Bakalauras matematikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Earlham'e mūsų studentai lavina matematikos pagrindus ir problemų sprendimo įgūdžius, kuriuos gali pritaikyti įvairiose disciplinose ar toliau mokytis matematikos.

Mūsų matematikos studentams lengva planuoti ir dalyvauti projektuose, kuriuose tiriamas matematikos ir kitų pomėgių ryšys, kaip klasės projektas, savarankiškas tyrimas arba kaip dviguba didžioji dalis.

Mes glaudžiai ir nuolat bendradarbiaujame su dėstytojais ir klasėje, ir tokiose aplinkose, kaip darbas drauge Matematikos studijoje arba tiriant tokias temas kaip globalinis atšilimas, modelių formavimas gyvūnų kailiuose ir idėjų sklaida „Arabų pavasario“ metu.

Stažuotės vasarą vyksta Ligų kontrolės centruose, Nacionalinėse laboratorijose, Nacionaliniame standartų ir technologijos institute, NASA ir NSA.

Pabrėžia

Mūsų studentai dalyvauja savaitiniuose „matematikų“ seminaruose ir neoficialiuose priešpiečiuose bei lankosi regioniniuose profesionalių matematikų susitikimuose.

Galite mokytis Budapešto matematikos semestruose, viename iš puikių pasaulio matematikos tyrimų centrų.

Neseniai abiturientai studijuoja taikomąją matematiką, aktuarinius mokslus, informatiką, švietimą, inžineriją, aplinkos mokslą, teisę, matematiką, mediciną, muzikologiją ar teologiją.

Galite rasti „Earlham Mathematics“ absolventus, tapusius aukštųjų mokyklų mokytojais, verslo vadybininkais, kompiuterių programuotojais, sistemų analitikais, aplinkos statistininkais, aktuarijais ar matematikos profesoriais.

Rezultatai

Pagrindinės Earlham matematikos mokyklos baigė matematikos, fizikos, ekonomikos, finansų, muzikos, geomokslų ir psichologijos mokslus.

Absolventai vykdė daugybę karjeros, įskaitant finansus, agentus tiek NSA, tiek FTB, aktuarijus, skaičiavimo ir vidurinio mokymo aspektus.

Neseniai studentas pristatė savo darbą nacionaliniame bendrame Amerikos matematikų asociacijos ir Amerikos matematikų draugijos susirinkime.

Studijų planas

Bendrojo lavinimo reikalavimai

Matematikos skyrius siūlo 17 kursų, kurie atitinka bendrojo ugdymo analitinio pagrindimo reikalavimo abstraktųjį pagrindimą: MATEMA 130, 140, 180, 190, 280, 288, 300, 301, 310, 320, 350, 360, 420, 425, 430, 435 ir 482; ir septynios, kurios atitinka šio reikalavimo kiekybinio pagrindimo komponentą: MATEMA 120, 180, 280, 300, 320, 350 ir 360. Departamentas taip pat siūlo Earlham seminarus.

Majoras

Studentai, svarstantys apie pagrindinius matematikos kursus, yra skatinami stoti į „Calculus A“ arba „Discrete Math“ pirmųjų metų rudens semestrą ir aptarti savo planus su vienu iš Matematikos fakulteto, jei jie jau mokėsi skaičiuoti vidurinėje mokykloje.

Studentai, kurie mokosi matematikos, privalo baigti:

 • MATEMA 180 Kalkulis A *
 • MATEMA 190 Matematinis atradimas
 • MATEMA 280 Kalkulis B *
 • MATEMA 288 Įvadas į įrodymus
 • MATEMA 310 Linijinė algebra
 • MATEMA 420 Anotacija Algebra A
 • MATEMA 430 analizė
 • Arba MATM 425 Anotacija Algebra B ARBA
  MATEMA 435 B analizė
 • MATEMA 486 Išsami nepriklausoma studija
 • MATEMA 488 Vyresniojo „Capstone“ patirtis
 • Bet kuri matematinė 320 diferencialinės lygtys ARBA
  MATEMA 350 daugiamatis skaičiavimas
 • Vienas kitas matematikos kursas, kurio numeris 300 arba didesnis

Studentai, ketinantys mokytis matematikos, yra labai skatinami mokytis DĖMESIO 320, BENDROSIOS DĖMESIO, 425 ir 435, ir bent vieną informatikos kursą.

Mažosios

 • MATEMA 180 Kalkulis A *
 • 1903MATAS Diskretinė matematika
 • MATEMA 280 Kalkulis B *
 • MATEMA 288 Įvadas į įrodymus
 • Kiti du kursai (iš viso 6 ir daugiau kreditų), iš kurių bent vienas turi būti 300 ir daugiau lygių. Šie kursai turėtų būti pasirinkti iš šio sąrašo:
  • Bet kuris 200 lygio ar aukštesnis matematikos kursas
  • MATEMA 140 Pasaulio matematikos įvairovė
  • MATEMA / CS / PHIL 130 Simbolinė logika
  • CS 380 Skaičiavimo teorija

* Patenkintas kreditu ar praktika

Tarptautinis priėmimas

Visuotinė mokymosi bendruomenė

„Earlham“ išsilavinimas, grindžiamas „Quaker“ lygybės, teisingumo, pagarbos ir bendradarbiavimo vertybėmis, sukuria begalinį norą pamatyti pasaulį kitaip ir sukelti pokyčius. „Earlham“ paruošia jus iššūkiams ir sprendimams, susijusiems su jūsų kolegijos karjera ir gyvenimu po kolegijos.

Kaip tarptautinis studentas tu vaidini pagrindinį vaidmenį atnešant pasaulį į Earlhamą. Mes suprantame ir vertiname atskiras perspektyvas, kurias atnešate su savimi, ir tai, kaip jie gali praturtinti patirtį klasėje ir iš jos.

Tarptautiniai studentai sudaro apie 21% viso Earlham studentų skaičiaus. Mūsų dinaminiame miestelyje yra daugiau nei 200 tarptautinių studentų, dėstytojų ir kalbų asistentų iš daugiau nei 60 šalių.

Mes taip pat laukiame jūsų miesteliu!

Standartizuoti bandymo balai

Visų tarptautinių pareiškėjų reikalaujama standartizuotų testų.

Jei anglų kalba nėra jūsų pagrindinė kalba, turite pateikti TOEFL arba IELTS rezultatą. Rekomenduojamas TOEFL (iBT) yra 92, o rekomenduojamas IELTS - 7,0. Taip pat galite pateikti SAT arba ACT balą, kad padidintumėte savo konkurencingumą, jei norite priimti ir apsvarstyti stipendijas.

Jei anglų kalba yra jūsų pagrindinė kalba, vietoj TOEFL ar IELTS galite pateikti SAT arba ACT balus.

Šiuo metu priimami testai ir minimalūs reikiami balai yra šie:

Testas Privaloma Rekomenduojamas
SAT - ERPB 400 600
AKTAS - skaitymas 20 26
TOEFL - iš viso 80 92
IELTS - iš viso 6,0 7,0

Nors mes suprantame daugybę standartizuotų bandymų problemų, dabartinei „Earlham“ registracijai SEVIS reikia atitikti šiuos bandymo balų reikalavimus. SEVIS yra studentų ir mainų lankytojų informacijos sistema, kurią Valstybės departamentas naudoja Tėvynės saugumo departamento (kitaip tariant, svarbių JAV vyriausybinių agentūrų) vardu. Todėl, rengdami I-20 (dokumentą, reikalingą norint gauti studento vizą), priimamiems studentams, tarptautiniai studentų patarėjai privalo naudoti testų balus, kad pagrįstų akademinį pasirengimą ir anglų kalbos žinias.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Earlham is a national liberal arts college with a reputation for excellent teaching and preparing students to make a profound positive difference in the world.

Earlham is a national liberal arts college with a reputation for excellent teaching and preparing students to make a profound positive difference in the world. Skaityti mažiau