Bakalauras matematikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar jums patinka dirbti su formulėmis, atpažinti modelius, manipuliuoti simboliais ir išspręsti galvosūkių problemas? CMU matematikos studentai ruošiasi sėkmingai mokytis matematikos kalbos žodžiu, raštu ir simboline forma.

Apie šią programą

Matematikos pagrindai yra įvairūs ir apima tokias sritis kaip algebra, skaičiavimas, geometrija, inžinerija, analizė ir statistika. Per šią studijų programą galėsite tobulinti įgūdžius, reikalingus norint įgyti įvairių karjeros galimybių.

Kaip CMU Matematikos magistras, turėsite galimybes:

 • tapti veiksminga matematikos kalba, surenkant ir analizuojant duomenis, sprendžiant problemas, taikant skaičiavimus ir pateikiant sprendimus
 • dalyvauti mokymosi veikloje per projektus, stažuotes ir mokslinių tyrimų galimybes
 • tobulinti žinias ir įgūdžius, reikalingus norint ieškoti karjeros pasirinkimo tokiose srityse kaip mokymas, skaičiavimas, inžinerija, verslas, ekonomika, statistika, fizinis mokslas ir kitos sritys, reikalaujančios stiprių kiekybinių įgūdžių
 • gauti pasiruošimą, reikalingą kitam žingsniui į aukštąją mokyklą


Turimi laipsniai/>

 • Matematikos mokslų bendradarbis - CLAS , CGES
 • Matematikos menų bakalauro laipsnis - CLAS , CGES
 • Matematikos mokslų bakalauro laipsnis - CLAS , CGES
 • yra matematikos nepilnametis - CLAS , CGES


Kiti CMU matematikos programos:/>

 • Vidurinės mokyklos mokslas - matematika
 • Vidurinis ugdymas - matematikos sertifikatas
 • Matematikos magistras

Priėmimo sąlygos

Priėmimas CMU yra atrankinis. Mūsų priėmimo darbuotojai atidžiai peržiūri ir vertina kiekvieną paraišką individualiai. Prieš pateikdami prašymą, peržiūrėkite visus reikalavimus.

Nesvarbu, ar esate Laisvųjų menų ir mokslo (CLAS) studentų kolegija ar CGES studentų kolegija, CMU jus iššauks ir suteiks galimybę įgyti įgūdžių, kurie atsipirks jūsų profesinėje kelionėje.

Mes norėtume, kad jūs prisijungtumėte prie mūsų ir įgytumėte išsilavinimą, kuris jums suteikia daugiau. Reikia atsižvelgti į priėmimo procesą.

Liberalų menų koledžas

Įeinantys naujokai

Norint gauti priėmimo į Central Methodist University , pareiškėjai turėtų baigti kolegijos parengiamąsias programas, kurių vidurkis yra 2,5 ar daugiau, lyginant su 4,0 ar 2 2250 GED balais ir turintis 21 ar daugiau ACT arba 1500 ar daugiau. SAT egzaminas. Pareiškėjams rekomenduojama baigti kolegijos parengiamą programą, kuri apimtų:

 • Keturi anglų kalbos metai
 • Trys matematikos metai
 • Trys mokslo metai
 • Trys socialinių studijų metai
 • Vienerių metų užsienio kalba

Studentai, kurie patenka žemiau minimalių standartų, gali būti laikinai priimami ir bus laikomi atskirai. Šį svarstymą atliks Priėmimo ir Akademinių standartų ir Priėmimo komiteto direktorius. Studentai, priimti laikinai atvykus, privalo laikytis visų Central Methodist University raštu nurodytų sąlygų ir reikalavimų

Studentai, turintys moksleivių

Studentai, turintys moksleivių, privalo pateikti galiojantį tinklalapio siužetą, turi 2,5 balų vidurkį ir 21 ACT arba aukštesnį arba 1500 ar aukštesnį lygį SAT.

Perkėlimas studentams

Pareiškėjai dėl perkėlimo privalo turėti 2.0 ar aukštesnį GPA visų anksčiau bandžiusių koledžo kursų metu ir turėti teisę grįžti į paskutinį dalyvaujančią koledžą. Tie, kurie neatitinka šių kriterijų, turi pateikti apeliaciją Akademiniams standartams ir Priėmimo komitetui, kuris nustatys, ar studentas bus priimtas.

Visi pervedimo prašytojai privalo pateikti oficialius savo mokyklos įrašų nuorašus, aiškiai nurodančius GPA ir klasės rangą. Perkėlimo pareiškėjai taip pat privalo pateikti oficialius nuorašus iš visų dalyvaujančių kolegijų ir universitetų. Šie nuorašai yra studento nuolatinio kolegijos įrašo dalis.

Absolventų kolegija

Bakalauro laipsnis - studento perkėlimas

Studentai privalo baigti 60 valandų ar daugiau iš akredituotos kolegijos ar turėti asocijuotą laipsnį ir turėti bent 2,0 GPA perkeliamuose kursuose. Oficialūs visų dalyvaujančių kolegijų nuorašai turi būti siunčiami CMU.

Studentai, turintys mažiau nei 2,0 laipsnio vidurkį, gali būti laikinai įteikiami. Tam tikros laipsnio užbaigimo programos turi papildomų specialių reikalavimų.

Bakalauro laipsnis - pirmieji studentai

Pirmą kartą pradedantiesiems yra tie, kurie pirmą kartą įeina į kolektyvą arba sėkmingai baigę 11 ar mažiau kolegijos kredito valandų, išskyrus dvigubą kreditą. Oficialūs visų aukštųjų mokyklų ir kolegijų nuorašai turi būti siunčiami CMU, taip pat ACT arba SAT balais.

TYRIMAS

Liberalų menų koledžas

 • Metinė studija (12-18 valandų per semestrą) 23 000 USD

Absolventų kolegija

 • Bakalauro laipsnis - visos vietovės, išskyrus St. Louis 210 USD / kredito valandą

VIETOS

Ši programa yra siūloma šiose vietose:

GYVENAMOJI KAMPUZĖ

 • Fayette, MO

CMU CENTRAS

 • Park Hills
 • Poplar Bluff
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Skaityti daugiau

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Skaityti mažiau
Fajetė , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau