Bakalauras muzikos versle

Greenville University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras muzikos versle

Greenville University

" Music Business" magistro programa yra tarpdisciplininė muzikos ir verslo mokymo programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama studentų rengimui dirbti vadovais, vadovais ir administratoriais visose muzikos pramonės srityse. Programa suteikia studentams koncentruotą studijų ir profesinę patirtį menininkų ir vietos valdymas, gamyba, leidyba, platinimas, mažmeninė prekyba, užsakymas ir turizmas.

Kursinis darbas orientuotas į įrašų kompanijų ir muzikos leidybos operacijų teisinius aspektus, įskaitant finansinius susitarimus, gamybos ir valdymo sutartis, licencijavimą, intelektinės nuosavybės įstatymus ir pramonės etiką. Pagrindinės muzikos teorijos studijavimas ir dalyvavimas ansambliuose moko studentams kokybiškai įvertinti menininko muziką ir formuoja žodyną, reikalingą bendravimui su šios srities specialistais. Studentai kuria kritinius ir analitinius mąstymo įgūdžius per praktines patirtis ir į karjerą orientuotus projektus, tokius kaip stažuotės ir "Blackroom Records" praktika. Mokiniai dalyvauja Muzikos ir pramogų pramonės studentų asociacijoje (MEISA) , kuri specializuojasi pramonėje ir leidžia studentams bendrauti su muzikos verslo specialistais per forumus, seminarus ir diskusijas apie dabartines muzikos industrijos problemas.

"Music Business" pagrindinis tikslas - suformuoti krikščioniškus vadovus ir tarnybinius lyderius, turinčius stiprios etikos pagrindus, kad būtų sukurtas naujas šio sektoriaus vientisumo standartas. Integruotos tikėjimo problemos diskusijose klasėje moko pritaikyti šiuos idealus pasaulietinėse verslo sąveikose ir užbaigti paslaugų projektus bei stažuotes pasaulietinėse ir krikščioniškose organizacijose, apjungiant šių principų asimiliaciją. Modeliuojant užuojautą, bendravimą ir etišką elgesį, mes kuriame stiprius bendruomenės lyderius, kurie ugdo įvairovę ir sąžiningumą savo bendruomenės sąveikose.

Pagrindinis apima " Strength-Finder" vertinimo medžiagą, padedančią studentams nustatyti jų asmenines stiprybes ir Dievo pašaukimą gyventi. Taikant šias pranašumus, jie gali būti veiksmingesni profesionalai jų pasirinkimo srityje.

Moksliniai tyrimai visose profesinėse srityse (tarpdisciplininis tyrimas) plėtoja kritinį, kūrybinį ir strateginį mąstymą, kuris padeda suprasti naujas technologijas ir naujų verslo programų inovacijas, kuriose naudojami unikalūs bendruomenės personalo ištekliai. Mokymo programa sprendžia socialines, ekonomines ir kultūrines įvairovės problemas, siekiant išplėsti supratimą apie viso verslo tarpusavio ryšį, skatinti bendravimą ir supratimą tarp skirtingų visuomenių ir kurti toleranciją bei užuojautą, kuri, atsižvelgiant į mūsų profesines pranašumus, leidžia mums kurti sveikesnes finansiškai stiprios bendruomenės.

Greenville College

Įėjimo reikalavimai

alt = "" Greenville College "pripažįsta studentus, norinčius siekti laisvųjų menų ugdymo evangelikų krikščionių kontekste. Šios bendruomenės nariai yra arba atsidavę Kristaus, arba yra linkę į krikščionišką perspektyvą.

Pareiškėjai vertinami atsižvelgiant į jų akademinius įrašus, testų rezultatus, literatūrą, interviu ir dalyvavimą neakivaizdinėje veikloje. Studentai, norintys įsidarbinti, privalo pateikti:

 • Užpildytas prašymas dėl priėmimo, įskaitant visą atsakymą į paraiškos esė
 • Vidurinės mokyklos nuorašai
 • Kolegijos siužetai (jei studentas anksčiau dalyvavo kituose kolegijose)
 • ACT arba SAT balai (reikalaujama tik įstoti į pirmąsias mokyklas ir perkelti studentus, turinčius mažiau nei 30 kolegijų kreditų)
 • Nuorodos (tik jei to reikalauja Priėmimo komitetas)

Priėmimo skyrius kiekvieną bylą peržiūri atskirai, todėl visi studentai, norintys studijuoti, turi užpildyti paraiškos formą, tačiau alt = "Greenville koledžo fakultetas nustatė gaires, kuriomis paprastai priimami sprendimai dėl priėmimo:

Freshmen:

 • Baigė kolegijos parengiamąsias studijas vidurinėje mokykloje
 • Į viršų 50% vidurinės mokyklos klasėje
 • ACT kompozicija 18, arba SAT (matematikos kritinis skaitymas) 860
 • Vidurinės mokyklos GPA ne mažesnė kaip 2,25 / 4,0

Pervedimai:

 • Baigė bent 12 perleidžiamų kolegijų kreditų
 • Kolegijos GPA ne mažesnė kaip 2,25 / 4,0

Pastaba: jei studentas yra baigęs mažiau nei 30 koledžo kreditų, aukščiausiojo mokyklos įrašas ir testo rezultatai taip pat naudojami nustatant priėmimą.

Pastaba: jei studentas nėra gimtoji anglų kalba, tada kolegija svarsto TOEFL vietoj ACT arba SAT pirmam laikui ir gali reikalauti TOEFL perdavimo studentui.

Tikslus kursų pasiskirstymas nereikalingas, tačiau Kolegija rekomenduoja, kad bent vienuolika iš mažiausiai šešiolikos vienetų, kuriuos uždirbo kolegijos parengiamieji dalykai. Labai rekomenduojama, kad įstojant į studentus būtų:

 • ketverių metų anglų kalba vidurinėje mokykloje
 • po vienerių metų algebra ir geometrija
 • dvejų metų užsienio kalba
 • bent vienerius metus laboratorinių mokslų
 • vieneri metai Amerikos istorijos.

Tačiau kiekvienas kandidatas bus įvertintas remiantis atskirais įgaliojimais, pateiktais Kolegijai remiant paraišką.

* Specialioji pastaba: studentas, siekiantis išsilavinimo laipsnio su alt = "" Greenville College ", kuris ACT pateikia sudėtinį 22 balą (sudėtinis balas turi apimti ir rašymo dalį), galės naudoti savo sudėtinį ACT vietoj TAP / Illinois pagrindinių įgūdžių testas. Atkreipkite dėmesį, kad ACT sudėtinis balas turi būti pateiktas priimant į alt = "Greenville College".

alt = "Grynvillo kolegija priima studentus nuolat, todėl nėra konkretaus paraiškos pateikimo termino. Studentai gauna pranešimą apie priėmimą per dvi savaites po to, kai jų priėmimo dokumentas yra baigtas. Priėmimo komisija pasilieka teisę prašyti asmeninio interviu miestelyje prieš pareiškiant galutinį priėmimo sprendimą.

alt = "" Greenville College "turi teisę atsisakyti priimti ar priimti readmisiją kiekvienam studentui savo nuožiūra. Kolegija nediskriminuoja savo edukacinių programų ar veiklos dėl negalios, rasės, įsitikinimų, spalvos, lyties ar nacionalinės kilmės, kuri yra visiškai laikantis 1964 m. Pilietinių teisių akto VI antraštinės dalies ir Ilinojaus valstijos įstatymų.

Karjeros galimybės

 • Rezervavimo agentas
 • "Band Manager"
 • Įrašų ženklų darbuotojas
 • Vieta operatorius
 • Gamybos vadybininkas vietoje
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 1, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 26, 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
26,778 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Greenville, Illinois
Pradžia : Rgp 26, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 26, 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Greenville, Illinois
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla