Bakalauras verslas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„BSc Business“ yra į karjerą orientuota verslo ir vadybos programa, turinti etikos ir tvarumo etosą, apimanti plačias darbo vietas su išskirtine galimybe pritaikyti savo laipsnį pasirenkant modulius, skirtus įkvėpti naujos kartos verslo absolventus.

Mūsų Penryn miestelio Kornvalyje įsikūrusi programa skirta spręsti augančio verslo iššūkius dabartinėje klimato kaitos epochoje. Mes padėsime jums išsiugdyti absolventų įgūdžių rinkinį, kuris yra labai svarbus XXI amžiaus verslui iš vietinės ir globalios perspektyvos.

Kornvalis sukūrė stiprią, tvarią ekonomiką, kurioje vyrauja įvairi pramonės šakų įvairovė ir tarptautiniu mastu žinomi pranašumai aplinkos, jūrų, kosmoso, IRT, kūrybos ir maisto bei gėrimų sektoriuose. Tai ideali vieta patirti darbo pasaulį ir tobulinti asmeninius bei įsidarbinimo įgūdžius, įgyjant laipsnį.

Studijų metu „Penryn“ metu atliksite projektinį darbą versle, įskaitant praktiką su vietinėmis ir regioninėmis įmonėmis. Paskutiniaisiais metais jums bus suteiktas konsultavimo projektas su viena iš tų bendrovių, atsakant į realaus pasaulio problemą, kuriai išspręsti reikia jūsų pagalbos.

„BSc Business“ paruoš jus profesinei karjerai įvairiuose sektoriuose, įskaitant elektroninę komerciją, rinkodarą, gamybą ir (arba) didmeninę prekybą, vadybos ryšius, aplinkos apsaugos konsultacijas ar socialines įmones.

Mūsų mokymo programą sudaro pagrindiniai moduliai ir specialistų parinktys, leidžiančios pasirinkti tuos, kurie jums yra tinkamiausi.

Programos struktūra

Tikslūs ateinančių metų turimi moduliai gali skirtis priklausomai nuo personalo prieinamumo ir mokslinių tyrimų interesų, naujų studijų temų, tvarkaraščio sudarymo ir studentų poreikio.

Pasirinkimo modulius galite naudoti tol, kol bus įvykdytos visos būtinos sąlygos, jei tvarkaraštis leidžia ir jei dar nesiėmėte nagrinėjamo modulio ar lygiaverčio modulio.

Programos mokymo komandą sudaro dinamiški tyrėjai, švietimo edukologijos specialistai ir verslo praktikai, turintys žinių įvairiose verslo ir vadybos srityse, įskaitant turinčias tiesioginį poveikį vietos ir pasaulio ekonomikai, pavyzdžiui, tvarumui, verslumui, tiekimo valdymui, inovacijoms, socialiniams mokslams, paslaugų pramonė, įskaitant viešąjį sektorių ir turizmą.

Mokymasis ir mokymasis

Nors paskaitos yra viena iš pagrindinių mokymo formų, jūs taip pat mokysitės dalyvaudami seminaruose, vadovėliuose ir seminaruose. Taip pat spręsite atvejų analizę, aptarkite aktualijas versle ir aptarkite svarbiausias teorijas, taip pat lavinsite pristatymo, komandinio darbo, bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius. Turėsite asmeninį dėstytoją, kuriam bus patarta ir palaikoma per visas studijas.

Vertinimas

Moduliai paprastai vertinami arba vien tik per egzaminą, arba pagal įvertinto darbo ir rašytinių egzaminų derinį. Į įvertintą darbą įeina esė, atvejo analizė, projektai, grupinis darbas ir pristatymai. Jei norite pereiti į antrus metus, jūs turėsite išlaikyti įvertinimus pirmaisiais metais, tačiau jie neįskaičiuojami į jūsų galutinį laipsnio klasifikavimą.

Modulio pasirinkimas

Pasirinkimo moduliai gali būti platesni už verslą, jei studijuojate pagyrimų laipsnį: atsižvelgiant į tvarkaraščio apribojimus, išankstinius reikalavimus ir programos struktūrą, gali būti įmanoma studijuoti pasirinktų modulių už savo srities ribų.

Studijų valandos

Tikslinės kontaktinės valandos, sudarytos iš paskaitų, seminarų ir vadovėlių, skiriasi programų trukmė ir tarp programų, kurios vidutiniškai trunka nuo 11 iki 14 valandų. Be to, jūs turėsite baigti vidutiniškai 20-25 valandų savarankiško ar grupinio tyrimo per savaitę.

Įvažiavimo reikalavimai 2020 m

Tipiškas pasiūlymas

AAB – ABB | IB: 34–32 | BTEC DDD – DDM

Reikalingi dalykai

GCSE B arba 5 laipsnio matematika arba GCE AL / AS matematika, grynoji ar tolesnė matematika; GCSE anglų kalbos minimalus B arba 5 laipsnis.

Papildomi atrankos kriterijai

Mes ieškome aukštos kvalifikacijos studentų, kurie nuoširdžiai domėtųsi ir susižavėtų šia tema.

Be aukščiau išvardytų specifinių reikalavimų, mes ieškome puikių A lygio * rezultatų / prognozių ir, vykdydami holistinį programos vertinimą, galime atsižvelgti į rezultatus, susijusius su GCSE * ir AS lygiais *.

* Bus atsižvelgiama į lygiavertes kvalifikacijas.

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniai studentai turėtų patikrinti mūsų anglų kalbos reikalavimus.

Jei jūsų akademinė kvalifikacija ar anglų kalbos įgūdžiai neatitinka mūsų stojimo reikalavimų, mūsų INTO Ekseterio universiteto centras siūlo daugybę kursų, kurie padės pasiekti reikiamus kalbos ir akademinius standartus.

Karjera

Verslo bakalauro studijų programa parengs profesinę karjerą įvairiuose sektoriuose, įskaitant elektroninę prekybą, rinkodarą, gamybą ir (arba) didmeninę prekybą, vadybos ryšius, aplinkos apsaugos konsultacijas ar socialines įmones.

Verslo dalyko laipsnis taip pat padės išsiugdyti įvairius įgyjamus įgūdžius, tokius kaip analitinis problemų sprendimas, komandinis darbas, tyrimai, informacijos organizavimas ir perdavimas.

Darbo vietą

Viso studijų metu pirmaisiais ir antraisiais metais atliksite privalomas trumpalaikes darbo vietas, o paskutiniaisiais metais - konsultavimo projektą. Šios darbo vietos suteiks jums vertingos patirties įvairiose pramonės šakose ir kiekvienais studijų metais jas papildys pagrindinis modulis „Įdarbinamumas“.

Su pramonine patirtimi

Be to, mūsų pasirenkama programa „Su pramonine patirtimi“ suteikia jums galimybę toliau pritaikyti tam tikrą patirtį ir žinias, kurias įgijote per pirmuosius dvejus metus. Tai reiškia, kad jūs grįšite pas mus savo ketvirtus ir paskutinius metus, turinčius praktinę patirtį jūsų pasirinktoje studijų srityje. Dar daugiau: jūsų trumpalaikė ir ilgalaikė praktika suteiks jums įrodytą darbo patirtį ir suteiks papildomo pasitikėjimo, kai pasirinksite ieškoti savo pirmojo absolvento darbo.

Mes skatiname visus savo studentus apsvarstyti galimybę praleisti trečiuosius studijų metus „lauke“ - užsienyje vienoje iš mūsų su Europos ar tarptautinėmis programomis, arba JK - su „Industrial Experience“ programa.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Skaityti daugiau

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Skaityti mažiau