Bakalauras kriminologijoje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kriminologija, teisė ir visuomenė

Kriminologija, teisė ir visuomenė yra dinamiškas, daugiadalykis vienetas. Studentai, studijuojantys aukštąjį išsilavinimą ir bakalauro laipsnį, sukuria tvirtus pagrindus tyrimų, metodų, teorijų ir sistemų teisingumo, kriminologijos ir nusikalstamumo politikos, saugumo, teisės ir visuomenės. Jie baigia žinias ir įgūdžius, reikalingus suprasti nusikalstamumo ir neteisybės priežastis ir pasekmes, baudžiamųjų ir civilinių teisingumo institucijų atsakymus ir tai, kas padeda pagerinti socialines sąlygas tarp nukentėjusių asmenų, bendruomenių, organizacijų ir šalių.

Bakalauro studijų programos

Dėkojame už susidomėjimą kriminologijos, teisės ir visuomenės (CLS) bakalauro studijomis George Masono universitete! Prašome žiūrėti toliau, kaip taikyti ir įvairius šaltinius būsimiems Masono bakalauro studentams.

Pirmas žingsnis: peržiūrėkite CLS programos informaciją

Programos reikalavimus CLS laipsniui, informaciją apie koncentracijas, nepilnamečius ir absolventų profilius galima rasti apsilankę laipsnio informacijos puslapyje.

Antras žingsnis: dalyvauti priėmimo renginyje

Mes primygtinai rekomenduojame įklijuoti savo vardą į adresų sąrašą. Jums bus išsiųsta informacija apie atvirus namus būsimiems ir atvykstantiems studentams bei kitus renginius, kurie būtų naudingi, kai ruošiatės prisijungti prie Masono tautos! Apsilankę artėjančiame priėmimo renginyje, sužinosite daugiau apie priėmimo reikalavimus, kreditus perimsite, apsilankykite universiteto mieste ir atsakykite į jūsų klausimus prieš pateikdami paraišką.

Trečias žingsnis: kreipkitės į Masoną

Kai kreipiatės į Džordžą Masoną, jums reikės nurodyti savo numatytą studijų programą. Pasirinkdami kriminologiją, teisę ir visuomenę, jūs pateksite į universitetą su pagrindine deklaruota ir būsite informuoti apie likusius naujos studentų orientavimo reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... Skaityti daugiau

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. Skaityti mažiau
Fairfax , Vašingtonas + 1 Daugiau Mažiau