Bakalauras matematikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras matematikos

Departamentas teikia kursus, skirtus studentams, kurie ketina dirbti matematikos, statistikos ar matematikos studijas. Be to, mes siūlome kursus studentams, norintiems naudoti matematiką ar statistiką remti kitą didelį arba tiesiog išmokti kažką naujo ir kiekybinis.

Apie Majorą

Didysis pradeda skaičiuoti ir pereina į tarpinius kursus, kurie sudaro pagrindą tolesniam matematikos tyrinėjimui. Būtina atlikti teorinį analizės kursą ar algebą, taip pat kursą (ar jį įrodyti) kompiuterių programavimui. Iš ten, departamentas siūlo turtingą rinkinį pažangių matematikos kursus, kurie rengia studentus įvairias karjeros galimybes.

Statistika koncentracija

Matematikos pagrindas gali būti suplanuotas taip, kad koncentracija būtų įtraukta į statistiką. Tai rengia studentus karjeros keliose profesinėse disciplinose ir yra naudinga studentams, kurie ketina siekti aukštojo mokslo laipsnį tokiose srityse kaip verslo, ekonomikos ir statistikos pati. Be taikomosios statistikos, tikimybių ir matematinės statistikos kursų studentai užsiima koncentracija, rengdami seminarus, specialiųjų kursų kursus ir savarankiškus studijas.

Matematikos majoras

Departamentas siūlo specializuojasi kompiuterių ir matematikos srityse. Be to, matematikos pagrindas gali būti suplanuotas taip, kad koncentracija būtų įtraukta į statistiką. Departamentas taip pat siūlo kompiuterinių mokslų 3-2 variantą pagrindinis tiems studentams, kurie ketina vykdyti bendrojo laipsnio išankstinio inžinerijos programą.

Departamentas teikia visą spektrą kursų, skirtų studentams, norintiems baigti antrosios pakopos studijas informacinių technologijų, matematikos ar statistikos srityje. Taip pat yra kursų, skirtų giminingoms didžiosioms mokykloms, kuriose reikalingi stiprūs matematikos ar kompiuterio įgūdžiai. Galiausiai, departamentas teikia kursus, skirtus daugelio didžiųjų universitetų paramai remti, ypač tiems, kuriems reikia statistikos ar skaičiavimo.

Specialistai dažnai atlieka aukštesnius kursus kituose departamentuose, kurie tiesiogiai papildo savo studijas matematikos ar informatikos srityje. Dažnai imamasi dvigubų didžiųjų matematikos, informatikos ir susijusių sričių, tokių kaip ekonomika ar fizika. Pasibaigus studijoms, pastarosios didelės įmonės užėmė verslą, vadybos mokslą, statistinius tyrimus, skaičiavimo, aktuarinį mokslą, aplinkos tyrimus ir mokymą. Be to, didžiosios bendrovės įgijo priėmimo į aukštąjį išsilavinimą ar profesines programas, informacinių technologijų, matematikos, filosofijos, fizikos, ekonomikos, verslo, teisės ir medicinos. Galimos didžiosios bendrovės ir kiti asmenys turėtų konsultuotis su bet kuriuo departamento nariu, planuodami savo kursinius darbus.

Studentai dvigubai magistrantūros matematikos ir informatikos yra tik 17 kursai, departamentas iš tų, kurie skaičiuojami 34 vienetų, reikalingų baigimo.

Studentai, norintys sutelkti dėmesį į informacines technologijas, turėtų susisiekti su profesoriais McCulloch, Wiebe arba Zaring. Tie, kurie nori susikaupti į statistiką, turėtų pamatyti profesoriaus Linderio. Tie, kurie nori sutelkti dėmesį į vidurinį išsilavinimą, turėtų kreiptis į departamentą, o tiems, kurie nori pasirengti magistrantūros studijoms matematikos srityje, turėtų kreiptis profesoriai Jackson, Nunemacher, Schwartz arba Pyzza.

Kursai ne pagrindinėms mokykloms

Departamentas siūlo keletą kursų, specialiai kaip paslauga ne didmenininkams, kurie siekia mokyti matematikos mokslus. Tai apima MATH 105, pradinės tikimybės kursą ir statistiką, apimančią kompiuterio patirtį, ir kuria studentai rengia skaityti vis daugiau kiekybinių žurnalų apie socialinius ir gamtos mokslus. Kompiuterių mokslo tyrimas (CS 103) siūlo platų, į pritaikymą orientuotą įvadą kompiuterių skaičiavimui studentams, neturintiems išankstinio kompiuterio patirties. Didžiosios matematikos idėjos (MATH 104) suteikia įvadą į šiuolaikines matematines idėjas studentams, kurie mokysis ne daugiau matematikos. Precalculus (MATH 108) yra skirtas studentams, turintiems vidutinio matematinio pagrindo, bet ne vieną, kad iškart pradėtų skaičiuoti. Studentams, norintiems tęsti matematikos studijas kolegijoje po stiprios vidurinės mokyklos, rekomenduojami skaičiavimo kursai (MATH 110, MATH 111 ir MATH 210). Jie ypač svarbūs bet kuriam mokslui ir ekonomikai. Įvadas į kompiuterių mokslą ir programavimą (CS 110) leidžia atidžiai įsijungti į kompiuterių mokslo discipliną ir moko programavimą aukšto lygio kalba.

Mokymosi tikslai

Misija Matematikos pagrindui

Kursų link matematikos magistro studentas susidurs su keletu puikių matematinių idėjų per pastaruosius kelis šimtmečius, išlavins matematikos įrankių įgūdžius, gaus abstrakcijos ir teorijos vaidmenį matematikos srityje ir išmokys naudotis matematika. modeliuoti realaus pasaulio aspektus. Mes stengiamės parengti studentus magistro studijoms matematikos ar statistikos srityje; ieškoti darbo privačiame sektoriuje, pvz., statistikai, taikomi matematikai ar aktuarijai; mokyti matematiką vidurinėje mokykloje; arba siekti karjeros gimtinėje, pvz., fizikos, chemijos, biologijos ar ekonomikos srityse.

Dalyko tikslai

Studentas turi turėti įžangines žinias šiose srityse:

  1. Pagrindinė nenutrūkstama matematika (vienguba ir daugiakampis skaičiavimas);
  2. Pagrindinė diskretiška matematika (linijinė algebra ir diskrečiosios struktūros);
  3. Aukštoji abstraktoji matematika (abstrakčioji algebra, analizė, topologija, logika);
  4. Aukštoji taikomoji matematika (tikimybė, statistika, diferencialinės lygtys, skaitinė analizė).

Mūsų kursų reikalavimai užtikrina tam tikrą poveikį kiekvienai iš šių keturių sričių, laipsnis ir griežtumas poveikio priklausys nuo studento planų ir gebėjimų, konsultuodamasi su akademiniu patarėju.

Pagrindiniai reikalavimai

MATH 111, MATH 210, MATH 250, MATH 270, MATH 340 arba MATH 370, ir mažiausiai keturis papildomus matematikos kursus, kurių skaičius yra 230 ar daugiau. Taip pat CS 110 arba lygiavertės žinios apie programavimą. Manoma, kad MATH 250 ir CS 110 bus baigtos iki antrojo mokslo metų pabaigos.

Matematikos pagrindų statistikoje galima daryti koncentraciją. Norėdami gauti pagrindinį pavadinimą Mathematics major (Statistics Concentration) , reikia užbaigti matematikos pagrindą, kuris apima MATH 230, MATH 340, MATH 350 ir MATH 360 arba MATH 365 (pageidautina abu).

Kai kurie studentai baigia matematikos magistro laipsnį, kurio tikslas yra gauti licenciją mokyti matematiką vidurinėje mokykloje. Norint patenkinti licencijų išdavimo reikalavimus Ohajas, šie studentai turi pasirinkti MATH 230 ir MATH 320 tarp jų pasirenkant ir taip pat imtis MATH 370.

Rekomenduojami kursai, skirti pasirengti magistrantūros studijoms matematikos srityje, apima MATH 330, MATH 340, MATH 370, MATH 440 ir MATH 470. Visų pirma, stiprus pasirengimas antrosios pakopos mokyklai apima daugiau nei minimalų kursų skaičių, reikalingą matematikai baigti. .

Pagalvokite apie dideli

Studentai dirba vienas su vienu su fakultetu nepriklausomu tyrimu ir nukreipia skaitymus studijuoti temas ne pagal įprastą mokymo programą. Mokslinių tyrimų galimybės taip pat pateikiamos per Vasaros mokslo tyrimų programą ir NSF finansuojamą REU (mokslinę patirtį bakalauro studijoms).

Naujausios nepriklausomų studijų temos apima operacijų tyrimus, kompiuterinę grafiką, neuroninius tinklus, kokybės kontrolę, eksperimentų projektavimą, daugialypę statistinę analizę, objektyviosios programavimo kalbos, variacijos skaičiavimus, diferencialinių lygčių dalines išvestines ir pažangias linijines algebra.

"Go Global"

Nuo savo pirmųjų universiteto mieste galėsite išvykti į universitetą su kelionių mokymosi kursais ir kitais OWU ryšių galimybėmis. Kelionė į tolimą žemę ir pasinerkite į kitą kraštovaizdį ir kultūrą.

Matematikos studentai neseniai atliko tyrimus Kinijoje, Aliaskoje ir Mergelių salose, teikdami stipendijas ir mokydamiesi kelionėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Ohio Wesleyan University is a community of people who have an insatiable appetite for life and learning. We are passionate and eager to make connections with the world around us and the world within. ... Skaityti daugiau

Ohio Wesleyan University is a community of people who have an insatiable appetite for life and learning. We are passionate and eager to make connections with the world around us and the world within. Why? Because connecting disparate ideas, perspectives, and experiences fuels innovation and discovery. Our 200-acre campus offers endless opportunities to explore. Pursue them all. Dream up new ideas. Seize mind-blowing and future-shaping opportunities. Fully experience the richness and connectedness of a liberal arts education. Skaityti mažiau