Tiems, kurie jau yra apdovanoti Durham diplomu Šv. Jono ar kitur, mes siūlome galimybę papildyti menų bakalauro teologijoje, ministerijoje ir misijoje, kurią patvirtino Durham universitetas, kaip bendros apdovanojimų schemos dalis. Papildomas kursas skirtas tiems, kurie nori toliau studijuoti savo teologinius tyrimus, įskaitant tuos, kurie dirba tarnystėje, tiek jiems, tiek ir pamaldoms.

Šis neakivaizdinis kursas paprastai trunka dvejus metus nuotolinio mokymo programai užbaigti. Visa studijų medžiaga pateikiama internete, taigi reikia tam tikrų IT įgūdžių. Jūs dirbate su savo paskirtu asmeniniu dėstytoju ir galėsite kalbėtis su kitais mokiniais per "Moodle", todėl šį kurso galite kurti bet kurioje pasaulio vietoje tuo metu, kai tau tinka.

Jei neturite Durham diplomo teologijoje, vis tiek galite kreiptis, ir mes pasiūlysime modulius, kuriuos turėsite užbaigti. Tokiais atvejais kursas gali užtrukti ilgiau nei dvejus metus.

BA papildymo moduliai

Norėdami papildyti tai, ko jūs mokysitės diplomu, dirbate 5 lygių 6 moduliuose daugiau nei 2 metus. Pirmuosius metus gilinsite savo krikščioniškosios ministerijos tyrimą apie Naująjį Testamentą, krikščionių doktriną ir savo teologinę perspektyvą. Antrus metus jūs suprasite savo krikščioniškąją praktiką ir savo disertacijos tyrimus, galimybę išsamiai išnagrinėti teologinę temą pagal savo pasirinkimą.

Darbas vertinamas įvairiais būdais: užduočių, atspindžių, ištvermių, knygų recenzijų, praktinio naudojimo išteklių ir portfelių žiniasklaida. Jūsų asmeninis dėstytojas padės jums pasirengti šiems dalykams ir pasiūlys patarimų, kaip plėtoti mokymąsi. Kiekvienas modulis bus pažymėtas, o baigiamasis laipsnis bus už BA.

Kaip taikyti

Studentai, turintys teologijos ar lygiaverčiojo diplomo, bet kuriuo metu gali kreiptis dėl šio kurso įstojimo, tačiau kiekvienais metais rudenį priimame naujus moksleivius. Jums bus paskirtas dėstytojas, kuris padės jums per savo studijas. Be to, turėsite prieigą prie mūsų Moodle interneto svetainės su mokomosiomis medžiagomis, forumuose, atsiliepimų formomis ir detalėmis apie kiekvieno modulio įvertinimą. Tiesiog užpildykite paraiškos formą ir grąžinkite ją elektroniniu paštu registry@stjohns-nottm.ac.uk.

Paraiškų pateikimo terminas - rugpjūčio 31 d., Kuris prasidės rugsėjo mėn.

Paraiškų teikimo proceso metu užsienio studentai turės pateikti įrodymų, kad bet koks ankstesnis užsienio studijas / išsilavinimą galima palyginti su JK kvalifikacija. Tai galima padaryti naudojant NARIC href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC taip pat gali pateikti įrodymų, kad anglų kalbos vertinimas yra Durham universiteto reikalavimas visiems, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba. Reikalavimai bakalauro ir magistrantūros programoms href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Mokesčiai 2018/19

Mes išlaikome savo mokesčius konkurencingus, nes norime, kad daugumoje būtų prieinami visi mūsų kursai. 2018-1919 m. Metinis BA mokestis (papildomas mokestis) yra 1860 svarų sterlingų. Tai apima jūsų nuotolinio dėstytoją, internetines medžiagas ir universiteto patvirtinimą. Kiekvienais metais šis mokestis gali būti nedidelis, o BA (papildomas kursas) trunka dvejus metus, bendras mokestis gali siekti 3750 svarų sterlingų.

Mes siūlome 5% nuolaidą visiems tiems, kurie kreipiasi ir moka metinį mokestį iki rugpjūčio 31 d. Tai sumažina metinį mokestį nuo £ 1860 iki £ 1767.

Tiems, kuriems taikomas griežtesnis biudžetas, mes siūlome mokėjimą dalimis. Dėl BA papildymo jūs sumokėsite 620 svarų sterlingų iki rugpjūčio 31 d., 620 svarų sterlingų iki gruodžio 31 d. Ir 620 svarų sterlingų iki kovo 31 dienos.

Deja, mes negalime pasiūlyti grąžinimo, jei paliksite kursą per metus. Tačiau specialiomis aplinkybėmis įmanoma nutraukti studijas, atsižvelgiant į 80 metų atidėjimo mokestį ir grįžti į studijas kitais metais.

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta August 19, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
1,860 GBP
Metinis mokestis
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas