Bakalauras, turintis inžinieriaus majorą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inžinerija

Erskine College turi inžinerinę dvigubą studijų programą su Clemsono universitetu. Ši programa siūlo tvirtą krikščionių laisvųjų menų fondą ir didelį techninės specializacijos lygį. Šios programos studentai paprastai baigia trejus metus Erskine ir nuo dviejų iki trejų metų Clemson, uždirbdami inžinerijos bakalauro laipsnį iš Clemson ir bakalauro laipsnį biologijos, chemijos, matematikos ar fizikos srityje.

Inžinerinis dvejinimasis mokymas su Erskine College

Dvigubos švietimo programos leidžia studentams pradėti akademinę karjerą vykdant bakalauro laipsnį partnerio institucijoje, ruošiantis inžinerijos laipsniui iš Clemsono universiteto. Studentai įstoja į iš anksto nustatytą trejų metų laisvųjų menų ar mokslo programą, kurią sudaro ne mažiau kaip 90 valandų trukmės kreditas prieš perkėlimą į Clemsoną. Per šį laiką jie papildo savo programą su inžinerijos bakalauro laipsniu.

Praėjus trejiems metams, sėkmingi studentai gali perkelti į Clemsoną, kad užbaigtų laipsnio reikalavimus vienam iš Clemsono 10 inžinerijos bakalauro laipsnių. Baigus inžinerijos laipsnį Clemson, studentai įgyja BS laipsnį savo inžinerijos pagrindinėje klasėje iš Clemsono, o bakalauro ar bakalauro laipsnį - Erskine College .

Clemson inžinerijos laipsniai

 • Bioinžinerija
 • „Biosystems Engineering“
 • Chemijos inžinerija
 • Civilinė inžinerija
 • Kompiuterių inžinerija
 • Elektros inžinerija
 • Aplinkos inžinerija
 • Pramonės inžinerija
 • Medžiagų mokslas ir inžinerija
 • Mechaninė inžinerija

Priėmimas

Jūs esate kelyje tapti Erskine studentu
 1. Prašyti atvykti į Erskine College . Yra 25,00 $ paraiškos mokestis.
 2. Studentams, turintiems teisę gauti JAV vyriausybės pagalbą, pateikite nemokamą paraišką dėl federalinės studentų pagalbos (FAFSA) internete adresu www.fafsa.ed.gov kuo greičiau po spalio 1 d. Erskine federalinis mokyklos kodas yra 003432. reikia kreiptis dėl FSA ID, kad galėtumėte elektroniniu būdu pasirašyti FAFSA elektroniniu adresu fsaid.ed.gov.
 3. Pasirinkite žemiau esančią parinktį, kuri geriausiai tinka jums.
JAV šv

Pirmą kartą besikreipiantys pareiškėjai, kurie koledže ar universitete neįgijo daugiau kaip 24 valandų.

Paraiškų kontrolinis sąrašas, skirtas pirmą kartą „Freshmen“:

 1. Taikyti dabar
 2. Oficialus vidurinės mokyklos transkriptas (užpildytas jaunesnieji metai / rodantys vyresniųjų klasių)
 3. Oficialūs ACT arba SAT arba CLT * balai

Kai tik jūsų paraiškų paketas bus baigtas, priimame sprendimą dėl priėmimo. Priėmus, jūs paprasčiausiai pateikiate registracijos mokestį, kad rezervuotumėte vietą atvykstančioje klasėje. Registracijos mokesčiai priimami tik tuo atveju, jei klasė vis dar yra laisva.

* Erskine College priima klasikinio mokymosi testą (CLT) kaip vieną iš mūsų pasirinktų standartizuotų bandymų rezultatų, reikalingų „Freshmen“ priėmimui, pradedant nuo 2017 m. Rugsėjo.

JAV pervedimas

Aukštosios mokyklos absolventai, kurie yra įstoję į kolegiją ar universitetą ir turi (arba turės) 24 kreditų valandų, užsiregistravusių Erskine.

Programos perkėlimo studentų kontrolinis sąrašas:

 • Taikyti dabar
 • Dalyvavo oficiali koledžai iš visų institucijų

** Šie dalykai reikalingi tik tuomet, jei kolegijoje turite mažiau nei 2,0 GPA arba baigėte mažiau nei 24 val. **

 • Oficiali vidurinės mokyklos stenograma
 • Oficialūs ACT arba SAT balai
 • Kai tik jūsų paraiškų paketas bus baigtas, priimame sprendimą dėl priėmimo.

Priėmus, jūs paprasčiausiai pateikiate registracijos mokestį, kad rezervuotumėte vietą atvykstančioje klasėje. Registracijos mokesčiai priimami tik tuo atveju, jei klasė vis dar yra laisva.

Tarptautinis

Studentai, kurie nėra JAV piliečiai.

 • Turi pateikti SAT.
 • TOEFL - anglų kalbos mokėjimas reikalingas, kai studento gimtoji kalba nėra anglų kalba. Rekomenduojamas TOEFL balas: 70 iBT (internetinis testas).
 • Transkripto pateikimas (turi būti išverstas į US 4.0 klasifikavimo skalę ir turėtų vykti per IEE (Foreigntranscripts.com), WES (wes.org) arba ECE (ece.org). Jei naudojate WES, naudokite WES ICAP vertinimą. naudodamiesi ECE, naudokite kursą pagal kursų vertinimą, kuris leis mums gauti transkripto vertinimą ir oficialų studento stenogramą.
Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Skaityti daugiau

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Skaityti mažiau