Bakalauras tarptautinėse studijose

"Ohio Wesleyan" skiriasi tarptautinių studijų pagrindinis dėmesys skiriamas patirčiai ir ryšiui. Kaip studentas, turite daug galimybių įgyti realios patirties per stažuotes ir mokslinių tyrimų projektus Vašingtone, Kolumbijos apygardoje ir vietose visame pasaulyje. Taip pat svarbu turėti kasdienes tarptautines galimybes miesteliuose - susitiko su tarptautinių politikos specialistais ir mokslininkų atstovais, "Skyping" su lyderiais NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose, bendraujant su OWU absolventais federalinių agentūrų aukštyje, ir gyventi universitete su kolegomis studentais iš viso pasaulio. pasaulis.

Įvadas į programą

Tarptautinių studijų programoje jūs išnagrinėsite, kaip šalys sąveikauja mūsų vis mažėjančiame pasaulyje. Nesvarbu, ar jus domina nagrinėjant klausimus visame pasaulyje apskritai, ar tam tikrame pasaulio regione, tarpdalykinis tarptautinių studijų pobūdis suteikia jums galimybę glaudžiai bendradarbiauti su daugeliu dėstytojų ir sukurti pagrindinį, kuris patenkina jūsų intelektinę interesai.

Programos ypatybės

  • Jus paskatins studijuoti į užsienį ir palaikys jūsų pastangas, patvirtindamas patvirtintas mokyklos ne mokyklos programas šešiuose žemynuose, įskaitant OWU programas Ispanijoje, Airijoje ir Tanzanijoje, ir Didžiųjų ežerų kolegijų asociacijos patvirtintas programas Kinijoje, Europoje, Indijoje / Nepale. , Japonija, Rusija ir kt.
  • "Ohio Wesleyan's Unique Theory-to-Practice Grants" leidžia jums konkuruoti dėl Universiteto fondų remti nepriklausomus tyrimus visame pasaulyje, nes jūs nustatote savo ateities pagrindus.
  • Rasite daugybę stažuotės galimybių, įskaitant Vašingtono programos Wesleyan programą, kurioje galite gauti akademinį kreditą už darbą šalies sostinėje ir Filadelfijos centre, kuriame jūs gyvenate savarankiškai ir baigiate stažuotes vyriausybės, verslo ar socialinėse paslaugų nustatymas.

Apie Majorą

Tarpdalykinis "OWU" tarptautinių studijų pobūdis suteikia jums visapusišką supratimą apie globalius klausimus ir sąveiką. O nacionalinio liberaliojo meno universiteto nustatymas reiškia, kad galite glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto mentoriumi, kad galėtumėte kurti didelius ir giliai ištirtus mokslinių tyrimų projektus, kurie atitiktų jūsų interesus ir tikslus.

Svarbiausiose srityse galite siekti bendrų tarptautinių studijų arba sutelkti dėmesį į konkretų regioną - Europą, Afriką, Aziją, Lotynų Ameriką ar Artimuosiuose Rytuose. Pagrindinė mokymo programa apima pasaulines problemas, tarptautinę ekonomiką ir tarptautinę politiką, ir jūs esate skatinami mokytis bent vienos užsienio kalbos ir praleisti bent vieną semestrą, studijuodami ar internuojant užsienyje. Jūs užsiblokate nuo savo pagrindinio su integruoto vyresnio amžiaus seminaro, kuris padės susieti viską kartu.

Tarptautinės studijos majoras

Studentai, rengiantys karjerą, susijusią su tarptautinėmis studijomis ir magistrantūros studijomis tarptautinių santykių programose arba norinčiais tęsti tarptautinius tyrimus kaip laisvosios meno tradicijos sritį, gali priimti tarptautinių studijų pagrindus. Pagrindinius kursus sudaro ne mažiau kaip 12 vienetų, įskaitant pagrindines mokymo programas ir koncentraciją bendrojo pobūdžio studijose arba sričių tyrimuose. Integruotas vyresnysis seminaras yra būtinas kaip pagrindinės mokymo programos dalis. Be to, reikalingas tam tikras užsienio kalbos mokėjimas, kaip ir dviejų gimnazijų / humanitarinių mokslų pasirinkimo dalykų. Išsamią pagrindinio aprašymo dalį rasite tarptautinės studijų programos brošiūroje.

Kiekvienas tarptautinių studijų studentas primygtinai raginamas praleisti vieną semestrą patvirtintoje studijų užsienyje programoje arba patvirtintoje tarptautinėje stažuotės programoje. Jokių kursų pagrindinėje programoje negali būti atsižvelgiama į kreditą / įrašą. Vienintelis nukreiptas skaitymas arba savarankiškas studijų kursas gali būti pakeistas pasirinktinai. Studentai yra raginami atlikti tokį tyrimą, ypač kai jis yra tarpdisciplininis pobūdis.

Tarptautinių studijų komisija, sudaryta iš keturių fakulteto narių, iš kurių kiekviena pasirenka ekonomikos, istorijos, politikos ir vyriausybės bei modernių užsienio kalbų, turi patvirtinti tikslią studento programą ir tolesnius pakeitimus. Dabartiniai komiteto nariai yra Sean Kay (politikos ir vyriausybės) pirmininkas; Goranas Skosplesas (ekonomika); Jeremy Baskes (istorija); ir Thomas Wolber (šiuolaikinės užsienio kalbos).

Mokymosi tikslai

Konkretūs numatyti studentų tikslai yra įgyti:

  • žinios apie disciplinos kategorijas plačiąja ar regionine / lyginamąja prasme ir susijusioje kalboje bei giminystės kursuose;
  • kritinio mąstymo įgūdžiai ir kokybinė bei kiekybinė analizė, raštu ir žodžiu;
  • vertina žinias pasaulio kontekste
  • gebėjimas remtis turimomis žiniomis ir sintezuoti tarpdisciplininį mąstymą per kapines
  • tarpkultūriniai įgūdžiai, pasiekiami studijuoti užsienyje, kelionės mokymosi kursai, teorijos į praktiką teikiamos dotacijos, be dalyvavimo universitetų lektorių serijoje, globaliųjų studijų institutu, tarptautinių studentų gyvenimo patirties ir studentų klubo dalyvavimo (pvz., modelio Jungtinių Tautų ), taip pat nacionalinių ir tarptautinių stažuočių galimybes.

Pagrindinė mokymo programa

Pagrindinę ugdymo programą sudaro keturi vienetai: PG 112 Global Issues arba PG 113 lyginamieji politiniai klausimai; PG 360 - tarptautinė politika arba PG 344 lyginamoji politinė tema: demokratija; PG 499B vyresnysis tarptautinių santykių seminaras; ir ECON 370 - ekonominės sistemos arba ECON 372 - tarptautinė ekonomika.

Koncentracijos

Koncentracijos siūlomos bendrais tarptautiniais tyrimais arba konkrečiose pasaulio vietose (Europoje, Afrikoje, Azijoje, Lotynų Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose). Pastarosios koncentracijos kartais apima vieną šalį.

Pagrindiniai reikalavimai

Nurodomi trys vienetai: PG 362; ECON 353 arba GEOG 345 arba PG 364; ir HIST 380 arba PG 361. Trys pasirenkami vienetai, pasirinkti iš PG 346, PG 361, PG 371; HIST 352, HIST 380 ir galbūt HIST 377 arba HIST 378; ECON 366, ECON 354 / HIST 354, ECON 376; BUS 376; GEOG 345 (jei neatsižvelgiama kaip nurodytas vienetas), GEOG 245; GEOL 270; HIST 360; SOAN 367; WGS 300 4. Du humanitariniai vienetai yra pasirinkti iš humanitarinių mokslų, įskaitant meno, anglų, humanitarinių mokslų klasikų, šiuolaikinių užsienio kalbų, muzikos, filosofijos, religijos ir teatro

Plotas tyrimai

Ploto koncentracijos

Nurodomi trys vienetai: ECON 353, SOAN 360 ir PG 349 (Azija) arba PG 344 (Afrika) arba PG 348 (Lotynų Amerika) arba PG 344 (Artimieji Rytai). Pasirinkti trys pasirenkamieji vienetai, skirti ekonomikai, istorijai, politikai ir vyriausybei bei sociologijos / antropologijos katedram susikoncentruoti į konkrečią sritį. Du humanitariniai vienetai yra parinkti iš humanitarinių mokslų, įskaitant meno, juodojo pasaulio studijas, lyginamąją literatūrą, šiuolaikines užsienio kalbas, muziką ir religijos skyrius.

Europos zona

Nurodomi trys vienetai: PG 346, HIST 352 ir ECON 357 arba ECON 354 / HIST 354. Trys pasirenkamieji vienetai yra pasirinkti, norint sutelkti dėmesį į konkrečią šalį ar regioną iš ekonomikos, geografijos, istorijos ar politikos bei vyriausybės departamentų. Du humanitariniai vienetai yra parinkti iš humanitarinių mokslų, įskaitant meno, anglų, lyginamosios literatūros, šiuolaikinių užsienio kalbų, muzikos, filosofijos, religijos, teatro ir šokių katedrų.

Kalba

Reikalingi du vienetai, viršijantys 111 lygį, ir jie gali būti paimti iš modernių užsienio kalbų departamento ir studijų užsienyje programų arba aukščiau išvardytų studentų pasiūlymų. "Ohio Wesleyan" siūlomos tokios kalbos, kaip italų ir rusų kalbos, yra riboti, todėl šias kalbas galima naudoti norint įvykdyti šį reikalavimą tik tuo atveju, jei studentas baigia kalbos mokymąsi užsienyje ar kitame universitete. Atleidimas nuo mokesčio, jei studentas yra tarptautinis ir gerai moka kitą kalbą, jei studentas neturi koncentracijos.

Pagalvokite apie dideli

Mes pabrėžiame intelektualų smalsumą, kūrybiškumą, iniciatyvą ir sintezę. OWU suteikia daugybę tyrimų galimybių, kad galėtumėte ištirti esamą problemą ar procesą, ar galbūt sukurti visiškai naują tyrimo būdą. Galite dirbti su fakulteto mentoriumi ir kreiptis dėl dotacijų finansavimo.

Pavasarį ir kitas konferencijas galite pristatyti savo tyrimus Studentų simpoziume.

"Go Global"

OWU siūlo daugybę būdų, kaip jums keliauti į tolimąjį kraštą ir pasinerti į kitą kultūrą.

Nuo savo pirmųjų universitetų metų jūs galite išvykti iš universiteto, turėdamas kelionių mokymosi kursus - pagrindinę "OWU Connection" dalį. Taip pat galite praleisti semestrą užsienio universitete arba kreiptis dėl OWU dotacijų trumpesniems mokslinių tyrimų projektams visame pasaulyje.

Get Real

Kiekvienas OWU studentas turi daugybę galimybių susieti klasių mokymąsi su realiomis patirtimis. Galite praleisti stažuotę arba dirbti su profesoriumi sukurti unikalų projektą - ir gauti OWU finansavimą, kad padėtų tai atlikti.

Daugelis tarptautinių studijų specialistų pasinaudoja OWU "Wesleyan" Vašingtono stažuotės programa, kurioje dirbate semestrui, kuris atitinka jūsų tikslus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Ohio Wesleyan University »

Paskutinį kartą atnaujinta August 27, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Price
58,190 USD
bendra kaina per metus (2017-2018 m.); Mokestis: 45 500 $
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date