Kriminologija, teisė ir visuomenė

Kriminologija, teisė ir visuomenė yra dinamiškas, daugiadalykis vienetas. Studentai, studijuojantys aukštąjį išsilavinimą ir bakalauro laipsnį, sukuria tvirtus pagrindus tyrimų, metodų, teorijų ir sistemų teisingumo, kriminologijos ir nusikalstamumo politikos, saugumo, teisės ir visuomenės. Jie baigia žinias ir įgūdžius, reikalingus suprasti nusikalstamumo ir neteisybės priežastis ir pasekmes, baudžiamųjų ir civilinių teisingumo institucijų atsakymus ir tai, kas padeda pagerinti socialines sąlygas tarp nukentėjusių asmenų, bendruomenių, organizacijų ir šalių.

Bakalauro studijų programos

Dėkojame už susidomėjimą kriminologijos, teisės ir visuomenės (CLS) bakalauro studijomis George Masono universitete! Prašome žiūrėti toliau, kaip taikyti ir įvairius šaltinius būsimiems Masono bakalauro studentams.

Pirmas žingsnis: peržiūrėkite CLS programos informaciją

Programos reikalavimus CLS laipsniui, informaciją apie koncentracijas, nepilnamečius ir absolventų profilius galima rasti apsilankę laipsnio informacijos puslapyje.

Antras žingsnis: dalyvauti priėmimo renginyje

Mes primygtinai rekomenduojame įklijuoti savo vardą į adresų sąrašą. Jums bus išsiųsta informacija apie atvirus namus būsimiems ir atvykstantiems studentams bei kitus renginius, kurie būtų naudingi, kai ruošiatės prisijungti prie Masono tautos! Apsilankę artėjančiame priėmimo renginyje, sužinosite daugiau apie priėmimo reikalavimus, kreditus perimsite, apsilankykite universiteto mieste ir atsakykite į jūsų klausimus prieš pateikdami paraišką.

Trečias žingsnis: kreipkitės į Masoną

Kai kreipiatės į Džordžą Masoną, jums reikės nurodyti savo numatytą studijų programą. Pasirinkdami kriminologiją, teisę ir visuomenę, jūs pateksite į universitetą su pagrindine deklaruota ir būsite informuoti apie likusius naujos studentų orientavimo reikalavimus.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų George Mason University - Undergraduate Programs »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 29, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date