Bakalauras biologijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biologijos bakalauro studijų programos tikslas - teikti griežtus mokymus tiems studentams, kurie nori karjeros biologinių, biomedicinos ir aplinkos mokslų srityse. Programa taip pat suteikia būtiną pasirengimą tiems studentams, kurie nori tęsti studijas biologijoje, medicinoje ar veterinarijoje. Programos tikslas - sukurti absolventus, kurie, išmokę biologinių mokslų analizės ir tiriamųjų metodų, būtų pasirengę pradėti daug žadančią karjerą vyriausybės, pramonės ir biomedicinos moksluose.

Medaille College pagrindinis biologijos Medaille College skirtas supažindinti studentus su plačiu biologinių žinių spektru, pradedant nuo vienos ląstelės sudėtingumo ir baigiant ekosistemos dinamika, ir ugdyti supratimą apie šios srities pasiekimus, metodus, galimybes ir apribojimus. biologiniai mokslai. Laikantis liberalaus išsilavinimo, pagrindinė biologija apima privalomų ir pasirenkamųjų kursų derinį. Studentai gali panaudoti savo pasirenkamuosius dalykus, kad patirtų turtingas laisvųjų menų tradicijas, įgytų reikšmingų žinių antrojoje studijų srityje, pavyzdžiui, ryšių ar vadybos, arba įgytų papildomą laipsnį ar pažymėjimą, ty veterinarijos mokslų daktaro laipsnį. Technologija.

Mokymo programa susideda iš 40 kreditų kursų, skirtų studentams nuodugniai ištirti analitines procedūras ir pagrindinius minties principus biologiniame moksle. Pagrindinę dalį sudaro (a) aštuoni būtini botanikos, ląstelių biologijos, ekologijos, genetikos, mikrobiologijos, epidemiologijos ir biostatistikos bei lyginamosios anatomijos ir fiziologijos kursai; ir b) pasirenkamųjų kursų, apimančių imunologiją, gyvūnų elgesį, pažangių stuburinių fiziologiją, herpetologiją, ichtiologiją, ornitologiją, žinduolių, organinę evoliuciją, raidos biologiją ir biochemiją, pasirinkimas. Studentai taip pat lanko bendrosios ir organinės chemijos bei matematikos kursus. Biologijos mokymo programa yra tokia, kad Medaille College veterinarijos technologijos mokslų daktaro programos absolventai gali perkelti į biologijos mokslų bakalauro programą neprarasdami jokių kreditų, jei jie pasirinks tinkamas chemijos ir laisvųjų menų sekas.

Uždirbtas laipsnis Bendras kreditų skaičius
BS 128
Michaelas Longmire'as / „Unsplash“

Ką tu gali padaryti su šiuo laipsniu?

Sveikatos priežiūra: Laipsnis apima būtiną kursinį darbą, norint tęsti studijas, kad taptumėte gydytoju, veterinarijos gydytoju, stomatologu ar sveikatos priežiūros specialistu.

Tyrimai: gali būti atliekami pagal įvairias specializacijas, dažniausiai medicinos ir gyvybės mokslus. Tyrėjus gali įdarbinti universitetai, ligoninės, tyrimų institutai, pramonės įmonės ir įmonės.

Aplinkos apsauga: Biologai, dirbantys tokiose vietose, paprastai dirba su nykstančių rūšių atkūrimo ir apsaugos programomis, taip pat šviečia visuomenę. Aplinkos apsaugos specialistus gali įdarbinti ne pelno organizacijos, valstijų ir federalinės vyriausybės, labdaros organizacijos ir konsultantai.

Biotechnologijos: Biologijos įgūdžiai naudojami kuriant ir tobulinant technologijas įvairiose platformose, įskaitant vartojimo prekes, žemės ūkį, maisto mokslą, vaistus ir medicinos prietaisus.

Teismo ekspertizė: Kriminalistika besidomintys biologai gali specializuotis antropologijoje, odontologijoje, nusikaltimų vietoje kriminalistikoje ir patologijoje (gali prireikti papildomų tyrimų).

Komunikacija: Biologai žiniasklaidos priemonėse dažnai naudojami informuoti ir šviesti visuomenę įvairiais moksliniais klausimais. Pozicijos yra įprastos žiniasklaidoje (televizijoje ir filme); leidyba (žurnalai ir žurnalai) ir pramonė (produktų literatūra ir tinklalapių turinys).

Ekonomika: Šios srities biologai dažnai dirba vyriausybėje ir nagrinėja biologinio klausimo ryšį su jo ekonominiu poveikiu visuomenei - ty taršą, miškų kirtimą, oro kokybę ir kt.

Mūsų biologijos studijų programa Bafale parengė absolventus, kurie tęsė karjerą:
 • Gydytojai
 • Veterinarai
 • Vyriausybės biologai
 • Pramonės mokslininkai
 • Akademiniai tyrėjai
Medaille studentai baigė stažuotes tokiose išskirtinėse vietose kaip:
 • Corningo stiklo muziejus
 • „Hawk Creek“ laukinės gamtos centras
 • Bafalo zoologijos sodas
 • SPCA
 • Niujorko valstijos aplinkos apsaugos departamentas

Kas išskiria Medaille biologijos studijų programą Niujorke?

 • Mažas studentų ir dėstytojų santykis.
 • Naują chemijos laboratoriją planuojama pradėti statyti 2017 m. Gegužės mėn.
 • Dirbkite petys į petį su aktyvių praktikų ir tyrinėtojų fakultetu laboratorijose ir lauke.
 • Vietos jaunimo mokymo galimybės per „Science in Bloom“ programą.
 • Vos per ketverius metus baigkite dvigubą biologijos ir veterinarijos technologijos programą - turėdami du laipsnius.
 • Tyrimų galimybės šalia Medaille fakulteto, leidžiančios išsiaiškinti savo aistras.
 • Gyvybės mokslų klubas, kuriame aptariamos karjeros temos, susijusios su gyvybės mokslų profesijomis.
 • Kadangi gyvenimo tyrimas yra toks platus, prasminga, kad biologijos mokslų absolventai gali eiti panašiai plačią ir plačią karjerą. Atsižvelgiant į individualius pomėgius, biologijos karjeros metu gali būti tiriami gyvieji organizmai, tokie kaip gyvūnai, augalai, žmonės ar net bakterijos. Šis tyrimas padės plėtoti biologines žinias ir leis geriau suprasti gyvenimo procesus įvairiais tikslais, įskaitant ligų gydymą ir natūralios aplinkos palaikymą.

Jūsų laukia įdomi kelionė ir mes būsime joje kiekviename žingsnyje

Medaille College yra vieta studentams, norintiems pakeisti savo pasaulį ir pagerinti savo bendruomenių gyvenimą per karjerą kaip vadovus, gynėjus ir specialistus. Kiekviena Medaille bakalauro programa paruošia jus darbo vietai per praktinę mokymosi patirtį klasėje ir iš jos.

Medaille College yra akredituotas Vidurinių Valstijų aukštojo mokslo komisijos.

 • Asmeninis palaikymas.
 • Į studentą orientuota aplinka.
 • Galima finansinė pagalba ir stipendijos.
 • Ryškus miestelis, įsikūręs Bafalo miesto širdyje. Susiję realaus pasaulio potyriai.
 • Daugiau nei dvi dešimtys klubų ir veiklų.
 • Sėkmingos NCAA III diviziono lengvosios atletikos komandos.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Medaille College is a private, nonsectarian four-year college with campuses in Buffalo, Rochester and online. Medaille focuses on your success as a student and as a future professional by offering und ... Skaityti daugiau

Medaille College is a private, nonsectarian four-year college with campuses in Buffalo, Rochester and online. Medaille focuses on your success as a student and as a future professional by offering undergraduate and graduate degree programs in hands-on, practitioner-based learning environments on campus and in the Western New York community. Skaityti mažiau
Buffalo , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau