Bakalauras muzikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jei turite aistra muzikai ir nori siekti karjeros, kad pabrėžia savo talentus ir asmeninius interesus, CMU muzikos magistras yra didžiulis žingsnis teisinga kryptimi. Per šią programą jūs ne tik įgysite patirties ir žinių įvairiuose muzikos žanruose, bet ir sustiprinsite spektaklio įgūdžius ir pasitikėjimą.


Apie šią programą/>

Muzikos magistras siūloma mūsų studentams per "Swinney" muzikos konservatoriją. Šis pagrindas dažnai yra puikus pasirinkimas, jei norite pridėti nepilnamečių į savo edukacinę patirtį. Mūsų klasės praturtino gerai suvoktas muzikos žinias ir sukuria pagrindą, reikalingą muzikinei karjerai.

Kaip CMU muzikos magistras, turėsite galimybę:

 • paimkite tokias klases kaip "Muzikos istorija", "Instrumentation", "Guitar Techniques", "Basic Conducting", "Kompozicija", "Theory and Practice of Music" ir "Major Ensemble".
 • tobulinti vadovavimo gebėjimus tiek kaip individą, tiek kaip grupės dalis, tuo pat metu plėtojant išplėstinę atmintį, koncentraciją ir našumo įgūdžius
 • bendrauti su įvairių auditorijų, vertinti ir kritikuoti talentus, formuoti naujas muzikines idėjas
 • gauti pasiruošimą, reikalingą aukštesnio laipsnio uždirbti


Turimi laipsniai/>

 • Muzikos meno bakalauro laipsnis
 • Muzikos nepilnametis taip pat yra


Kitos CMU muzikos programos:/>

 • Švietimas - Vokalinis ar instrumentinis sertifikavimas
 • Muzikos ministerija
 • Muzikos spektaklis - Vokalas arba klaviatūra
 • Muzikos edukacijos magistras


Priėmimo sąlygos/>

Priėmimas CMU yra atrankinis. Mūsų priėmimo darbuotojai atidžiai peržiūri ir vertina kiekvieną paraišką individualiai. Prieš pateikdami prašymą, peržiūrėkite visus reikalavimus.

Nesvarbu, ar esate Laisvųjų menų ir mokslo (CLAS) studentų kolegija ar CGES studentų kolegija, CMU jus iššauks ir suteiks galimybę įgyti įgūdžių, kurie atsipirks jūsų profesinėje kelionėje.

Mes norėtume, kad jūs prisijungtumėte prie mūsų ir įgytumėte išsilavinimą, kuris jums suteikia daugiau. Reikia atsižvelgti į priėmimo procesą.


Liberalų menų koledžas/>

Įeinantys naujokai

Norint gauti priėmimo į Central Methodist University , pareiškėjai turėtų baigti kolegijos parengiamąsias programas, kurių vidurkis yra 2,5 ar daugiau, lyginant su 4,0 ar 2 2250 GED balais ir turintis 21 ar daugiau ACT arba 1500 ar daugiau. SAT egzaminas. Pareiškėjams rekomenduojama baigti kolegijos parengiamą programą, kuri apimtų:

 • Keturi anglų kalbos metai
 • Trys matematikos metai
 • Trys mokslo metai
 • Trys socialinių studijų metai
 • Vienerių metų užsienio kalba

Studentai, kurie patenka žemiau minimalių standartų, gali būti laikinai priimami ir bus laikomi atskirai. Šį svarstymą atliks Priėmimo ir Akademinių standartų ir Priėmimo komiteto direktorius. Studentai, priimti laikinai atvykus, privalo laikytis visų Central Methodist University raštu nurodytų sąlygų ir reikalavimų

Studentai, turintys moksleivių

Studentai, turintys moksleivių, privalo pateikti galiojantį tinklalapio siužetą, turi 2,5 balų vidurkį ir 21 ACT arba aukštesnį arba 1500 ar aukštesnį lygį SAT.

Perkėlimas studentams

Pareiškėjai dėl perkėlimo privalo turėti 2.0 ar aukštesnį GPA visų anksčiau bandžiusių koledžo kursų metu ir turėti teisę grįžti į paskutinį dalyvaujančią koledžą. Tie, kurie neatitinka šių kriterijų, turi pateikti apeliaciją Akademiniams standartams ir Priėmimo komitetui, kuris nustatys, ar studentas bus priimtas.

Visi pervedimo prašytojai privalo pateikti oficialius savo mokyklos įrašų nuorašus, aiškiai nurodančius GPA ir klasės rangą. Perkėlimo pareiškėjai taip pat privalo pateikti oficialius nuorašus iš visų dalyvaujančių kolegijų ir universitetų. Šie nuorašai yra studento nuolatinio kolegijos įrašo dalis.


Auditinė informacija/>

Studentai bus interviu ir klausytis su Swinney konservatorijos fakulteto nariu, paprastai per universiteto vizitą. Medžiagos gali apimti visišką ar visos valstybinės klausomosios muzikos, solos ar etatus. Studentams taip pat gali būti prašoma skaityti ar atlikti svarstykles.


TYRIMAS/>

Liberalų menų koledžas

 • Metinė studija (12-18 valandų per semestrą) 23 000 USD


VIETOS/>

Ši programa yra siūloma šiose vietose:

GYVENAMOJI KAMPUZĖ

 • Fayette, MO
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Skaityti daugiau

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Skaityti mažiau
Fajetė , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau