Bakalauras kompiuterinės matematikos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterijos matematika

 • Pagrindinis: kompiuterinė matematika
 • Laipsnis / apdovanojimo pavadinimas: Matematikos mokslų bakalauras
 • Siūlo akademinį skyrių: Matematikos katedra
 • Studijų forma: dieninės

Majoro tikslai

Šiuo pagrindiniu siekiama sukurti matematikos skaičiavimo absolventus, turinčius tvirtų žinių, įgūdžių ir priemonių matematiniam modeliavimui, moksliniam skaičiavimui ir techninei kompiuterio programai.

Pagrindinis suteikia studentams mokymą gebėti mąstyti kiekybiškai ir kritiškai analizuoti problemas.

Numatomi pagrindinių (MILO) mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigę šį magistrą, studentai turėtų mokėti:

 • Į struktūrą integruoti teoriją ir principus, kuriais grindžiama pagrindinė taikomoji matematika, mokslinis skaičiavimas ir skaičiavimo programinė įranga, ir atpažinti teorijos ir principų ryšius.
 • Taikyti matematinius ir skaičiavimo metodus įvairioms problemoms spręsti mokslinėje, inžinerinėje, komercinėje ir kitose praktinėse srityse.
 • Sukurti ir suformuluoti matematinius modelius, kiekybiškai įvertinti alternatyvius metodus ir pagerinti tokių modelių efektyvumą ir patikimumą.
 • Naudokite susijusią skaičiavimo programinę įrangą ir išbandykite, tada laboratorijoje nustatykite modelius ir spręskite atsirandančias matematines problemas.
 • Įgykite su darbu susijusios patirties ir efektyvių bendravimo įgūdžių, reikalingų dirbant komandoje tarptautinėje ir kultūrų įvairovės darbo vietoje.
 • Pripažinkite, kad reikia mokytis visą gyvenimą.

Reikalavimai laipsniui

119812_Skjermbilde2019-08-17kl.10.31.11.png

# Nemokami pasirenkamieji kursai

Kursai, kuriuos galima naudoti norint įvykdyti šį reikalavimą, yra šie:

 • Visi B lygio kursai, patvirtinti universiteto be apribojimų (nesiūloma Matematikos katedros).
 • Programos pasirenkamieji dalykai pagal BSCM programą.

Pastabos:

 1. Studentams, turintiems pripažintus aukštesniojo lygio egzaminus ar lygiavertę kvalifikaciją.
 2. Asocijuotojo laipsnio / aukštojo diplomo absolventai priimami kaip vyresnių kursų studentai.

119690_119654_campus.jpg

Bakalauro laipsnio kompiuterinė matematika

 • Įėjimo metai: 2020 metai
 • Finansavimo būdas: Vyriausybės finansuojamas
 • Priėmimo kodas: 1206 Kompiuterių matematikos bakalauras
 • Studijų forma: dieninės
 • Orientacinis įsisavinimo tikslas (gali keistis) : Tiesioginio taikymo vietos (vietiniams studentams): 8 (kombinuotas skaičius programoms 1206 ir 1626A)
 • Įprasta programos trukmė: 4 metai
 • Tiesioginis / ne JUPAS paraiškų pateikimo terminas: 2020 m. Sausio 2 d. (Vietinis ir ne vietinis)
 • Pastaba: JUPAS kandidatams programos kodas yra JS1206

Programos vaizdo įrašai

Matematikos katedra

Katedra specializuojasi taikomojoje ir skaičiavimo matematikoje. Bakalauro studijas remia išsamūs tyrimai įvairiomis temomis. Tai leidžia mums artimai bendrauti su daugeliu šiuolaikinių matematikos naudojimo būdų. Mūsų programa yra aktuali ir naujausia.

Mes didžiuojamės savo akademiniu personalu, iš kurio daugelis yra tarptautiniu mastu žinomi mokslininkai. Pavyzdžiui, profesorius Philippe G. Ciarlet, Prancūzijos mokslų akademijos ir dar septynių kitų akademijų narys, buvo katedros pirmininkas iki 2011 m. Rugpjūčio mėn. Jis prisijungė prie Mokslo ir inžinerijos kolegijos biuro 2011 m. Rugsėjo mėn. . Profesorius Ciarlet yra gavęs daugybę apdovanojimų, tarp kurių - Didžioji Prancūzijos mokslų akademijos premija ir Aleksandro von Humboldto mokslo premija.

Profesorius Ciarlet šiuo metu City University of Hong Kong Pažangiųjų studijų instituto vyresnysis bendradarbis.

Karjeros perspektyvos / Tolesnės studijos

Kaip mūsų programos absolventai, jie turi didelę paklausą daugelyje sričių, įskaitant duomenų analizę, verslo intelekto analizę, matematinį modeliavimą, kiekybinį verslo planavimą, mokslinį programavimą. Honkongo vidurinėse mokyklose taip pat yra matematikos mokytojų poreikis.

Be įstojimo į darbo jėgą, kai kurie mūsų absolventai tęsia studijas vietos ar užjūrio universitetuose, tokiuose kaip Oksfordo universitetas JK, Kalgario universitetas ir Toronto universitetas Kanadoje bei Niujorko universitetas ir Kalifornijos universitetai Kalifornijoje. Jungtinės Amerikos Valstijos.

Priėmimo tvarka tiesioginiams / ne JUPAS kandidatams

Pretendentai į šią programą (priėmimo kodas: 1206) bus svarstomi dėl priėmimo į pirmo kurso studijas matematikos skaičiavimo bakalauro studijose.

Kandidatai, norintys patobulinti nuolatinį stojimą, gali pateikti paraišką šiai programai:

 • Bakalauro kompiuterinė matematika (priėmimo kodas: 1626A)

Priėmimo reikalavimai tiesioginiams / ne JUPAS kandidatams

Jei norite būti priimtas, turite atitikti bendruosius stojimo reikalavimus ir būti mokęsi su mokslu susijusio dalyko, pavyzdžiui, matematikos, tolesnės matematikos ar statistikos, vidurinėje mokykloje ar povidurinėje mokykloje.

Kadangi tiesioginiai pareiškėjai atrenkami atsižvelgiant į įvairius kvalifikacijos laipsnius, atranka atliekama kiekvienu konkrečiu atveju. Atrankos testų ir interviu rezultatai, kai taikoma, taip pat yra svarbus vertinimo kriterijus.

119691_119653_campus2.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to City University of Hong Kong (CityU). We are a dynamic university established in 1994 and uniquely located in the heart of Hong Kong, Asia's world city. Our goals are to pursue high levels ... Skaityti daugiau

Welcome to City University of Hong Kong (CityU). We are a dynamic university established in 1994 and uniquely located in the heart of Hong Kong, Asia's world city. Our goals are to pursue high levels of excellence, promote innovation and nurture creativity with the aim to improve people's lives. In a city where East meets West, our vision is to become globally recognised for professional education, one that emphasises the mutual enrichment of different cultures and intellectual traditions, and for research that makes a real difference. Skaityti mažiau