Bakalauras teatre

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar tau priklauso prožektorius? Ar norėtumėte, kad veikimo įgūdžiai atitiktų kitą lygį? Atsiminkite savo aistra atlikimui, "už scenos" gamyba ar režisūrą, ir paverskite ją patraukliomis karjeromis su CMU teatro meno pagrindais. Jūs gausite išskirtinę praktinę patirtį, kuriant žinias ir įgūdžius, reikalingus norint patekti į tavo vietą.


Apie šią programą/>

Teatro meno magistras pristatomas per teatro menų bakalauro arba teatro menų bakalauro studijų programą. Šios parinktys gali būti papildytos sertifikavimu mokyti kalbą ar dramą antriniame lygmenyje. Jei norėtumėte ieškoti šio sertifikavimo, rengdami savo studijų planą turėtumėte pasirinkti švietimo ir teatro meno (vidurinio lygio) akcentus. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto kelio jūs gausite tvirtą patirtį, reikalingą teatruose, agentūrose, švietimo įstaigose ir aukštesniųjų mokyklų.

Kaip CMU teatro majoras, turėsite galimybę:

 • paimkite tokias klases kaip aktorė, teatras, dailė, režisūros metodika, scenarijaus analizė, dramatiška literatūra ir kritika, scenos makiažas
 • tobulindami veikiančius gebėjimus, tuo pat metu plėtodami atminties, koncentracijos ir našumo įgūdžius
 • įgyti patirties dirbant namuose ir techninėse srityse
 • demonstruokite savo sugebėjimus, sukurdami portfelį, dalyvaudami produkcijose ir įvairiose veikiančiose galimybėse
 • gauti pasiruošimą, reikalingą aukštesnio laipsnio uždirbti


Turimi laipsniai/>

 • Teatro menų bakalauro laipsnis
 • Bachelor of Science in theater
 • yra neaktyvus teatras


Kiti CMU teatro programos:/>

 • Vidurinis ugdymas-kalba


Priėmimo sąlygos/>

Priėmimas CMU yra atrankinis. Mūsų priėmimo darbuotojai atidžiai peržiūri ir vertina kiekvieną paraišką individualiai. Prieš pateikdami prašymą, peržiūrėkite visus reikalavimus.

Nesvarbu, ar esate Laisvųjų menų ir mokslo (CLAS) studentų kolegija ar CGES studentų kolegija, CMU jus iššauks ir suteiks galimybę įgyti įgūdžių, kurie atsipirks jūsų profesinėje kelionėje.

Mes norėtume, kad jūs prisijungtumėte prie mūsų ir įgytumėte išsilavinimą, kuris jums suteikia daugiau. Reikia atsižvelgti į priėmimo procesą.


Liberalų menų koledžas/>

Įeinantys naujokai

Norint gauti priėmimo į Central Methodist University , pareiškėjai turėtų baigti kolegijos parengiamąsias programas, kurių vidurkis yra 2,5 ar daugiau, lyginant su 4,0 ar 2 2250 GED balais ir turintis 21 ar daugiau ACT arba 1500 ar daugiau. SAT egzaminas. Pareiškėjams rekomenduojama baigti kolegijos parengiamą programą, kuri apimtų:

 • Keturi anglų kalbos metai
 • Trys matematikos metai
 • Trys mokslo metai
 • Trys socialinių studijų metai
 • Vienerių metų užsienio kalba

Studentai, kurie patenka žemiau minimalių standartų, gali būti laikinai priimami ir bus laikomi atskirai. Šį svarstymą atliks Priėmimo ir Akademinių standartų ir Priėmimo komiteto direktorius. Studentai, priimti laikinai atvykus, privalo laikytis visų Central Methodist University raštu nurodytų sąlygų ir reikalavimų

Studentai, turintys moksleivių

Studentai, turintys moksleivių, privalo pateikti galiojantį tinklalapio siužetą, turi 2,5 balų vidurkį ir 21 ACT arba aukštesnį arba 1500 ar aukštesnį lygį SAT.

Perkėlimas studentams

Pareiškėjai dėl perkėlimo privalo turėti 2.0 ar aukštesnį GPA visų anksčiau bandžiusių koledžo kursų metu ir turėti teisę grįžti į paskutinį dalyvaujančią koledžą. Tie, kurie neatitinka šių kriterijų, turi pateikti apeliaciją Akademiniams standartams ir Priėmimo komitetui, kuris nustatys, ar studentas bus priimtas.

Visi pervedimo prašytojai privalo pateikti oficialius savo mokyklos įrašų nuorašus, aiškiai nurodančius GPA ir klasės rangą. Perkėlimo pareiškėjai taip pat privalo pateikti oficialius nuorašus iš visų dalyvaujančių kolegijų ir universitetų. Šie nuorašai yra studento nuolatinio kolegijos įrašo dalis.

Auditinė informacija

Studentai interviu ir klausydamiesi teatro fakulteto nario, paprastai lankydami universitetą. Studentai, suinteresuoti atlikimu, turėtų paruošti vienos minutės monologą iš šiuolaikinio šaltinio. Studentai, dominantys technikos teatru, turėtų peržiūrėti savo darbų portfelį.

TYRIMAS

Liberalų menų koledžas

 • Metinė studija (12-18 valandų per semestrą) 23 000 USD


VIETOS/>

Ši programa yra siūloma šiose vietose:

GYVENAMOJI KAMPUZĖ

 • Fayette, MO
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Skaityti daugiau

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Skaityti mažiau
Fajetė , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau