studijų užsienyje programos, fakulteto vadovaujamos ir tradicinės studijos užsienyje.

Tradicinė programa gali būti semestro, vasaros ar metų trukmės programa, kurią moko Šiaurės vakarų tarptautinės partnerės institucijos.

Šiaurės vakarų skirtumas

Įkurta 1905 m., "Northwest" yra tradicinis universitetas, turintis daugiau nei 7200 studentų ir absolventų. Visų vietų viduryje , Maryville yra dvi valandos nuo Omahos, Nebraskos ir Kansas City, Misūris ir
2 ½ valandos iš Des Moines, Ajova.

Program taught in:
Anglų

See 17 more programs offered by Northwest Missouri State University »

Last updated August 21, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Sau 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
25,803 USD
Deadline
Liepa 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
End Date
Grd 15, 2023
Application deadline
Liepa 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
Start Date
Sau 2020
End Date
Gegužė 15, 2023
Application deadline

Rgp 2019

Location
Application deadline
Liepa 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
End Date
Grd 15, 2023

Sau 2020

Location
Application deadline
End Date
Gegužė 15, 2023