Read the Official Description

Chemijos bakalauro laipsnis rengia studentus karjerai kaip profesionaliems chemikams ir yra pagrindas karjerai kitose srityse, tokiose kaip biologija ir medicina .

Šio ketverių metų studijų programa suteikia išsamių pagrindinių žinių apie pagrindines chemijos sritis, apimančias bendras neorganinės , organinės ir fizinės chemijos sritis , taip pat daugybę specializuotų kursų, įskaitant analitinę , branduolinę ir biofizinę chemiją bei cheminę biologiją .

Studentai įgyja laboratorinę patirtį neorganinės ir organinės sintezės , analizės metodų, fizikinių-cheminių matavimų, spektroskopijos , biocheminės inžinerijos ir cheminių metodų branduolinės technologijos .

Daugelis programų apima mokymą ir praktinę patirtį, ty mokslinių tyrimų projektus, pristatymus, laboratorinius darbus ir OPT bei CPT galimybes, kurių mokymasis prasideda nuo 24 000 USD per mokslo metus, nors studentų, turinčių aukštą kvalifikacinį lygį, IELTS studentai gali gauti dalines stipendijas. (6.5) ir TOEFL (90) egzamino balai, taip pat CGPA ir SAT (1150) egzamino balai.man sight on white microscopeLucas Vasques / Unsplash

Program taught in:
Anglų

See 16 more programs offered by McGovern Education Group »

Last updated November 27, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
24,000 USD
per mokslo metus. Dalyvio stipendijos gali būti skiriamos dideliems tarptautiniams studentams
By locations
By date