Bakalauras biologijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biologija yra gyvenimo studija. Nuo biologinių biosferų, ekosistemų ir biologinių bendruomenių iki organizmų, ląstelių ir organelių, biologija suteikia studentams plačią ir gilią įtaką gyvųjų sistemų mokslui. CMU biologijos specialistai gauna puikų pasirengimą įvairioms karjeros sritims, derinant klasėje pagrįstas koncepcijas su praktine laboratorine patirtimi, taip pat stiprią analizę, motyvaciją ir bendravimo įgūdžius.

Apie šią programą

Biologijos magistras rengia moksleivius biologijos mokslų baigimo mokyklai. Ji taip pat rengia moksleivius įvažiuoti į bet kurią profesiją, susijusią su medicina, mokymu ir kitomis sritimis, įskaitant ekonominę, pramoninę ir taikomąją biologiją.

Kaip CMU biologijos magistras, turėsite galimybes:

 • bendrauti su mokslo fakultetu, kurie yra jų srities specialistai, nes jie yra mentoriai, padedantys orientuoti savo akademinę ir profesinę sėkmę
 • ugdykite įgūdžius, nes gausite praktinės patirties tiek laboratorijose, tiek šioje srityje
 • užbaigti ne kapstano stažuotę ar tyrimo projektą
 • gauti pasiruošimą, reikalingą tolesniam išsilavinimo įgijimui aukštojoje mokykloje

Turimi laipsniai

 • Biologijos menų bakalauro laipsnis
 • Bachelor of Science in Biology


CMU biologijos studijų programos:/>

 • Biologija - koncentracija ikimokykliniuose moksluose
 • Biologija - koncentracija molekulinėje biologijoje
 • Biologija - koncentracija laukinės gamtos ekologijoje ir išsaugojime
 • Aplinkos mokslai
 • Jūrų biologija
 • Vidurinio ugdymo mokslas - mokslo sertifikavimas
 • Vidurinis išsilavinimas - biologijos sertifikavimas


Priėmimo sąlygos/>

Priėmimas CMU yra atrankinis. Mūsų priėmimo darbuotojai atidžiai peržiūri ir vertina kiekvieną paraišką individualiai. Prieš pateikdami prašymą, peržiūrėkite visus reikalavimus.

Nesvarbu, ar esate Laisvųjų menų ir mokslo (CLAS) studentų kolegija ar CGES studentų kolegija, CMU jus iššauks ir suteiks galimybę įgyti įgūdžių, kurie atsipirks jūsų profesinėje kelionėje.

Mes norėtume, kad jūs prisijungtumėte prie mūsų ir įgytumėte išsilavinimą, kuris jums suteikia daugiau. Reikia atsižvelgti į priėmimo procesą.

Liberalų menų koledžas

Įeinantys naujokai

Norint gauti priėmimo į Central Methodist University , pareiškėjai turėtų baigti kolegijos parengiamąsias programas, kurių vidurkis yra 2,5 ar daugiau, lyginant su 4,0 ar 2 2250 GED balais ir turintis 21 ar daugiau ACT arba 1500 ar daugiau. SAT egzaminas. Pareiškėjams rekomenduojama baigti kolegijos parengiamą programą, kuri apimtų:

 • Keturi anglų kalbos metai
 • Trys matematikos metai
 • Trys mokslo metai
 • Trys socialinių studijų metai
 • Vienerių metų užsienio kalba

Studentai, kurie patenka žemiau minimalių standartų, gali būti laikinai priimami ir bus laikomi atskirai. Šį svarstymą atliks Priėmimo ir Akademinių standartų ir Priėmimo komiteto direktorius. Studentai, priimti laikinai atvykus, privalo laikytis visų Central Methodist University raštu nurodytų sąlygų ir reikalavimų

Studentai, turintys moksleivių

Studentai, turintys moksleivių, privalo pateikti galiojantį tinklalapio siužetą, turi 2,5 balų vidurkį ir 21 ACT arba aukštesnį arba 1500 ar aukštesnį lygį SAT.

Perkėlimas studentams

Pareiškėjai dėl perkėlimo privalo turėti 2.0 ar aukštesnį GPA visų anksčiau bandžiusių koledžo kursų metu ir turėti teisę grįžti į paskutinį dalyvaujančią koledžą. Tie, kurie neatitinka šių kriterijų, turi pateikti apeliaciją Akademiniams standartams ir Priėmimo komitetui, kuris nustatys, ar studentas bus priimtas.

Visi pervedimo prašytojai privalo pateikti oficialius savo mokyklos įrašų nuorašus, aiškiai nurodančius GPA ir klasės rangą. Perkėlimo pareiškėjai taip pat privalo pateikti oficialius nuorašus iš visų dalyvaujančių kolegijų ir universitetų. Šie nuorašai yra studento nuolatinio kolegijos įrašo dalis.

Absolventų kolegija

Bakalauro laipsnis - studento perkėlimas

Studentai privalo baigti 60 valandų ar daugiau iš akredituotos kolegijos ar turėti asocijuotą laipsnį ir turėti bent 2,0 GPA perkeliamuose kursuose. Oficialūs visų dalyvaujančių kolegijų nuorašai turi būti siunčiami CMU.

Studentai, turintys mažiau nei 2,0 laipsnio vidurkį, gali būti laikinai įteikiami. Tam tikros laipsnio užbaigimo programos turi papildomų specialių reikalavimų.

Bakalauro laipsnis - pirmieji studentai

Pirmą kartą pradedantiesiems yra tie, kurie pirmą kartą įeina į kolektyvą arba sėkmingai baigę 11 ar mažiau kolegijos kredito valandų, išskyrus dvigubą kreditą. Oficialūs visų aukštųjų mokyklų ir kolegijų nuorašai turi būti siunčiami CMU, taip pat ACT arba SAT balais.

TYRIMAS

Liberalų menų koledžas

 • Metinė studija (12-18 valandų per semestrą) 23 650 $
 • Metiniai mokesčiai 770 JAV dolerių

Studentų perspektyva - Lexi Salva iš Vimeo Central Methodist University .

VIETOS

Ši programa yra siūloma šiose vietose:

GYVENAMOJI KAMPUZĖ

 • Fayette, MO
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Skaityti daugiau

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Skaityti mažiau
Fajetė , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau