Oficialus aprašymas

" Hope College " chemijos katedra yra pripažįstama tarptautiniu mastu dėl savo kompetencijos, bakalauro studijų ir absolventų bei dėstytojų pasiekimų.

Tikimės, kad gausite galimybę praleisti kursus chemijos, biochemijos ir molekulinės biologijos srityje ir atlikti realaus pasaulio tyrimus su mūsų apdovanojimų pelniusiu fakultetu. Kaip studentas, jums patiks mažų klasių dydžiai ir state-of-the-art įranga, ir prisijungti prie sėkmingų absolventų gretas, kai jūs baigiate.

Chemija

Mes siūlome ACS sertifikuotą chemijos magistro laipsnį pasirinktinai pabrėžiant biochemiją (BS), chemijos pagrindą (BS arba BA), chemijos išsilavinimą pagrindinius ir nepilnametyčius bei chemines savybes. Nesvarbu, ar planuojate siekti doktorantūros, medicinos mokyklos ir sveikatos profesijų, mokytis ar dirbti chemijos pramonėje, mūsų programa paruoš jūsų sėkmę.

Studijų programa

Su penkiais didžiaisiais ir trimis nepilnamečiais, chemijos skyrius leidžia pritaikyti savo studijas į jūsų konkrečius karjeros tikslus - ar tikitės siekti stomatologijos, chemijos inžinerijos ar aplinkos mokslo.

Mūsų studentai baigia labai aukštą sėkmės rodiklį, kai kreipiasi į grad mokyklų ir profesinių programų. "Hope" chemijos ir biochemijos studijos suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių - laisvųjų menų ugdymą, kuris siūlo mažesnio dydžio klases, ir didelį, įvairų fakultetą su gerai įrengta laboratorija, lygiavertę tai, ko norėtumėte rasti didesniu universitetu. Be to, mūsų mokslinių tyrimų programa buvo pirmoji tokio pobūdžio programa, skirta studentų ir dėstytojų bendradarbiavimui. Jei pasirinksite biochemiją, būsite gerai pasirengę medicinos, stomatologijos ar veterinarijos doktorantūros programoms, o jūsų galimybės yra labai įvairios, atsižvelgiant į chemijos laipsnį.

Mes siūlome laipsnius, kurie yra sertifikuoti pagal nacionalines mokslo organizacijas - įskaitant Amerikos cheminių medžiagų asociaciją (ACS) ir Amerikos biochemijos ir molekulinės biologijos draugiją (ASBMB). Tiesą sakant, mūsų biochemijos ir molekulinės biologijos pagrindai buvo vienas iš pirmųjų tautai, kurią akreditavo ASBMB.

Majorai

 • ACS Certified Chemistry Major (BS)
 • ACS Certified Bachelor of Science, Chemistry with Biochemistry Emphasis
 • Biochemijos ir molekulinės biologijos majoras (BS)
 • Pagrindinė chemija (BS arba BA)
 • Chemijos studijų magistras

Nepilnamečiai

 • Mažoji biochemija
 • Mažoji chemija
 • Chemija Švietimas Mažas

Kursai

Mes siūlome kursus chemijos, biochemijos ir molekulinės biologijos dėsto tarptautiniu mastu pripažintų fakulteto.

Mes siūlome mokymo programą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama moksliniams tyrimams ir praktinei patirčiai. Kaip mūsų departamento studentas, jums patiks mažos klasės dydis ir galimybė reguliariai naudotis mūsų gerai įrengtomis moderniausiomis priemonėmis. Jūs paimsite tiek paskaitų, tiek laboratorijų kursus, kad baigtumėte su pažangiomis praktinėmis chemijos sampratomis.

Kaip pirmojo kurso chemijos studentas, turėsite pasirinkti vieną iš trijų variantų, kad galėtumėte pradėti programą:

 • Biologinės chemijos įvadas
 • Bendroji chemija I ir II (dviejų semestrų seka)
 • Pagreitinta bendra chemija (vienas semestras)
 • Atvykstantys pirmojo kurso studentai, turintys 4 ar 5 iš AP Chemijos egzaminą, gali dalyvauti I ir II organinės chemijos.

Pabaigus studijas

Mūsų studentai turi savo aukščiausios mokyklos absolventus visoje šalyje arba galimybę būti įtraukiami į šią sritį per šešis mėnesius nuo studijų pabaigos.

Mūsų laipsniai tapo žemės ūkio chemikų, cheminių inžinierių, aplinkosaugos mokslininkų, metalurgų, techninių rašytojų ir vyno chemikų - ir tai tik keli pavyzdžiai. Turėdamas chemijos ar biochemijos laipsnį, jūs pasirenkate įvairius įgūdžių rinkinius, o "Hope" laipsnis suteikia jums daugiau galimybių nei galite įsivaizduoti.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Hope College »

Paskutinį kartą atnaujinta July 2, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
34,990 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date