Bakalauras Tarptautinėje Ekonomikoje Ir Finansų Rinkose

University of Trieste

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Tarptautinėje Ekonomikoje Ir Finansų Rinkose

University of Trieste

Ši studijų programa siūlo vieną mokymo programą, mokomą anglų kalba: ekonomikos ir finansų rinkose.

Ši mokymo programa siekiama įgyti žinių, reikalingų įvertinti, kurti ir naudoti finansinius produktus, analizuoti nacionalines ir tarptautines finansų rinkas.

Pirmieji dveji metai suteikia pagrindinį pasirengimą ekonomikos, vadybos, apskaitos, matematikos, statistikos ir teisės srityse, o trečius metus pagrindinis dėmesys skiriamas pinigų ir finansų ekonomikai ir politikai, tarptautinei makroekonomikai, finansų rinkoms ir institucijoms, įmonių finansų, finansų ir finansų ekonometrijos statistikos .

Kursai yra mokomi tarptautinėje kultūrinėje aplinkoje.

Be standartinių kursų, seminarus pažangių temų dėsto profesoriai ir ekspertai iš tarptautinių universitetų ir institucijų.

Studentai, kurie lankosi programoje, skatinami dalyvauti įvairiose ES ir ne ES šalių universitetų vykdomose mainų programose ir stažuotis.

Kurso tikslai

Kurso tikslas - suteikti studentams tvirtą vadovavimą tiek teorinėms, tiek taikomosioms ekonomikos temoms kartu su atitinkamu mokymu verslo, teisinių, matematikos ir statistikos srityse.

Studentai yra pasirengę spręsti ir išspręsti problemas makroekonomikos ir mikroekonomikos aplinkoje, išnaudodami daugybę analitinių priemonių, jungiančių pagrindinius ekonominių mokslų principus su matematikos ir statistiniais metodais, ir būtinas metodikas, kaip juos taikyti ekonomikoje. Ypatingą reikšmę lemia gebėjimas modeliuoti ekonominius, socialinius ir kultūrinius reiškinius.

Kalbant apie tikrosios ir finansų rinkų tarptautinę integraciją, kurse analizuojamas bendras ekonominių sistemų veikimas ir tiriamos įmonių, privataus sektoriaus organizacijų ir viešojo sektoriaus institucijų, kurios sudaro šias sistemas, elgsena.

Iš įvairių temų, kurios buvo nagrinėjamos kursuose, atsiranda penkios sritys, kurios bendrai padeda įgyvendinti efektyviausius mokymosi tikslus numatytam profesiniam aprašymui.

Šiuos profilius taip pat pripažįsta darbo ir valdymo organizacijos, su kuriomis buvo konsultuojamasi.

  1. Kultūra, bendrojo ir taikomojo mokymosi sritis
  2. "Ekonomika" sritis
  3. "Verslo administravimas ir valdymas"
  4. "Kiekybiniai tyrimai"
  5. "Teisės studijos" srityje

Patekimo reikalavimai

Šiai programai reikalingas pasiruošimo lygis paprastai būna siūlomas vidurinio ugdymo kursuose, kaip nurodyta akademinėse programos taisyklėse.

Būsimieji studentai privalo priimti įėjimo testą, kad galėtų įvertinti jų lygį. Be to, studentai, kurie ketina įsiregistruoti į mokymo programą, mokomą anglų kalba, privalo įrodyti anglų kalbos įgūdžius bent iki B2 lygio.

Bakalauro kursai "Tarptautinės ekonomikos ir finansų rinkose" (ekonomikos ir finansų rinkų studijų programa) University of Trieste yra ribotas kursų skaičius.

Būsimieji studentai turi išbandyti, kuris įvertina jų lygį ir priskiria juos į priėmimo sąrašą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta May 30, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Locations
Italija - Trieste, Friuli-Venezia Giulia
Pradžia : Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Italija - Trieste, Friuli-Venezia Giulia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

Video UNITS 2016 - English version