Oficialus aprašymas

Apie

Mūsų biologijos mokymo programa nėra saistoma knygų viršelių; tai praktinė patirtis, kuri rengia studentus karjeros ir aukštojo mokslo programas biologijos , biotechnologijos , medicinos , odontologijos, farmacijos, lauko ir laboratorijos biologijos ir visuomenės sveikatos. Jūs dirbate kartu su atliktais fakultetais, norėdami išbandyti teoriją prieš patyrimą, naudodami šiuolaikines prietaisus naujausiuose įrenginiuose .

Majoras biologijoje

Programa skirta parengti studentus įvairias karjeros galimybes gyvosios gamtos mokslų srityje, įskaitant visų reikalavimų priėmimo į profesines mokyklas (pvz., Medicinos, stomatologijos, farmacijos ir veterinarijos mokyklų) ir magistro studijų programas.

Programos mokymosi rezultatai

Studentai:

  • parodyti tiek išsamias, tiek plačias žinias apie sąvokas, apimančias biologinius mokslus
  • taikyti mokslinį procesą, įskaitant eksperimentų rengimą ir vykdymą bei hipotezių tyrimą
  • kompetentingai atlikti laboratorinius, lauko ir analizės metodus
  • suprasti ir kritiškai peržiūrėti mokslo darbus ir rengti žodines ir rašytines ataskaitas standartiniu moksliniu formatu
  • parodyti supratimą apie reikšmingumo etikos vaidmenį biologijos mokslai

Didžioji biologijos apdovanojimų programa

Šis laipsnis reikalauja mokslinių tyrimų disertacijos srityje biologijos. Programa yra skirta suteikti aukščiausio lygio studentams galimybę atlikti originalius mokslinius tyrimus rengiant aukštąją mokyklą, profesinį mokymą ar poziciją pramonės ar vyriausybės tyrimų laboratorijoje.

Priėmimas

Studentai, kurių bendras vidurkis yra 3,2, plius 3,4 ar aukštesnės klasės vidurkis biologijoje ir remiant mokslo kursus (chemija, matematika ir fizika), gali būti priimami į programą.

Paraiškos turi būti siunčiamos į apdovanojimų daktaro disertacijos programos komitetą jaunesnių metų studentų.

Priklausomai nuo mokslinių interesų srities, studentams skiriamas disertacijos komitetas, kurį sudaro patarėjas mokslinių tyrimų srityje ir vienas papildomas dėstytojas.

Tyrimų patirtis

Mūsų studentai turi unikalią galimybę dirbti su fakultetu mokslinių tyrimų projektuose. Jie gali ištirti virusologiją, vėžio biologiją, botaniką, jūrų žinduolių fiziologiją, gyvūnų elgesį, herpetologiją ir kitas susijusias studijų sritis per fakulteto laboratorijas ir lauko tyrimus aplink turtingas Bay Area turtingas ekosistemas. Bendros mokslinių tyrimų vietos yra Russell Ranch, Muir paplūdimys, Monterey įlanka, Glen Canyon parkas ir kt. Periodiškai studentai taip pat turi galimybę imtis specialių mokslinių kelionių į Aliaską, Antarktidą ir net Galapagų salas.

Studentai gali dalyvauti UC-San Francisco mokslinių tyrimų vietose arba padėti mūsų UCSF grad ir post-doc papildomiems pažangiausiuose biomediciniuose tyrimuose, dalyvaudami Partnerystės bakalauro studijų programoje (PUMT).

Apdovanojimai

Mes siūlome metines stipendijas studentų moksliniams tyrimams remti ir keliauti į mokslinius susitikimus. Ši parama yra įmanoma, kai mūsų donorai dosniai prisideda prie Biologijos dovanų fondo. Stipendijos apima:

  • Arthur Furst apdovanojimas - skiriamas tinkamiems studentams, atliekantiems biologijos tyrimus
  • Carol Chihara apdovanojimai - kiekvieną semestrą skiriami tinkami studentai, daugiausia remdamiesi savo mokslo GPA
  • Edward L. Kessel apdovanojimas - apdovanotas baigusiu biologijos specialistu, demonstruojančiu lyderystę, akademinę kompetenciją ir didelį biologinių mokslų karjeros potencialą.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of San Francisco »

Paskutinį kartą atnaujinta September 7, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

12 Reasons to Love USF